Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 21:21:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 11 част  (Прочетена 171170 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: октомври 16, 2012, 11:50:15 »

Момичета дайте предложения за гримьори в Бургас / за Мирослава Коларова знам и имам нейни контакти/.Ще бъда благодарна  give_rose
Активен
tedytto
Любопитен
*
Публикации: 38


« Отговор #496 -: октомври 17, 2012, 12:40:07 »

Момичета дайте предложения за гримьори в Бургас / за Мирослава Коларова знам и имам нейни контакти/.Ще бъда благодарна  give_rose
Аделина . Салонът й се намира в Лазур smile Гримира ме страхотно и грима издържа 24 часа без да мръдне. Ако ти трябва телефон и информация за цена ми пиши на лични.
Активен
bambi83
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #497 -: октомври 17, 2012, 12:40:32 »

 Offtopic
platini, пощата ти е пълна и не успях да ти отговоря там.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: октомври 17, 2012, 12:45:30 »

Благодаря Теди! Имам и друго питане - дайте идея за нестандартни места за фотосесия  smile За сега основното ни място е летището и един самолет, но ако нещо се обърка и самолета е зает, ще останем без местенце  nea Ще бъда благодарна за идеи  good
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: октомври 17, 2012, 16:47:17 »

 Аз продължавам с питанките, някой случайно да има контакти на струнен квартет? Ще ми бъде много полезно ако и някой е използвал, че имам въпросчета  blush Благодаря предварително!
Активен
siqna2604
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #500 -: октомври 23, 2012, 09:20:18 »

Здравейте!Някой наясно ли е с цените и обслужването в Атриум на Гранд Хотел Поморие или Хотел Фиеста Виа Понтика. Сватбата ми се очертава да е май месец със списък от гости 150+,ако имате предложение за добри места, ще съм благодарна да споделите
« Последна редакция: октомври 23, 2012, 09:35:40 от siqna2604 » Активен
swan
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #501 -: октомври 23, 2012, 09:34:41 »

Благодаря Теди! Имам и друго питане - дайте идея за нестандартни места за фотосесия  smile За сега основното ни място е летището и един самолет, но ако нещо се обърка и самолета е зает, ще останем без местенце  nea Ще бъда благодарна за идеи  good


InLive_Girl, това е страхотна идея!  Bravo Дай малко повече подробности, кой ще те снима, как се уговаря да се снима на летището, аз си мислех че не пускат...
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: октомври 23, 2012, 09:47:45 »

Амии фотограф ще бъде Виктор Налбантов...В началото на подготовката бях избрала други, но Виктор ме спечели с фотографиите си от това лято  pardon За снимки в самото летище не мога да кажа, ние ще се снимаме в определен самолет и за това ще ни трябват пропуски, които наши познати ще направят седмица преди събитието. Мисля, че в сградата на летището няма да пуснат за снимки, но не съм сигурна и не мога да помогна за това.  pardon Има вероятност , обаче, собственика на самолета да реши да пътува някъде и точно на датата да останем без това местенце. За момента съм в огромна чуденка за резервен вариант и ако някой се сеща за ексцентрично, интересно и нестандартно местенце да сподели  give_rose
Активен
Polito_
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #503 -: октомври 23, 2012, 15:54:52 »

Здравейте!Някой наясно ли е с цените и обслужването в Атриум на Гранд Хотел Поморие или Хотел Фиеста Виа Понтика. Сватбата ми се очертава да е май месец със списък от гости 150+,ако имате предложение за добри места, ще съм благодарна да споделите

Здравейте, момичета smile И мен ме интересуват изброените места, така че който има информация за Атриум, Гранд хотел Поморие и Феста Виа Понтика, да споделя! Очакваме smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: октомври 23, 2012, 19:03:13 »

Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines