Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 08:29:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени етикети 3  (Прочетена 264120 пъти)
 
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 04, 2009, 09:39:54 »

...и отзад....


* Resized Resized Resized Picture 025.jpg (34.14 KB, 352x264 - видяно 5789 пъти.)
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 04, 2009, 09:44:07 »

Ох, аз да кажа онзи ден като дадох поканите за печат и мислех да дам там и етикетите, става въпрос за печатница. Като попитах колко ще излезе на лист и като ми казаха цената напрово се обърнах и излязох. 5 лв на лист, на който се хващат максимум 8 етикета. Тия хора луди ли са  girl_impossible  diablo  nea Сега се чудя на обикновен принтер могат ли да се направят етикетите, като си купих самозалепваща се хартия
Активен
estzvetanov
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 18



« Отговор #77 -: юли 04, 2009, 10:52:55 »

незнам къде ги печетиш но печат на лазарен принтер в някой копирен център мисля че няма да излезе повече от 1.50 лв на лист, разбира се за теб остава рязането и предпечата но ако ги имаш готови като файл  просто ги занеси и си готова.
Що се отнася за обикновения принтер ако имаш предвид мастилено струен пак ще стане но качеството няма да е като от лазарен но си мисля че това няма да е кой знае какъв проблем.
« Последна редакция: юли 04, 2009, 10:55:40 от estzvetanov » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #78 -: юли 04, 2009, 11:37:45 »

На обикновен принтер цветовете ще се размазват ако ги пипнеш с мокра ръка. Г-н Цветанов е прав за цените. И на нас ни излязоха към 1.50 на стр. Питай на друго място.
Активен
redreny
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #79 -: юли 06, 2009, 21:09:21 »

Здравейте момичета,
днес ходих до офис 1 за самозалепваща хартия, обаче тази, която имат в пакет от 10 броя е малко по-малка от А4 и се притеснявам дали няма да има проблем при разпечатването. Има и такава формат А4, но е в пакет от 100 броя.
Активен
estzvetanov
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 18



« Отговор #80 -: юли 06, 2009, 22:03:25 »

мисля че няма проблем просто трябва да има разстояние между ръбовете а и в по-големие офис 1 имат и лазерни принтери на които може да ти разпечатат колкото листа искаш без да се налага да купуваш цял пакет, поне в Плевен е така аз там съм разпечатил бая етикети, така че мисля и в другите градове би трябвало да го правят.
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юли 07, 2009, 14:29:35 »

Здравейте момичета,
днес ходих до офис 1 за самозалепваща хартия, обаче тази, която имат в пакет от 10 броя е малко по-малка от А4 и се притеснявам дали няма да има проблем при разпечатването. Има и такава формат А4, но е в пакет от 100 броя.

В повечето големи копирни центрове продават самозалепваща хартия за лазеред принтер А4 на бройка. - не е нузжно да си закупуваш цял пакет. Така че няма да е проблем да намериш. Аз лично си купих от Orange Center и в копирният център където принтирах етикетите също продаваха. Освен това цените на консумативите и печатните услуги в Офис1 са доста по - високи.
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юли 08, 2009, 10:56:06 »

Ето ги най-накрая и нашите етикети
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юли 08, 2009, 11:19:05 »

Криси къде ще ги правиш етикетите, че и ние ще имаме доста ходене на Враца та може там да си ги направим. И колко парички излизат?
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юли 08, 2009, 23:09:15 »

Етикетите ни ги направи една приятелка от Пловдив и не знам колко ще излязат като цена
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юли 09, 2009, 09:47:25 »

Здравейте момичета,моля ви ако някой  може да ми каже къде във Варна могат да ми направят такива етикети.Искам направо готови, а от мен само лепенето smile.Нямам време сама да се занимавам.В рекламна агенция ли трябва да отида,просто незнам къде.Помагайте Wink

Здрасти,
етикети правят (или поне така мисля) на бул. Сбърни (ако не се лъжа така се казваше улицата на стоматологията). Когато тръгнеш от пощата към стоматологията, от лявата страна на улицата има едно дворче и на оградата има закрепено едно... да го наречем табло и на него са изложени въпросните етикети, мисля и бельо  crazy Няма намчин да не го откриеш. За съжаление нямам повече информация, просто там съм виждала, а за себе си още не съм се интересувала...
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юли 09, 2009, 09:55:00 »

Здравейте, имам следното питане и не съм сигурна къде да го отправя - имате ли идея за такст на етикетите на бутилките, които кумовете подаряват на младоженците? Зная, че на някои сватби кумовете си приготвят 3 - 4 бутилки за различните годишнини и други радостни поводи от семейния живот и им слагат разни пожелания в стихотворна форма... Ако някой има идея, да помага, че нещо музата ми я няма от известно време, а съвсем скоро ни предстои кумуване.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юли 09, 2009, 15:35:19 »

Ето в крайна сметка какви станаха нашите етикети



В началото цвета на рамката не ми харесваше - тъй като нея я слагаха в рекламната агенция, където ги бяхме дали за печат. Но чак сега на снимката виждам, че стои добре на ракията вътре  girl_wink
« Последна редакция: юли 09, 2009, 15:37:45 от bubka » Активен
veni1007
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юли 10, 2009, 16:20:33 »

Скъпички ,аз искам да си направя етикетите сама -по принцип съм ги направила като снимка на компютъра ,но ми остава да ги разпечатам и се чудя в Office1 в Пловдив дали могат да ми ги напечатат на самозалепващо се фолио -кажете имате ли идея дали могат и горе -долу каква е цената?
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юли 10, 2009, 17:35:22 »

Скъпички ,аз искам да си направя етикетите сама -по принцип съм ги направила като снимка на компютъра ,но ми остава да ги разпечатам и се чудя в Office1 в Пловдив дали могат да ми ги напечатат на самозалепващо се фолио -кажете имате ли идея дали могат и горе -долу каква е цената?
Какво стана,мила,отказа ли се от фирмата,за която ти писах на лични?Или пък бяха некоректни с теб?Не ме разбирай погрешно,просто питам?
А иначе за Пловдив,една приятелка скоро си ги прави в Офис 1,но във Враца и беше мн доволна!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines