Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 13:40:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 3 част  (Прочетена 163868 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #15 -: май 30, 2008, 09:38:54 »

Ей, браво  Bravo Чудесно сте го измислили !! Ама той ли го измисли това?  Oh my ...
Специални поздрави да му кажеш ! Справил се е повече от добре !
Много ми хареса - семпло и подходящо.
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 30, 2008, 15:26:19 »

Днес успях да намеря панделки за поканите и съм много доволна. Тези дни ще ги довърша и от вторник-сряда започваме да раздаваме. yahoo
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 30, 2008, 19:11:02 »

gostenka_82 много са симпатични поканите. Ще ги навивате като папирусчета нали? Или директно така ще ги раздавате?

ще ги навием и си имат и кутийка, в която да се сложат

така поне, докато ги дам ще се запазят, защото ще ги взема от Пловдив, ще си ги взема с мен в София и ще ги раздавам

така ще са по-защитени поне дане се мачка хартията с текста на нея.

А че после най-вероятно хората ще ги хвърлят е отделен въпрос.

Дали някой си пази поканите от сватбите, на които е бил и които са му харесали?

Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 30, 2008, 19:24:37 »

Аз лично си пазя по-нестандартните покани, просто съм голям Плюшкин по отношение на такива неща. Особено като видя, че някой се е постарал... Възприемам го като малко произведение на икуството.  Bravo
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #19 -: май 30, 2008, 19:29:30 »

inaxastra, страхотно наистина  good И при нас пощата предлага тази услуга, но ни се стори малко скъпа (то кое ли не е скъпо тук ...)  pardon
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 30, 2008, 19:30:22 »

Аз лично си пазя по-нестандартните покани, просто съм голям Плюшкин по отношение на такива неща. Особено като видя, че някой се е постарал... Възприемам го като малко произведение на икуството.  Bravo

хей, мила, така ме успокояваш, поне има хора, които ценят труда на другите

аз разпитвах познати и честно да призная само 1 момче ми каза, че си  пази всички покани от сватби, които  е получил

аз се пошегувах с него, че щом е така, за него ще направя езна единствена и униклна, но той ме контрира, че не било честно спрямо другите гости:)
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #21 -: май 30, 2008, 21:06:03 »

Аз утре надписвам поканите и в понеделник ги пращам  yahoo
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 30, 2008, 21:32:39 »

И ние си пазим поканите от различните сватби. Пазя ги в една кутия и като ги погледна ми става мило. Все пак са от важни събития и хората са се постарали да ги изберат, изпратят и т.н. Подготвени са с много любов и за мен са си ценни. Дано и хората, които ще дойдат на нашата сватба да мислят по същия начин и да си запазят нашите покани  pardon
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #23 -: май 30, 2008, 21:36:47 »

И аз си паза поканите в една кутия за съкровища (от обувки). Даже и една тейбълка си пазим с милото (с нашите имена) и сме ди е наредили на рафта със снимките.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 30, 2008, 21:54:15 »

И аз си паза поканите в една кутия за съкровища (от обувки). Даже и една тейбълка си пазим с милото (с нашите имена) и сме ди е наредили на рафта със снимките.

ами аз като се замислих защо не си пазя поканите се сетих, че на всички сватби, на които съм била, а те не са много, никога не съм имала покана

в смисъл, поканата винаги е била устна
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 30, 2008, 22:32:51 »

ами аз като се замислих защо не си пазя поканите се сетих, че на всички сватби, на които съм била, а те не са много, никога не съм имала покана

в смисъл, поканата винаги е била устна

gostenka_82 , не е хубаво това с устните покани според мен, аз пък само един път не съм получавала на хартиен носител и сега ме накара да се замисля колко е важно като жест, освен устното уведомяване с цел покана да се изпрати и писмена такава на гостите - като някаква проява на старание в знак на уважение, пък каквато и да била тя, ако ще да е от 0.30 ст. от онези със стандартния текст:
"Сем. еди-кои-си и еди-кои си имат удоволствието да ви поканят на сватбеното тържество на техните деца ...., което ще се проведе еди-къде-си и т.н." и които са предварително напечатани и само са оставени ........точки-точки за попълване на имената и информацията за събитието.

Но дори и такава да е, важен е жестът.
Активен
firefly
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #26 -: май 30, 2008, 22:54:31 »

Привет и от мен!:)

Аз също си пазя поканите от сватбите, на които съм била. Много се надявам и моите гости да оценят труда ми и да не ги хвърлят (поне не веднага след сватбата  smile )

Преди малко направих 2 пробни покани:


и имам нужда от вашето мнение. Коя повече ви харесва? На мен първата ми изглежда по-нежна, но пък втората ми се вижда по-свежа (пък и днес си купих 10м от тази оранжева хартия, а не се сещам за какво друго да я ползвам, освен за покани и тейбълки;) ). Утре ще ходя до Слънчоглед, за да търся по-красив бял картон и оранжева химикалка.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 30, 2008, 23:14:39 »

аз съм за първата.а пробва ли да обърнеш поканата и да преместиш връвчицата.
Аз не пазя покани пазя сам една която наистина ме впечатли.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 30, 2008, 23:15:29 »

Аз определено съм ЗА първата, макар че и двете ми харесват наистина.

Нещо обаче не схващам, завързани по този начин как се отварят поканите?

 :offtopic:Пак да ви кажа, че ви завиждам за тези книжарници "Слънчоглед" и този магазин РАМ, дето ги имате в София и можете да творите на воля благодарение на тях за разлика от мен sad
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #29 -: май 30, 2008, 23:17:39 »

firefly, на мен първата ми харесва много повече. Много ми е свежа с тия китки, аз понеже много харесвам цветя... Това съвсем не означава обаче, че другата не става
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines