Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 12:36:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на bunny - 23.08.2008 год.  (Прочетена 12707 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 15, 2008, 22:22:12 »

честита темичка Bravo пожелавам ти една прекрасна сватба...всички неща много ми харесаха,а и роклята е много красива judges judges judges
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 16, 2008, 15:34:11 »

Бъни, не знам за Варна, но за Монтана и Лом, където е нашата сватба също на 23.08 дават да вали, направо от сега се моля да са сгрешили!!! Успех и на теб!
Активен
bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 17, 2008, 12:27:28 »

Бъни, не знам за Варна, но за Монтана и Лом, където е нашата сватба също на 23.08 дават да вали, направо от сега се моля да са сгрешили!!! Успех и на теб!
   
Няма да вали, миличка ! good спокойно...жегичка ще бъде.
Аз на българските синоптици нямам вяра... Провери тук  girl_wink -->> http://www.gismeteo.ru/  и тук http://www.bbc.co.uk/weather/

Ние след малко излизаме да търсим обувки на младоженеца smile  *YAHOO*Дано намерим бързо това което иска, че в тая жега ще се побъркам  tease Тук във Варна е ужасно горещо... добре, че имаме климатици..иначе не знам какво щяхме да правим GROAN Ако имаме време и за  Swiming swim ще е чудесно.
Имаме нет и ще ви държа в течение на подготовката blum
« Последна редакция: август 17, 2008, 12:32:53 от bunny » Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 17, 2008, 14:04:24 »

Здрасти Бъни, успех с обувките, и при нас в Монтана е адска жега, а вие поне имате море....дано имаш време да си отпочинеш на плажа! И аз днес пал проверих на тези сайтове, жега и без дъжд, много ми се иска да не вали, ама на 35 градуса аз с тия чорапи и мъжете с костюми не виждам как ще е !!! Успех с всичко, ще следя с интерес!
Активен
bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 19, 2008, 18:32:49 »

Здравейте, момичета !!!  Girl_hide butterfly
Вчера купихме обувки на младоженеца. Най-после !  pardon danceg Очаквах, че ще падне голямо обикаляне, а той си взе от първият магазин в който влязохме  shok.
Качила съм и снимкиии.... и на костюма също. Ние сменихме и вратовръзката, защото след последната консултация с братовчедка му, която е дизайнер и преподавател в Сан Франциско преценихме, че прекалено много се откроява вратовръзката и костюмът се губи... и то доста.  good Добре се получи.... и от магазина нямаше проблеми..понеже купихме костюма май месец още  blush, та ни смениха вратовръзката без проблем.  Wink

Днес ходихме и до ресторанта...видяхме се с аранжорката и с DJ-я ...преговорихме всичкооо  Girl_hide Още много малко остана.yahoo Дадох на Жасмин да украси чашите и шампанското и една кошница също. Опасна мадама  blum
Намерихме си и кола за Деня и съм много доволна.Eeager

Направих си и пробен грим ... при Маруся... варненки може би са чували за нея. Много е добра, получи се точно както аз желая - нежен грим...направи ми го към 10 ...още не е мръднал..дори с него ще излизам на диско  blum Wink Но на сватбата ще е много по-хубав  tease blum
Ето снимки ( втората я направих преди малко ) :



Днес бях и на маникюр.... но в петък пак.
Утре съм на пробна прическа.
Тази вечер се надявам да уговорим дискотеката Dance
Това е за днес.... пак ще пиша  Curtsey smile
« Последна редакция: август 19, 2008, 18:36:47 от bunny » Активен
bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 19, 2008, 18:39:55 »

И забравих да Ви кажа, че ходихме и до ритуалната зала. Нямаше никакви проблеми. Изрядни сме с документите и др. неща които искаха....платихме, попълнихме някакви бланки и готово. Сега само чакаме 23.08.2008 Girl_hide
Това е ..... в събота ще видим tease blum DANCE
Активен
mariyanage
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #21 -: август 19, 2008, 18:48:52 »

страхотен грим! и аз също ще ползвам маруся. ще ходя на пробен грим на 1.09. ти къде ходи - в магазинчето или в салона и?
и още нещо - да качиш и снимки на прическата!!! smile
Активен
bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 20, 2008, 12:22:42 »

страхотен грим! и аз също ще ползвам маруся. ще ходя на пробен грим на 1.09. ти къде ходи - в магазинчето или в салона и?
и още нещо - да качиш и снимки на прическата!!! smile

Аз ходих в магазинчето.... за козметика беше. Не знам дали говорим за един и същи магазин. Намира се до McDrive в посока към ВиК  smile Wink А иначе за Деня сме се разбрали да отида в някакъв СПА-център в квартал Владиславово.
Ще кача и снимка на прическата ...дано се харесам и няма проблеми  sad
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 20, 2008, 12:52:27 »

Гримът е чуден, много се радвам, че сте минали в ритуалната, пожелавам ти прекрасна сватба!!!! give_rose
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 20, 2008, 15:59:15 »

Bunny, честита темичка и от мен! Гримът е супер, страшно много ти отива и подчертава. Bravo
Малко остава и до вашия ден.  Пожелавам ви леко и спокойно да преминат последните дни give_rose
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 20, 2008, 18:25:48 »

Ето ме и мен!!! Ще сте страхотна двойка на 23.08, и костюма е много хубав!!! Грима ти е страхотен!! Браво за обувките и всичко, което вече е готово!! Това за книгата и песента може ли и з да го използвам?? Бързам отсега да ти пожелая някои неща, защото от утре няма да имам достъп до компютър!!! Бъди най-красивата, обичана и щастлива булка на 23.08 във Варна, а аз ще съм за Монтана yahoo tease Всичко най, купон на 6 и много положителни емоции, ще сте приказно красиви!!!Прегръдки!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 26, 2008, 00:53:45 »

Bunny, с леко закъснение - честито на младото семейство!! Много щастие, любов и разбирателство дълги дълги години!!!!! Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose

Пусни снимчици като ти остане време!
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 26, 2008, 01:11:27 »

Честито! Пожелавам ви много любов, рабирателство и дълъг семеен живот! weddingday
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 26, 2008, 08:13:37 »

Честито  weddingday

Много семейно щастие и все така влюбени  twohearts
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 26, 2008, 08:39:15 »

Честито, много любов и щастие ви пожелавам  weddingday
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines