Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 18:31:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 2  (Прочетена 83691 пъти)
 
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: ноември 08, 2012, 09:38:39 »

Малко по малко неродилите все още от тази тема намалявате! стискам палци за кураж на всички мами останали в темичката все още smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #211 -: ноември 08, 2012, 12:29:19 »

Благодарим ти Жозефинче  Flower Да ти се връща скоро емоцията smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: ноември 08, 2012, 13:46:05 »

Благодарим ти Жозефинче  Flower Да ти се връща скоро емоцията smile

От твоите уста, в Божиите уши!
Дано!
Активен
Ivonbufon
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Only God can judge me!


« Отговор #213 -: ноември 09, 2012, 22:33:21 »

Здравейте момичета,
Благодаря на всички за пожеланията. Нямам си темичка за това ще се отчитам тук (дано модераторите нямат нищо против).
На 3.11, след мнооооого дълго и трудно раждане се появи Кристиан с внушителните размери 51 см и 4 кг.
Скоро ще пусна разказче. Възстановявахме се известно време и свиквахме един с друг.
Ето да ни видите колко сме големи lol))
Поздравления на родилите вече мами и с радост да си гушкате бебчетата. А на останалите кураж и късмет и скоро да напълним темичката със снимки на прекрасните бебоци lol))



* img_maker.jpg (15.58 KB, 400x265 - видяно 2793 пъти.)
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: ноември 09, 2012, 23:03:55 »

Ивонче,честито мила,да ви ежив и здрав,много щастлив и усмихнат и с много късмет. Съжалявам за раждането, важното е че сте добре.разкажи,ако искаш.
Да ви питам нещо.колко често и как ви гледа лекаря деветимесец.аз бях днес име вика на 27,сега съм 34 седмица.на 19 влизам в 9 месец.дълго ли е това време.досега тонове не ми е мерил,с ехографа мери пулса на бебето.няма специален уред за тонове и контракции.при вас какбеше.че нещо се притеснявам.
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: ноември 09, 2012, 23:51:06 »

Ivonbufon честито момченце  give_rose Да ви е жив и здрав!Малкия Кристиан е голям сладур (пу-пу)  heart
roumyana аз на 21 влизам в деветия месец и моя доктор(той ще изражда бебето) ме вика на 19 да започнем да измерваме тоновете.Той каза,че неговата практика е да измерва тоновете от 36 г.с. Аз съм чела,че други доктори започват измерването от 32-33г.с. Доверявам се на моя доктор той е доказал се спецялист.
Като живеех в чужбина докторите съветваха да си записваш/броиш няколко пъти на ден,дали бебето мърда 10 пъти за 1час от 35г.с. и аз го правя за собствено успокоение!
Ние с теб сме в една седмица,как се чувстваш?
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: ноември 10, 2012, 02:38:36 »

Ivonbufon, честита ви радост! Справила си се чудесно!  smile
Имаш си вече и темичка, където да разказваш какво се случва с вас: http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,33935.0.html
 smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #217 -: ноември 10, 2012, 19:59:25 »

Ivonbufon, честита рожба! Прекрасен е Кристиян и направо отгледан си го родила smile Да е жив и здрав, а на теб - бързо възстановяване  give_rose

Мен започнаха да ме викат на тонове от 32г.с. - всяка седмица. Доки ми обясни, че след тази седмица тоновете са най-показателни за това как се чувства бебето. Аз, тъй като вече преносвам, се налага да ходя на тонове всеки ден. Руми, според мен доста е голям интервала между двата прегледа - към края на бременността знам,че прегледите зачестяват crazy. Освен това, тоновете не се поемат по ЗК, а си ги плащаш. Не знам какво да те посъветвам - с риск да му досадиш - питай го доктора good
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: ноември 11, 2012, 06:44:22 »

Руми, аз до 9 месец ходих през 2 седмици, а откактто влезнах в 9 съм всяка седмица. Може би като идеш на 27 и след това ще почне да те вика всяка седмица. Най-добре си питай него, че той най-добре е запознат със състоянието ти.

Ивонбуфон, честито, нека малкия Кристиян расте здраво и усмихнато бебе, а на теб бързо възстановяване Wink
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: ноември 13, 2012, 13:46:35 »

Момичета искам да ви питам за киселините!Аз до сега никога не съм имала,но от няколко дни е някакъв ад  cray Внимавам какво ям,но имам чувството,че и от въздуха се получават!Много е гадно имам чувството,че изгарям!Другата седмица имам час при доктора да видим какво ще каже.Вие имали ли сте такъв проблем и ако да какво ви е облекчавало?Единственото което има ефект при мен е газираното!
Благодаря предварително  give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #220 -: ноември 13, 2012, 18:33:51 »

miauka, аз почти нямах киселини, или поне бяха търпими....но забелязах, че ги получвам от пържено и когато хапна нещо, което не е току що сготвено. На мен много добре ми действаха пресни плодове и зеленчуци и кисело мляко.....Чувала съм, че Биоанацид помагал доста, а и бил хомеопатично средство. Друго, което можеш да направиш е да сложиш допълнителна възглавница, която да те повдигне докато спиш. Имай предвид, че в момента бебето е изместило почти всичките ти органи, включително и стомаха. Когато ти се смъкне коремчето в 9 месец (при мен отва стана преди около 3 седмици) киселините намаляват и ще ти е по-леко дишането. Успех и дано съм ти била полезна smile
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: ноември 14, 2012, 19:19:20 »

Сноу,много ти благодаря   give_rose
Днес пробвах с киселото мляко и определено има ефект  danceg Четох за Биоанацид и утре смятам да си го взема от аптеката за всеки случай.Да определано бебон ми е разместил всички органи тъй като усещам като легна,че дишането става все по-трудно.За смъкването на коремчето чесно да ти кажа не мога да си го представя как ще изглежда, тъй като моето е малко,остро и ниско  долу  crazy Някои хора които разбера,че другия месец трябва да раждам,живот и здраве, не могат да повярват  shok Но аз съм 1,78см а и има още малко повече от месец.

Много ти благодаря  Flower
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: ноември 14, 2012, 20:30:06 »

мияука, препоръчвам ти и тези Гавискон таблетки
http://apteka.framar.bg/30027432/%D0%B3%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BD-%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB-%D0%B7%D0%B0-%D0%B4%D1%8A%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B5-16
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: ноември 14, 2012, 22:17:56 »

Здравейте момичета, ние да се отчетем вчера ходихме на ФМ и ни казаха, че ще е момче, точно каквото си бяхме поръчали, както се казва, всичко ни е наред и в нормите smile
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: ноември 14, 2012, 22:43:56 »

_Ezra_ мила много ти благодаря  give_rose Има добри отзиви за Гавискон и най-важното пише,че може да се прилага по време на бременност.Аз до този момент не съм пила никакви лекарства,но последните дни бяха ад sad и едва ли на бебон му е хубаво като мен ме боли толкова много!Но киселото мляко и газирано определено помагат  good

emetoem честити сини гащи baby_boy Много се радвам,че всичко с вас е наред  give_rose

Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines