Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 18, 2024, 02:47:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври 2016  (Прочетена 165029 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #255 -: октомври 17, 2016, 08:20:05 »

Здравейте! Доплавах до работа с големия сив кораб. Мокро е, кофти е! Не е толкова студено, колкото очаквах, ама не е и златна есента. Виждам как огромна част от дрехите няма да ги облека този сезон. Не съм мила и летни обувки, а събота и неделя няма да успея. Ще стоят наказани на терасата. Поне оправих гардероба на Дребното.  Моят е микс! Ще чака по-читави дни.
Толкова ми се ходеше на детската железница тия дни. Мъжо обаче имаше работа - боядиса колелото на Мънинка в цикламено. Аз правих тиквения десерт. Набарах най-дебелата тиква. Измъчих си да я нарежа и обеля. Още ме боли ръката. На мъжо извъртях мусака, а на мен нещо като миш-маш на фурна. Домакиня за пример просто!
Свекърва, страхотно е това с тихата книжка! Аз така и не успях да сътворя такава и чак ме е яд. Трябва да помисля дали може за по-големи деца да се измисли.
Аз си мисля за Рат, че ще е утре.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #256 -: октомври 17, 2016, 08:31:15 »

Щом още не се е обадила crazy good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: октомври 17, 2016, 08:41:30 »

Добро утро!
Леле, колко ме мислите, чувствам се поласкана  girl_wink още няма с какво да се похваля обаче. Стои си човека и си чака, какво чака нямам идея, може би реши че не иска да е везна и ще чакаме скорпион  pardon
Свекърва, тия мероприятия напоследък като сабори и фестове, ги организиратхна принципа "ден година храни" ми се струва. Правиха някакъв фест в Банкя и нашите бяха отишли да огледат, казаха че било много зле ораганизирано и с ужасно надути цени. За книжката нямам търпение да я видя, като я измайсториш.
Киви, бързо да им минава на твоите мъже!
Маги, дано зимата да почивате и да се наслаждавате на семеен уют!
Али, ти си имала кулинарен уикенд!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: октомври 17, 2016, 09:39:10 »

До края на деня има време smile

Чакайте да ви разсмея.СНощи гледаме телевизия, и е едно тихо и спокойно.Моника е седнала в краката ни и нещо си играе.В един момент започна да мирише много силно на крем.Оглеждам се аз, поглеждам надолу и какво да видя.Нашата намерила един мой крем за тяло, седнала до котката и я маже ли маже с крем.А животното мълчи като партизанин и не мърда дори.После миенето и отне повече време и извлече доста повече звуци smile Та познайте тайната комбина коя е  Bravo
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #259 -: октомври 17, 2016, 09:51:05 »

Добро дъждовно утро!

Днес половин Витоша ни е изчезнала от гледката от офиса, но пък дърветата са приказно жълти. Колегата го раздава "Красив ум" и щял екселски формули да пише по прозорците  huhhuh.gif beating pardon Ние уикенда изкарахме мързеливо. Вчера ходихме малко на шопинг, на малкия взехме много яки есенни обувки от аутлета на Цариградско а аз си взех официялен аНцунг на адидас, ама имам проблем, маратонките са ми найк...  crazy



ratatui много се замота ти жена!Аз викам утре да е smile

svekarvaгледах че бая хора се бяха запътили на Капана. Ох тия хипстъриии, и София за завладяли.Ей тези картинки покзват истината за тях ... http://m.9gag.com/gag/amz3bG4?ref=fbp
НИ2 кога ще води М2 при вас?

Alichka ооо искам да видя колелото  heart

магито ох милата коткаааа... добре че не е било със судокрема хахах





Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #260 -: октомври 17, 2016, 10:00:14 »

Булче, ти си ми съседка в дните, когато работя от вкъщи. Супер гледка си имате Wink

Магиии, чудесна е Моника, обичам деца с фантазия smile Аз разказвала ли съм ви в безгрижните години, когато децата тичаха на воля където решат, как учих една кокошка на баба да лети? Е, литна животинчето към тенджерата за супа...

Активен
bubolina93

Пол: Жена
Публикации: 0


« Отговор #261 -: октомври 17, 2016, 10:01:41 »

Здравейте, дами!  girl_wink

Досега само следях, с удоволствие, темичките, както и целия форум, но вчера реших да се регистрирам. Надявам се да не ви се натрапвам. Искам, само, да ви пожелая новата седмица да бъде по-успешна за всяка една от вас и да ви донесе това, което старата не е успяла.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #262 -: октомври 17, 2016, 10:39:53 »

Аз разказвала ли съм ви в безгрижните години, когато децата тичаха на воля където решат, как учих една кокошка на баба да лети? Е, литна животинчето към тенджерата за супа...
Не си го казвала laugh
Ами НИ2 беше на 16, когато с пълно съзнание правеше прическа с гел "на бодлички" на котката, както и и лепеше обички по ушите. Тя щото голяма красавица, та съвсем заприличваше на кръстоска от игуана и рокаджийка Wink
Булче, в какъв смисъл да я води, за нещо по- сериозно ли? weddingday  Ами не зная, поканил я, но тя предпочела да си остане в Сф. Нека всеки си диша спокойно и има собствени интереси Wink Тя понеже има сестра, мъжките компании, както бяха в случая сега, вероятно и са трудно поносими Wink
Хехе, картинката е супер. Съвсем скоро НИ2 твърде дълбокомислено размишляваше дали е възможно да се свърже клавиатура на пишеща машина с екран на компютър blum
Пък писането по прозорци и на мен ми е любимо, ама да не ги мия аз после Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #263 -: октомври 17, 2016, 10:50:03 »

Цитат
Булче, в какъв смисъл да я води, за нещо по- сериозно ли? weddingday

Ами поне официялно да се запознаете, или те все още не са толкова сериозни? Че на мен бая сериозни ми се струват  heart

Kiwi оо Кивито, ела на обяд някой ден при нас blush
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #264 -: октомври 17, 2016, 11:00:35 »

Хич не му трябва пишеща машина - такова блъскане е, а и пръстите се мушкат между клавишите. Аз нали така учих машинопис. После ме питат що съм пишела бързо на клавиатура.
Деверът е лепял наелектризиран балон на гърба на котката, тиксо, за да заляга хубаво. Сега ще го тормози, като пръска корички от мандарини в муцуната му, свирил му е със свирка за балони.... Котаракът затова не го обича, барабар с цялото му семейство. Това с крема обаче е върхът!!! Сега сигурно лъска козината като в реклама за скъп шампоан!
Булче, изтървала си! Чети повече клюките.
Киви, я по-подробно за кокошката моля!
Аз возех малките кученца на село в детската ми лятна количка. Бяха много послушни!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #265 -: октомври 17, 2016, 11:32:29 »

А, запознати сме, виждали сме я от плът и кръв в дома ни, дето се вика. Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #266 -: октомври 17, 2016, 11:46:08 »

Киви, я по-подробно за кокошката моля!

Ами всичко започна с грешно подаване на информация, баба ми сама си е виновна... Врабчетата, лястовичките са птици - летят, кокошките са птици - не летят. Защо не летят? Майките им не ги били научили... и как да не вземеш мерки срещу такива безотговорни майки. 

Хванах си аз един екземпляр, който ми се видя податлив на обучение и я метнах ( започнах да преподавам летене)  от втория етаж на стопанската постройка на двора. Тя схватлива гад беше, разпери крила, постара се... Така няколко пъти като всеки следващ, тя все по-любознателна ставаше и все по-лесно я хващах. И в един момент нещо се омърлуши и я оставих сама да си преговаря материала, явно се измори... Вечерта баба разправя на дядо, че ученичката нещо оклюмала... да ѝ я приготви за  готвене... та тъй.
Вече бях голяма като и разказах... много се смя баба с моята аналитична мисъл.  crazy
 
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: октомври 17, 2016, 12:56:25 »

Добро утро!
И тук и доста студено. Чакам Малчо да се събуди и ще ходим на гости при нашите. Купиха си камина на пИлети и ще ходим да я пробваме. Ми така де, нашата е на дърва и защо да се затормозявам да я паля и поддържам? Ще се възползваме от тяхното топло, пък и компания ще си правим.
И ние ходихме малко на шопинг...за Алекс, разбира се. pardon Ама малко само. В четвъртък ще пращам майка ми да разбива ЛИДЛ-а, защото съм харесала доста неща, за Алекс, естествено. Аз няма да успея да отида рано и затова ще изпращам нея. Миналия път останах Почти с пръст в устата и този път няма да го преживея.
Али, ти добра ли се до нещо последния път?

Свекърва, да покажеш задължително книжката после.За кого ще е? pardon

Али, мразя да режа тиква. После все едно съм си намерила ръката на улицата. Но пък обичам да я ям.

Киви, да се оправят бързо мъжете и дано ти не лепнеш такова нещо.

Маги, тя котката направо на СПА е била. tease

Рататуй, аз тогава се връщам на първото си предположение 19-ти.

Булче, честит анцОк, както пише една позната. Wink Повод да си купиш и нови маратонки.  smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #268 -: октомври 17, 2016, 13:13:09 »

Хм, нямам спомен за промоцията в Лидл, която съм дебнела тогава... Сега си взех една уж рокля, по-скоро туника оттам. Даже имам перфектен колан, дето съм го купувала, защото ми харесва, не че можех да го комбинирам тогава. Миме, казвай, ако има нещо. До нас е доста зареден магазинът, а ние хидим често и до другия голям.
Сега чакам да пуснат дървени играчки, че да има Дядо Коледа какво да носи в градината. Тия дни гледаме само записа от тържеството от миналата Коледа. Гледам и някои родители как са промъкнали огромни играчки - един път до яслата, а после и до вкъщи. Странно ми е! Ние бяхме с по-компактен подарък.
С тая тиква на Коледа замириса вкъщи! По-скоро с канелата. Застудя, щом започнах пак да готвя.
Киви, така се смях!!! Братът на бившия ми приятел си беше взел ловджийско куче. Единия ден баба му пуснала оклюмала кокошка из двора и като я надуши това ми ти куче.... Бързо оздравя, че и евоюлира- литна сама!
Буболина, добре дошла! Разкажи повече за теб. Какво те води на приказка при нас?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #269 -: октомври 17, 2016, 14:38:53 »

Хайде наздраве за дългоочаквания бебок! Да е жив и здрав Николай!

Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines