Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 18, 2024, 05:16:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври 2016  (Прочетена 165032 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: октомври 12, 2016, 11:41:58 »

Добър ден(стана, докато стигна до тук)!

Леле, Скай, не ми казвай, че си на работа днес, след такова "приключение" sad

Аз нали съм на тема остаряване, да кажа, леле колко е остарял Брайън  Адамс shok


Вероника, честито и дано си на верният път! good
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: октомври 12, 2016, 12:59:56 »

Ми на работа съм...де да съм.

Одъртял е човека, ние кво - да не се подмладяваме... tease
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: октомври 12, 2016, 13:04:37 »

Добър ден!
Аз докато се прибера и то мина обяд- бяхме на преглед, всичко е наред и няма кьорава контракция, та чакаме. На мм толкова му се изчака чакането, че предложи той да роди, само и само да има бебе  LAUGHTER. След сватбата му беше криво как само булката гледали и възклицавали по нея, пък него горкия никой не го боготворял, същото е сега- видяхме се с малко приятели, него не го отразили, а само мене.
Печка на дърва много обичам, носи ми едно коледно настроение, като отидем зимата при баба- обожавам да си стоя до печката. Аз вече нямам търпение да пускат парното, мразя климатици- онзи ден тате пусна единия и вече съм с запушен нос и леки болки в гърлото.
Дано, всички болни да имат още дни да живеят / поне до към 70/, преди няколко години един приятел на моите години си отиде след години борба, не бяхме най-близките, но все пак шока е огромен, че се случва на все по-млади хора.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: октомври 12, 2016, 13:27:22 »

Добър ден!

Моето дЯти цял ден спи. Тук не спира да вали, студено е и ние си киснем вкъщи.

Обожавам песните на Браян Адамс. А той наистина е остарял. Тони да се яви и да докладва колко яко е било. Wink

Скай, дано ти минат неразположенията бързо, че то това е най-отвратителното.

Дано и за всички болни се намери лек. Млади, стари - всички сме хора!

Али, моите съболезнования! Съжалявам за загубата!

Тези новини винаги идват неочаквано и никой не е подготвен за тях.

Преди седмица почина човек, който лично аз съм виждала два пъти, Влади малко повече. Той се занимаваше с шкафовете в кухнята ни. За малкото пъти, в които сме се виждали личеше, че е добър човек. Отиде си млад, неочаквано за семейството му, от инсулт. Влади беше на погребението...Просто не ми се мисли за това. Да изпратиш детето си..... cray

Рат, желязна се оказа ти. Виждаш ли, с вярата, че ще успееш, ще вземеш да преносиш?!
Радвай се още малко на вниманието, защото после и теб никой няма да те отразява. Господинът ще е на първо място.  smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #199 -: октомври 12, 2016, 13:35:58 »

...и вече съм с запушен нос и леки болки в гърлото.

- Ти какво, да не ти е запушен носа?
- Сабо балко.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #200 -: октомври 12, 2016, 14:06:34 »

- Ти какво, да не ти е запушен носа?
- Сабо балко.

Това ме подсеща за една реклама на 20 години поне: Хремав младеж на гишето на гарата "Един билет за Цвиленград."
Имаше и още една уникална простотия, дето редовно я подмятахме на майка: Келнер, окапах се!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #201 -: октомври 12, 2016, 16:26:31 »

Здравейте.

И аз съм сабо балко. Има явно вирус, имаме и отсъстващи деца. Аз си ходя, дано заради мен не паднат други.

Али, съболезнования. Въпроса "защо" е задължителен и отговора никога не е задоволителен. Кураж и смелост! Връзките между близките хора са непоклатими, дори и след смъртта. Прегръщам те.

Рат, ти си герой и половина!!! kiss2

Аз ентусиазирано си пиша книгата. Вече имам 9 глави. Прибирам се от работа и си отварям файла, за да пиша, много ми е приятно, неописуемо приятно ми е. Имам чувството, че правя нещо значимо, имам възможност да дам нещо от себе си на света.  yahoo





Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: октомври 13, 2016, 07:15:43 »

Добро утро!
На мен ми се обаждат гърлото и носа, как можах да настина  angry , дано мъника реши да си постои вътре, докато се оправя.
Мислех да отида до Икеа, ама явно няма да е сега. Евентуално една мъничка разходка в парка и това е.
Уснешен четвъртък ви желая! Днес и времето би трябвало да е по-приятно.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: октомври 13, 2016, 07:56:09 »

ДОбро утро.Ей за такова кафе си мечтая аз така ми се ходи в планината, че чак ми иде да стегна багажа утре и да тръгна smile

Рат
, носната лигавица е нормално да се уголеми особено накрая.Аз точно в 9-тия месец се сдобих с хрема.Изчезна като родих.Сутрин гърлото ми дереше от сухия въздух, беше ужасно.Но ако не се чувстваш като цяло добре, повече чайове, плодове, смучи някакви хапчета разрешени за бременни.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #204 -: октомври 13, 2016, 08:36:08 »

Цитат
Рат, носната лигавица е нормално да се уголеми особено накрая.Аз точно в 9-тия месец се сдобих с хрема.Изчезна като родих.Сутрин гърлото ми дереше от сухия въздух, беше ужасно.Но ако не се чувстваш като цяло добре, повече чайове, плодове, смучи някакви хапчета разрешени за бременни.

 good три пъти и казах че е от това, заради запушения нос спи с отворена уста и от там това гърло хахах. Рат, я отивай до Икеа smile

Ох днес най-накрая пекна слънчице! Друго си е , светва ти в душата, гледката от офиса стана още по-вълшебна  heart. Целия ни офис гледа към Витоша, на висок етаж сме и понеже сме близо до Витоша е мехлем за очите сутрин да се наслаждава човек smile Ако можеха и прозорците да се отварят щеше да е чудесно, ама за съжаление нямаме даже прозорци, нови правила  pardon

магито и аз към планината съм тръгнала хахах, ама на уикенд, спа , джакузи, сауна и едно масажче. Дебна някое ваучерче изгодно за Боровец.

Хайде, лек ден, дано имам време пак да се включа
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: октомври 13, 2016, 09:38:13 »

Добро утро! Coffe

Ако не бях ходила на планина тази година и аз силно щях да съм изкушена, но сега ми е добре blum
Въпреки, че беше краят на юли, в Триград, сутрин беше 8 градуса и точно така ми пушеше кафето Wink

Ми на работа съм...де да съм.

Вкъщи, в леглото например good

Одъртял е човека, ние кво - да не се подмладяваме... tease

Нали и аз това казвам, понеже съм на вълна остаряване, т.е аз се виждам остаряла, та се успокоявам, че не съм само аз lol

Рататуй и според мен не е настинка, даже може да се радваш, че толкова късно се проявява тази екстра на бременността, за съжаление не мога да потвърдя, че след раждането ще отмине, защото мен ме мъчи много дълго време след това....

За разходката навън, смятам, че е добра идея, за Икея... не съвсем, даже личното ми мнение е,че трябва да стоиш далеко в момента от такива места и моловете включително. Времето е променливо, а ти малко или много си податлива на вируси.....

Булче, какви са тези правила за прозорците? shok


За който не е разбрал, Лоли има прекрасна новина girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: октомври 13, 2016, 09:42:31 »

Мари, двете сме на една вълна тия дни.И аз за остаряването си мисля.Или да му казвам улягане?Идея нямам.Много по-млади хора има покрай мен, открих, че ми е трудно да разговарям с тях, нямаме общи теми на разговор.От една страна е нормално, от друга поколението под мен е много чалга, не всички но болшинството, и някак разговорите им са толкова повърхностни, че чак дразнят.Най-чудно ми е защо въобще се терзая от това?!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: октомври 13, 2016, 09:44:09 »

Рат, ти си Железният човек, честно.  blum
От климатиците и аз се бъгвам, стигат ми 15 минути и съм аут.

Скай, само аз те разбрах погрешно, но сладко pleasantry , за това отпред- отзад pleasantry. явно днес съм позитивът в групата biggrin biggrin biggrin

Булче, аз без прозорци ще се параноизирам яко, прилича ми на ковчег така всичко pardon

Днес да вдъхновя аудиторията с цитати от Мерил Стрийп, приятна и умна жена с класа :

"Мисля, че трябва да намериш собствения си път. Собствените си правила. Всеки има собствено разбиране за себе си и на него трябва да разчита. В крайна сметка, важното е това, което изглежда правилно за теб. Не това, което майка ви е казала. Не това, което една актриса ви казва. Не това, което някой си ни е казал, освен ако не е онова малко спокойно гласче вътре в нас."

https://www.edna.bg/media/foto/strahotnite-citati-na-meril-strijp-1954
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: октомври 13, 2016, 09:53:58 »

В къщи съм в леглото САМО когато ме боли главата толкова, че времето, прекарано над тоалетната чиния е повече от това, което мога да изкарам на компютъра...или както казва мЪжо - почивка в Квартала на богатите, където всеки си има парцел... tease (малко черен хумор за закуска)

Ние сме кучешки цирк у нас. Кифла е разгонена, но тая седмица явно и е "онзи" период и не моЙ да ги удържим направо. Снощи, за да се разминат, ние двете в банята - даже се наложи да се заключим, защото оня отвън напира - чак вратата ще отваря. Викам - е тва си е - природа. Малката ако моЙ да му се бодне директо...няма да се замисли грам хахахаха. Ни гащи спасяват, ни нищо shok
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: октомври 13, 2016, 10:20:53 »

Най-чудно ми е защо въобще се терзая от това?!

Ако нямаш комфортен, социален кръг за общуване, е напълно разбираемо защо се терзаеш(ако е въпроса за терзания върху днешната младеж)

За остаряването..., аз леко започнах да си намирам моя философия(не без помощ), всичко в природата се променя, тялото ни също, трябва да се научим да приемаме тези промени и вместо да съжаляваме за отминалото време, и да ни е страх за бъдещето, да се съсредоточим върху днес. butterfly

Еми, Мерил Стрийп ме впечатли съвсем скоро, имаше една снимка, в метрото, на връщане от прослушване за "Кинг Конг", на което са ѝ казали, че е грозна, няма талант и е напълно неподходяща за актриса.
Е, до днес е носител на 2 награди "Оскар", има и още 15 номинации, има две награди "Еми", 8 награди "Златен глобус", 2 награди БАФТА(Филмови награди на британската академия).

Така че заслужава си човек да се вслуша в думите ѝ. good


Скайshock
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines