Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 04:16:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лято с ухание на дъжд, липа и свежест-1.07-07.07.2013  (Прочетена 34255 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 04, 2013, 11:49:02 »

специално за муунчето и за всички по случай хубавите новини-


Привет и пльос в темата  Yes Yes
мина и последния изпит - резултати др седмица вторник
но трябва да е взет  good

Вчера си изкарах супер ден, на зууто предната вечер също  Wink като мога ще разкажа, иначе днес съм много летящо радостна  girl_in_love малката сладка бебка (на кака) е вече 800 г и се е обърнала в правилната посока, доста мърдала witch пу пу сладурнчето ни  smile

прегръдки за всички  give_rose
и поздрав с нещо, което ме трогва
Не е късно

Не е късно за малко надежда,
щом прозорец в душата ми свети.
Две ръце се протягат за нежност,
и за теб са, да знаеш, и двете.
Не е късно за обич и прошка.
Щом светът е безкрайно човешки,
ще изтрие през дните и нощите
всеки спомен за минали грешки.
Не е късно да вярваш в доброто.
През житейските бури преминал,
всеки път се изправяш, защото
пламък-вяра в сърцето ти има.
Не е късно. Мигът е прегръдка.
Любовта е най-чистата жажда.
Всеки свят се разделя на стъпки,
и така времената се раждат...
Не е късно... Къде се разбърза?
Има толкова много за всички.
А сърцето ми – с твоето свързано,
иска само да каже : Обичам те.

Мира Дойчинова - irini
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #46 -: юли 04, 2013, 12:28:29 »

Ето ме и мен, росна - родна smile.
Езра, не съм се и съмнявала, че ще ги гътнеш всичките изпити. Какво значи зуу crazy. Да не е зоологическа градина?
Аз се занимавам с практикуващи ученици от Търговската гимназия в Пловдив. Паднали ни са се хубави дечица, даже им се учи и искат да помагат. Ама не ги свърта на едно място. Всички моми пушат, момците - не. Имат по 3-4 мобилни апарата всеки и като започнат да звънят, все едно съм на концерт. Пък за какви глупости си говорят, да ги изядеш....
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 04, 2013, 12:36:17 »

Мммм благодаря ти, Езра - всичко изядох, нищо че хапнах преди малко Torte girl_haha pullpigtails
Аз днес съм си вкъщи да се оправям от настинка и да не ме продухват с климатика и да ми задават малоумни въпроси до безкрай. Смятам след малко да почета книжка, че отдавна съм я почнала и нямам време да си я дочета, а така искам.
Вие как сте? Какво ще се похвалите/оплачете?

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 04, 2013, 12:44:31 »

ох кви са тия деца-в тоя случай помага пирказката - можеше и по-зле, свекърва  good с тия телефони и тия цигари ... ужас!! и аз имам една колежка дет само на тел. стои;

иначе - да, зоологическа значи

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 04, 2013, 16:42:12 »

свекърва, разкажи за какво си говорят, моля те. покрай брат ми общувам с по-млади в кавички и ми е интересно  smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 04, 2013, 18:49:28 »

Ох мн съм разсеяна girl_impossible мулан весел празник с пожелание за щастие и здраве !!!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #51 -: юли 04, 2013, 23:08:22 »

ииии ето най - щастливата леля минава да ви навести. Сбъдна сеееееее аз съм една голяма врачка  lol Сънувах преди време племеничето си, нищо че е още отроче и днес се оказа точно това което сънувах. И сега ще си имаме една принцеса и един малък " голям " мъж. Днес сестричката е била на преглед в добра форма и скоро ги очаквам в БГ да им се нарадвам на живо. При мен... какво да Ви кажа - живота ми се завъртя на 360 градуса. Днес разбрах , че до края на седмицата ще се изнасяме , а аз още не знам къде ще живея. Започнах работа, а от понеделник се очертава и втора. Не ме питайте как ще съм и двете са по 12ч , но не се оплаквам. Дано работата стане , че поне финансово ще закърпя положението. Има и много други глупости , но няма нужда да се оплаквам. Винаги с усмивка си посрещам трудностите. За сега най - важното е , че моите малки мишлета са в отлично здраве.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #52 -: юли 05, 2013, 08:23:26 »

Привет!
Миши, горда лельо, стягай се, ще помагаш здраво!
Мулан-че, няколко пъти тръгвах да ти честитя специалния ден и все не стигах до там.  blush Ама да си жива и здрава и много усмихната...
Днешният ден за мен е тъжен спомен, но в памет на баща ми, пускам този линк, малко да се посмеете. Той много си падаше по руските вицове и въобще по руската класика в цялото и разнообразие Wink. http://www.obekti.bg/chovek/7117-%D0%92%D0%BC%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BE-%D0%B2%D0%B8%D1%86-58-%D1%80%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BC%D1%8A%D0%B4%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8
Хайде, чака ни танц в края на деня!
Еми, вчера всички разговори се въртяха около едно кученце: кой и го подарил на една кукла, как, защо и голям проблем, че пишка и ака където му падне. Всеки питаше роднини и познати с кучета и без кучета какво се прави в такива случаи, има ли кучешки памперси....просто празни приказки, хихикане, охкане и ахкане. Една друга г-ца пък си търсеше бански, на точки и само питаше и разпитваше къде има такъви, пък нали знаеш, да е с подплънки, да и скрива някакво петънце, пък да и се вижда татуировката....Все жизненоважни въпроси, които се обсъждат по време на моята тъпа презентация за видове трудови договори и структура на предприятието diablo
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 05, 2013, 09:00:32 »



Добро утро и от мен  give_rose give_rose
Миши, правилно ли съм разбрала че ще имате близначета - това е мн хубаво  yahoo представям си колко си щастлива, че ще си леля  heart heart Мен ми е интересно аз как още не съм купила нищо на бебка, но си го обяснявам с това, че още не мога да повярвам от щастие, че ще помагам за едно бебче ... но си представям като наближи колко неща ще накупя и хич не ми пука за заплатата  Xixixi bouncinggirl bouncinggirl с кеф ще я изхабя цялата  blum blum

Днес мисля да се мотна до мола да видя за билети за

следобед съм на работа и малко ми е "екшън" стигането, защото не съм ходила до сега с буса до там  good

Хубав ден  Sunshine Flower
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 05, 2013, 09:22:04 »

свекърва, схванах, значи са същите смислени разговори, които чух на изпращането в едно уж елитно училище до нас. то няма лошо, всички си говорим за битовизми, ама не по цял ден като тия моми. blum
забелязвам ги и в метрото тия приказки без край, затова те попитах.
 лошото е че не мога да го отдам само на поколението им, колко жени на моята възраст има които могат да ми отнемат ( ако им позволя ) 2 часа от времето за да ми обясняват как сменили памперс, как ходили до метро за еди кое си пюре и как онзи крем е 3 пъти по -добър от другия, защото видиш ли сутрин като станели и кожата им била опъната. pleasantry
така че като цяло освен тук в форума, принципно общувам с много малко жени, с които може да си каже човек и някоя и друга свестна приказка. за съжаление, наблюденията ми са че стават все по-малко.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #55 -: юли 05, 2013, 09:35:03 »

Добро утро. Днес е петък и аз почивам  danceg но не за дълго де. След малко отивам да се потрудя и на другото място, че пари ще трябват за подаръци Wink
Езра мила, аз не съм обяснила правилно - сестра ми и чичо ми чакат по едно й също време бебчета. За нея е първороден син, а за чичо ми / с който имаме малка разлика и се очакваше заедно да си гледаме децата / очаква второ - момиченце. Вече има един голям батко, който ще помага. Странно е , че ще се родят в един месец и едното ще ми казва лельо, а другото како / както всички останали братовчеди / . Баба е най - щастлива едновременно внуче и правнуче ще посреща. За подаръците едвам се сдържам. Харесах хиляди неща, но не ми дават да купя sad Термина е 7-8.11 , но ще е секцио и се предполага че ще е по - рано октомври някъде.Така , че казах август почвам с покупките, че за 2 трябва да пазарувам Wink Единствената ми болка е, че са много далече от мен и двете и ще се надявам по празниците да ги виждам sad Но нали за това има отпуски, че да се ползват  pardon
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 05, 2013, 09:50:34 »

Здравейте smile
Днес съм по-добре и пак съм на работа ... добре, че е петък! danceg
Мише, како-лелината длъжност си е сериозна работа - успех! Wink Далеч ли живее сестра ти?
Езра, чудесна закуска! Аз от сутринта съм озверепяла, така че ще ми дойде чудно! Wink
Емчо, аз така съм свикнала с кифленски разговори - по цял ден ги слушам на работа Girl drink А като са придружени от гръмогласни писъци, наподобяващи смях, е истинско "блаженство" за душата и ушите girl_wink
Мулан, хайде, идвай тук да разказваш как мина Р.Д.-то blum
Танцувайте, че да минава по-бързо работния петък chee
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #57 -: юли 05, 2013, 10:19:28 »

привет на всички и честит петък! danceg danceg danceg

аз да се оплача че тази седмица ми беше много натоварена и се занимавах с какво ли не а най-вече с хорските проблеми sad в крайна сметка имам двама напускащи и една я върнах от напускане , много рева вика ама се отказа на края.не я харесвал никой всички я мрзаели  girl_impossible скъса ми нервите, знам че ще бера още ядове с нея  shok

остава днес с още една кифличка да се срещам, хвана се тук с един клиент, взе си една седмица болничен и се върна 3 тона по тъмен тен  angry angry angry. та днес ще го види тя Гоце по бели гащи  diablo

Мулан то верно не расказа каква е била изненадата ? good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #58 -: юли 05, 2013, 11:44:14 »

Здравейте всички! Днес е петък и съм  yahoo Най-после мъжът ми да разбере какво е уикенд, като почива два дни. Радвам се, че вече ще има малко повече време, което да прекарваме заедно.
Свекърва, руските вицове ми напомниха за книгите на Илф и Петров. Нямаше как да не предизвикат усмивка  smile
Миши, няма да ти е лека работата на теб! Ама пък е толкова приятна! Стискам палци всичко да е по план  Wink
Еми, за разговорите ми стана смешно. Сигурно и аз ще стана същият кукумицин на тема брой напишкани памперси, пюрета, кремове и тн. За бременните казват, че е нормално да забравят (да оглупяват - бих уточнила), ама майките вече са патологичен случай  tease
Поздрави на всички останали  Sunshine
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #59 -: юли 05, 2013, 12:20:04 »

Alichka , те като си говорят очи в очи, не е необичайно, но говорим за разговори по мобилен телефон.  diablo. Чуваш само едната страна /без да искаш/ и тя меле все едно и също и на 5 души задава едни и същи въпроси. Днес разговорите касаеха уреждане на дискотека в събота - кой кого да доведе, какво ще се облече, да не се казва на еди- кого, че бил тъпак. Днес дойде класната им, да ги провери. Горките деца, разбирам ги......Да сме им диктували и те да пишат по мин 5 листа на ден. Те са луди, ще им диктувам кодекси....Дадох им линкове и флашка с материали, да преписват. Даскалицата е мома на 60, държи да и викат "госпожице" и има кило грим, та още повече да заприлича на мумия. Пък умниците не можели да четат на монитор, та тръгнаха да разпечатват и да копират материалите. Отиде един топ хартия и ксероксът загря и отказа. Викам им: "Хайде сега, всички момичета да ходим да му духаме!" И те с едни мътни погледи тръгват след мен....Как една от тях не включи, че ги бъзикам. Едно момченце се усети и се захили, ама другите спят. По този повод се сетих за първите дни на учителствуването ми.  Wink Ама тогава бях млада, около 30, пък водех мъжка паралелка завършващи техникум. Та обяснявам аз как се чертае нещо, пеня се, трия, пак чертая...А те: "Не можем, не става" Най- силно вика един сладур на първия чин, но си личи, че хич и не му дреме, че не може да начертае нещото. И аз, патката ми с патка, се ядосах и казах: "Ами как ще ти стане, като не ме гледаш!" Пък един друг хубавец само прошепна: "Аз, като гледах и пак не свърших...." Ей, щях да потъна в земята, заляха ме разни вълни и тръгнах да излизам от стаята. Вратата беше леко отворена, да става течение, че в клас с 30 момчета трудно се диша и гледам, там пък директорът. Онзи, същият, на когото на интервю казах, че съм 100% жена. Явно Господ ме пази, когото ръся простотии и нищо не се случи. angry nea Wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines