Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 15:51:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: как да се справим със съмненията преди сватбата?  (Прочетена 48061 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 17, 2007, 15:51:44 »

Спокойно, момичета!!! kiss2 girl_in_love Всичко ще мине чудесно!!! good

Аз пък много се притеснявах и все си мислех, че няма да съм готова,когато младоженеца дойде да ме вземе girl_impossible НО бях готова часове преди той да дойде!!! Curtsey
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #31 -: февруари 18, 2007, 19:39:56 »

Спокойно, момичета!!! kiss2 girl_in_love Всичко ще мине чудесно!!! good

Аз пък много се притеснявах и все си мислех, че няма да съм готова,когато младоженеца дойде да ме вземе girl_impossible НО бях готова часове преди той да дойде!!! Curtsey

Мен точно от това ме е страх- да съм готова от рано и докато седя, да взема да се паникьосвам за това или онова. Затова ще си слагам роклята в църквата, за да има какво да правя през цялото време, докато дойде време за церемонията.
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #32 -: февруари 18, 2007, 23:04:54 »

много добра идея диди Bravo
аз съм си записала следните часове
11 часа прическа
13 часа грим
и в 15 най- късно ще съм облечена,напълно готова,но ще искам да съм насаме с мама и татко и брат ми поне тези часове преди да кажа "да" :'(да сме си само ние,това искам give_rose
а после ,към 17 часа заставам на терасата започвам да пуша цигари и да се паникиосвам ROFL
ще е много смешно за хората около мен,сигурна съм ROFL
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 18, 2007, 23:40:14 »

И аз се притеснявах доста как ще мине всичко, дали няма да се разплача като се познавам каква съм ревала  Плачещо момиче и съвсем спокойно си пийнах 2 хапченца "мента, глог, валериана"  Blush
Пак имаше някакво притеснение, но не може да се сравни с това, което щеше да е ако не бях пила хапчетата! Особено когато майка ми и баща ми объркаха пътя за ритуалната зала и закъснява адски много  Oh my ... Жените от залата само ни подканваха да влизаме вече, а аз казвам "След малко! Когато мама и татко дойдат!"  Blush ТЕ се изнервиха, че ще забавим и следващите сватби, едни приятели предложиха да застанат на мястото на родителите ми в залата, а аз съм решила, че без тях няма да се женя и толкова!!! Без хапчето повярвай ми, щях да му ударя такъв рев  Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче, че нямаше да могат да ме успокоят до края на церемонията сигурно! Но те накрая дойдоха и аз успокоявах майка ми да не се притеснява  sarcastic
И все пак наистина чак в ресторанта може би можеш да се отпуснеш вече!
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #34 -: февруари 19, 2007, 00:21:39 »

Жените от залата само ни подканваха да влизаме вече, а аз казвам "След малко! Когато мама и татко дойдат!"  Blush ТЕ се изнервиха, че ще забавим и следващите сватби, едни приятели предложиха да застанат на мястото на родителите ми в залата, а аз съм решила, че без тях няма да се женя и толкова!!!

Браво на теб, как така ще те притискат да започнеш без родителите си, хората са чакали този момент откакто си се родила! А и следващите двойки биха разбрали, на всеки се случва да закъснее и в най-важен момент. Само така, Мария, чудесно си се справила!  good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 19, 2007, 10:33:27 »

Браво на теб, как така ще те притискат да започнеш без родителите си, хората са чакали този момент откакто си се родила! А и следващите двойки биха разбрали, на всеки се случва да закъснее и в най-важен момент. Само така, Мария, чудесно си се справила!  good

Благодаря! blush blush blush
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #36 -: февруари 20, 2007, 12:37:36 »

 Аз също страшно много се притеснявам още от сега,пък дотогава ....незнам.Ние понеже живеем заедно от 3 години и половина за мен ще е много тежко,че вечерта преди сватбата няма да сме заедно  cray .Свикнала съм,а предполагам че и той, да правим всичко двамата.Направо не мога да си представя,че ще бъда без него докато се приготвям и т.н.Но.....мама ме успокои,каза ми че няма да ми позволи да се почувствам сама  good Ох,надявам се,че всичко ще е наред и няма да ми трябва хапченце.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 20, 2007, 12:59:01 »

ооох, мен ме беше затресла така треска от притеснения месец преид сватбата!!!! girl_impossible Плачещо момиче girl_impossible Плачещо момиче girl_impossible Плачещо момиче Направо не мога да опиша!!! обаче като дйде време за отпуска (цял мсец) и даже и на море отидохме преди сватбата и беше много хубаво!!! girl_in_love LOVING любов заедно
Активен
pinkiwinkiminki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


Обичам живота


« Отговор #38 -: март 14, 2007, 19:51:57 »

Толкова е хубаво да участвам във форума. Преди няколко дни се престраших да пиша за първи път. И сега се чувствам все едно изведнъж имам много приятелки, с които ми е толкова гот да си пиша. Едно е да четеш форума, а съвсем друго да участваш в него. Глупаво е, че досега не го бях изпитала. Иска ми се да споделя с вас колко притеснена бях на моята сватба. Всичко беше един тагадък в началото. До последно се чудих кой от двама предложени от агентката гримьори искам и накрая като си избрах, той вече беше толкова зает, че единствения шанс да ме направи бе в последния момент и то аз трябваше да отида при него. В крайна сметка карах като откачена и се бях препотила 20 пъти. Важното е, че когато моят любим ме видя беше невероятен момент. Дано и вие го изпитате и почувствате както аз. Видях очите му и колко много ме обича. Почувствах се много красива и специална. След това всичко си беше по план и не съм мислила кое след кое следва. Танцувах цялата вечер. Всъщност сватбата продължи до към 4 сутринта, но аз бих останала и още. Пожелавам и на вас да се чувствате така.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 14, 2007, 22:21:22 »

много добра идея диди Bravo
аз съм си записала следните часове
11 часа прическа
13 часа грим
и в 15 най- късно ще съм облечена,напълно готова,но ще искам да съм насаме с мама и татко и брат ми поне тези часове преди да кажа "да" :'(да сме си само ние,това искам give_rose
а после ,към 17 часа заставам на терасата започвам да пуша цигари и да се паникиосвам ROFL
ще е много смешно за хората около мен,сигурна съм ROFL
junglegirl^84,много ме развесели ,мила!Дано и ти,и всички ние изживеем прекрасни мигове,които да останат мили спомени за цял живот!Ха,наздраве CHEERS по едно за отскок DANCE и без паника,моля stop Good luck bigthanx
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 15, 2007, 12:44:20 »

охххх и аз не знам как ще смогна с всичко 
в 13 ч. ми е грима прическата след това или преди не знам !!!!!!!!!!! но 17.00 трябва да съм готова най-късно, щото тогава ще ме забират !!!!!!!!  smile smile Oh my ... кой знае какви паники ще сме !!!  Cray
« Последна редакция: март 15, 2007, 12:45:57 от Ели Атанасова » Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 01, 2007, 12:13:05 »

Аз имамедно притеснение. Ще се омъжа седмица преди да навърша 28 години, но все още имам чувството , че не ъсм дорасла за такава отговорност и все имам чувството, че като се омъжа животът ми ще бъде ограничен в някои сфери...незнам ...вие какво мислите?
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 01, 2007, 12:14:11 »

Аз знам за Примолут Нор. Изпитвала съм го няколко дни преди цикъла го пиеш и след сватбата го спираш на третия ден ще ти дойде.
ами на мен винаги ми идва на разли4ни дати
но мисля да се консултирам с лекар

Ами в такъв случай , наистина е най-добре да се консултираш с лекар.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 02, 2007, 14:57:15 »

да ти кажа, аз такова притеснение нямам !!!! дано да не предизвиквам съдбата !!!!!!! на 22 г. съм и съм много щастлива от факта че ще се омъжвам !!!!!!! smile
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 02, 2007, 15:44:44 »

да ти кажа, аз такова притеснение нямам !!!! дано да не предизвиквам съдбата !!!!!!! на 22 г. съм и съм много щастлива от факта че ще се омъжвам !!!!!!! smile
абсолютно съм съгласна!  good аз съм на 21, а сватбата е 2 месеца преди да навърша 22г. ....... и я чакам с нетърпение  girl_wink Miri, след като си се решила на такава стъпка, няма смисъл да се съмняваш.... good Животът ти ще бъде такъв, какъвто си го направиш, без значение дали си омъжена или не - поне така мисля аз  smile Просто като омъжена жена ще имаш до себе си човек, който те обича и подкрепя и който изживява с теб всички постигнати успехи и те утешава при някой неуспех! Така че...... смело с усмивка напред!!!  good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines