Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 14:54:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майсторийки всякакви от ръчички сръчни!!! част 4  (Прочетена 197120 пъти)
 
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: август 07, 2011, 18:06:14 »

Танче много е хубаво , нежничко , страхотно е.
Активен
krasart
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #406 -: август 11, 2011, 09:35:22 »

Танче наистина е супер  Bravo

Тадаааааам Sunshine имам честта да ви представя блога си за майстории  krasart.com
Моето обещано пиле играчка в 2 варианта- розовото е за подарък, зеленото за моето хлапе





Описала съм тук стъпка по стъпка как съм го направила със снимки

Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: август 11, 2011, 10:34:10 »

Много хубави птички , сигурна съм че на мъниците ще им харесат много , аз също съм голяма любителка на домашно направените играчки и ще се радвам в блога ти да има такива, защото е интересен.
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: август 11, 2011, 11:05:44 »

Краси, ти направо ме разби с този блог!  Oh my ... Oh my ... Oh my ...
  heart Прекрасен е!  heart
Мога само да ти пожелая много творческо вдъхновение, за да можеш и занапред да ни радваш с такива красоти!
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #409 -: август 11, 2011, 13:55:53 »

Красе, поздравления за блога! Нямах търпение да го започнеш.

Ще сложиш ли и сватбени неща? Помня, че ти сама си прави много от нещата покрай вашата сватба и бяха приказни!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #410 -: август 11, 2011, 14:20:44 »

Същата птица ших и аз  Girl_hide (има я по-назад)

Ще разгледам  good good good
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: август 11, 2011, 21:12:21 »

Не си падам много сръчна,та искам малко акъл от по-вещите от мен. smile
Искам да направя за дъщеря ми нещо като играчка с много ципове и копчета.
Мисля да използвам несесер от плат върху,който да ги пришия.
Не знам обаче какво мога още да добавя за да стане по-интересна играчка-продават ли се някакви големи тик-так копчета,токички?
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: август 11, 2011, 22:06:07 »

Диде не е ли опасно в тази възраст да има такива дреболийки по  играчките , те сега вкарват всичко в устата ,защото ги мъчат венчетата.А иначе като идваш в Бургас има едни магазини до паметника или по точно на гърба на Мак Доналдс има доста такива неща в няколко магазина и аз лично много ги харесвам.
Активен
krasart
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #413 -: август 12, 2011, 14:19:23 »

Благодаря ви много за милите думи и пожелания  момичета give_rose
Ще се опитам да събера там от всичко по много   smile Имам сигурно над 100 снимки на мои произведения но все с крайния резултат,самите етапи когато съм майсторила ги нямам на снимка. Така е  и със нещата от сватбата, но мога да се пробвам да повторя някои от тях.  Сега наближава рожденния ден на сина ми и ще се ориентирам май  в тая насока smile

Ина вярно е много подобна птичката ти. Май съм пропуснала това. Плетените птичета са ми фаворит  heart. Ти какво слагаш в играчките да дрънка? Може ли после да се перат?

dodo23  копчета пришити някъде отвън според мен са опасни- съдейки по моето дете. Разбира се всеки сам си преценя най- добре според ситуацията. Аз бих ги използвала да напълня някоя играчка с тях ако ги имам в изобилие.Хрумва ми някакви фигурки - разноцветни кръгче, триъгълник и квадратче (може да апликираш и картинки по тях) пълни с копчета и да са нанизани на някаква връв и да се местят. Или пък самите копчета да са нанизани на здрава връв като броеница и зашити така че да не се скъсат. Аз бих заложила на бродирането или на пришиването на разни парчета плат към основната играчка така че да е стабилно зашито и да няма вероятност да бъде скъсано.  А ти забелязала ли си Дари на какво се радва? Аз установих моят син е луд по връзки с възелчета (затова и пилето ми има такава опашка) и малки пластмасови играчки дето тракат- имаме едно яйце пълно с боб ами скъсва се да си играе с него.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #414 -: август 12, 2011, 18:51:26 »

Краси, блогът е страхотен !!!

Фабио беше много впечатлен от това, колко професионално е направен.

Браво !!! Много последователи ти пожелавам  Good luck Good luck Good luck

За да дрънкат слагам едни мънички "звънчета", които се продават в кинкалерията. не се развалят от прането. Също бях купила играчка от магазина на Червения Кръст за 50ц и изкарах от нея едни по-големи звънящи и дрънчащи неща. В по-големите неща (сега бродирам едни кубчета) съм намислила да сложа сърце от Киндер Сюрприз пълно с някакви зърна.

Щом се окопитя и успея ще ти пратя моите кройки. Дай ми на лични мейл  Wink
Активен
krasart
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #415 -: август 15, 2011, 15:32:04 »

Фабио беше много впечатлен от това, колко професионално е направен.
Ейй благодаря много и на двама ви give_rose това е голям комплимент за мен понеже си го правих сама, с малко помощ и от Тони. И ми се искаше да изглежда професионално, въпреки че това точно не ми е силна страна.
Сетих се за кои звънчета ми говориш, супер са,  не ми е идвало наум. Непременно да покажеш кубчетата- ти си много добра в бродирането и очаквам шедьовър!
От опит да споделя боба дрънка по- отчетливо и силно от ориза  Wink За кройките пак казвам когато имаш време, и аз сега съм в БГ и е лудница като тръгнем от къща на къща  blum Като атракция сме- радват ни се всички. Ще изоставя играчките до средата на октомври като се приберем обратно в Прага. Сега ще видя какво да спретна за рожденния ден на мъника. 
Активен
Harmony
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #416 -: август 16, 2011, 11:30:41 »

Много хубава темичка... Аз да се похваля какво измислихме с мъжо, за да решим проблема с картините... Но да почна отдалеч, искахме отдавна да си купим две картини за спалнята, понеже е голяма и стените седят празни, пък една картина придава повече уют, особено морските пейзажи, водата, водопади и т.н. Обаче като се разтърсихме и видяхме цените на картините, ни стана лошо, просто в моментя нямаме излишни 200-300 лв за 1 картина... Та като се върнахме от морето измислихме много як вариант и евтин според мен... Понеже на морето събрахме много мидички, камъни и рапани, решихме да си купим празни фото рамки или рамки за картини и да ги налепим с морските работи... Или пък да сложим наши снимки вътре, а самата рамка да е налепена и декорирана с морските красоти... Та тоз уикенд ще лепя и ако стане хубаво, ще метна една снимка ... само да кажа, че рамки има в практикер и бриколаж и не са скъпи...  good
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: август 22, 2011, 23:51:02 »

Здравейте !
Аз от много време не съм се включвала в темата,но пък ви следя непрекъснато smile
Красе, страхотен ти е блога !! Много интересни неща си показала.Вече съм си го къчила на фейвъритс smile
Аз да ви кажа напоследък съм се захванала с две нови хобита- фотография и фимо. Ето да ви покажа моите първи опити във фимото:




и последно,че да не спамя повече :

Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: август 23, 2011, 16:25:33 »

Страхотни неща сте показали.
Мира аз напоследък много съм се зарибила да пробвам с Фимо.Лесно ли се работи.дай малко повече инфо.Аз доста по причетох.Ти каква техника използваш.Много са красиви нещата
Краси аз и тук да ти кажа че много ми харесва блога.
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: август 23, 2011, 20:45:55 »

Гери,
да ти призная честно и аз не разбирам много.Четох доста и гледах клипчета около два дни и после започнах направо.Незнам много много неща все още. Техника.... незнам какво да ти кажа...мои са си повечето идеи с изключение на тези преливащи се шарки,които видях как се правят в едно видео.Иначе за белите обеци използвах един молд от тези които използвам при декорирането ми на торти smile.Естествено и метални кътъри,за да ми е по-лесно с формите.Не съм шкурила,но пък лакирах с лак на водна основа. Това е в общи линии.Продължавам да се уча smile
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines