Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 15:28:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши 7-ма част  (Прочетена 173626 пъти)
 
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: септември 28, 2013, 11:26:37 »

Ако си достатъчно сръчна (или някой около теб) можеш да ги направиш, не са никак сложни, просто са занимавка smile Другия вариант е да си потърсиш някое студио, в което правят такъв тип ръчна изработка на всякакви неща smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: септември 28, 2013, 12:11:33 »

Ако си достатъчно сръчна (или някой около теб) можеш да ги направиш, не са никак сложни, просто са занимавка smile Другия вариант е да си потърсиш някое студио, в което правят такъв тип ръчна изработка на всякакви неща smile
Да ве не са никак трудни..само МАЛКО!  Oh my ... funnytooth Аз това не мога да го направя,нито пък познавам някой дето да ми го направи. Ми не знам къде да ти търся тези студия.. Не ми се е налагало такова нещо до сега.. cray cray
« Последна редакция: септември 28, 2013, 12:29:47 от misspanda » Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: септември 28, 2013, 14:58:12 »

Ух... как те уплаших, а biggrin
Аз знам за едно място, където рисуват всякакви стъклени неща, а мънистата и цветята могат да се залепят с най-елементарно моментно лепило Wink
Ако искаш мога да ти съдействам Wink Намира се в кв. Гео Милев.. ще трябва да питам една приятелка за точния адрес, че е доста забутано в уличките и не го помня точно smile


P.S. След консултация със сестра ми установихме, че наистина не е никак сложно за правене това smile Помисли си smile
« Последна редакция: септември 28, 2013, 15:04:55 от rujka » Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: септември 28, 2013, 18:06:18 »

Ух... как те уплаших, а biggrin
Аз знам за едно място, където рисуват всякакви стъклени неща, а мънистата и цветята могат да се залепят с най-елементарно моментно лепило Wink
Ако искаш мога да ти съдействам Wink Намира се в кв. Гео Милев.. ще трябва да питам една приятелка за точния адрес, че е доста забутано в уличките и не го помня точно smile


P.S. След консултация със сестра ми установихме, че наистина не е никак сложно за правене това smile Помисли си smile
Ами на мен не ми е толкова до мънистата, колкото до синия цвят и розите! И самата форма на чашите е такава каквато искам! Но ще трябва да се търси много за такъв тип и за изработка си трябва сръчност и човек, който разбира.  sad Ако искаш ми пиши на лични за предложения,за да не пълним тук темата с такива неща.  Girl_hide
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: октомври 03, 2013, 15:54:57 »

http://www.etsy.com/listing/127297671/custom-designed-handmade-wedding-flute?ref=related-7
http://www.etsy.com/listing/157036299/customized-handmade-wedding-champagne?ref=related-0

За тези  които си търсят чаши с много кристали, 2 варианта
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: октомври 03, 2013, 15:57:44 »

Това не е никак трудно да се направи, 55 долара ми се виждат множко да се дадат за чаши.  nea Аз събирам идеи и мисля сама да си ги украся.
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #186 -: октомври 03, 2013, 19:15:34 »

Много са красиви чашите с кристали  good  Наистина може човек и сам да ги направи, ако има време, защото в зависимост от големината на кристалите може да се превърне в голяма занимавка (особено с по-малките кристали си е играчка).
Издирвам едни чаши с кристали, бях ги виждала на няколко места във форума и сега не мога да ги намеря. Те са съвсем изчистени, само с една вертикална средно дебела апликация от кристали върху горната част на чашата. За съжаление в google като напиша чаши с циркони/кристали ми излиза какво ли не, само не и тези чаши  huhhuh.gif Продължавам да ровя, а ако някой друг успее да се сети за кои чаши говоря, много ще се радвам да даде линк  smile
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #187 -: октомври 04, 2013, 13:29:29 »

Lorenna , мисля че за тези говориш smile http://album.svatbata.bg/images/users/23529/DSC_0706.JPG

Аз също искам някакви изчистени, от качествен материал, ноо нямам и идея къде да търся, четох тук, но...
« Последна редакция: октомври 04, 2013, 13:32:25 от Desislava » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: октомври 04, 2013, 13:41:32 »

Lorenna , мисля че за тези говориш smile http://album.svatbata.bg/images/users/23529/DSC_0706.JPG

Аз също искам някакви изчистени, от качествен материал, ноо нямам и идея къде да търся, четох тук, но...
това са моите чаши, има ги и в албума ми. В Еником, Дружба, София, съм ги купувала с кума.
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #189 -: октомври 05, 2013, 11:24:04 »

Desislava , много благодаря  give_rose Точно тези са! Определено са ми фаворит.
emmmmmy , значи в твоя албум съм ги виждала, страхотни са чашите  good  Bravo Благодаря ти, че писа от къде са, ще отида в Еником да ги разгледам. А от какъв материал са (не мога да преценя от снимката)?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: октомври 05, 2013, 11:33:29 »

Desislava , много благодаря  give_rose Точно тези са! Определено са ми фаворит.
emmmmmy , значи в твоя албум съм ги виждала, страхотни са чашите  good  Bravo Благодаря ти, че писа от къде са, ще отида в Еником да ги разгледам. А от какъв материал са (не мога да преценя от снимката)?
сега погледнах, пише цитирам: Материал: кристал+Сваровски
http://www.enikom-m.com/bg/catalog/index/brand/page/4/brandId/63
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: октомври 09, 2013, 18:15:26 »

Аз да ви покажа какво ми харесва:


Тези по нашите магазини, които са гравирани, изписани и тн. никак, ама никак не ми харесват. Мисля да се спра на този вариант и да гравираме имена и дата.
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #192 -: октомври 09, 2013, 18:40:46 »

Тези по нашите магазини, които са гравирани, изписани и тн. никак, ама никак не ми харесват. Мисля да се спра на този вариант и да гравираме имена и дата.

Даа и аз искам изчистени само с имена и дата, ето нещо което намерих като опция, но ще се търси доста още http://gourmethouse.bg/catalog/wedding-glasses/1302166223-2/item-with-this-ring
..имам някои идеи за хубави изчистени чаши, но първо ще питам и естествено споделя с вас мястото...
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: октомври 09, 2013, 19:28:07 »

Аз търся в Pinterest. Там има доста по-стилни предложения от тези по нашите магазини. Само бокалите за църковния брак ми харесват.

Впрочем бокалът един ли трябва да бъде, или два?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #194 -: октомври 09, 2013, 19:32:32 »

един е бокала за църквата  Wink
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines