Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 11:52:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на helena31 на 29 юни 2013  (Прочетена 46779 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юни 17, 2013, 17:31:35 »

Леле страхотни са!! А от къде се сдобихте с толково много цветя?

И аз завиждам на гостите smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #91 -: юни 17, 2013, 17:40:43 »

А от къде се сдобихте с толково много цветя?
И аз това се каня да питам. Ако сте ги хербаризирали вие, направо ви свалям шапка! Представям си в завършен вид колко ще са хубави. Изрязвате ли ги след фолиране или машинката е настроена на размера?
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #92 -: юни 17, 2013, 19:43:25 »

pandapanda, svekarva: Цветята ги купих от два специализирани онлайн магазина само за хербаризирани цветя. Аз живея в голям град и за съжаление нямам достъп до такава красота в такова количество. Отделно, има доста трикове в това да се изсушат така, че да се запазят цветовете - опитите които съм правила не са били много добри преди. Картона купих и нарязах на машина от специализиран магазин; той е с архивно качество, както и зеления тънкописец за гърба. Използвах лепило на водна основа и то много малко - с този момент имах много проба-грешка. Ламинирах ги с листа с доста голяма форма и изрязвахме всичко с "гилотина" за хартия, която замъкнах от офиса в нас за събота и неделя smile. А после заоблях леко ъглите с крива ножичка. Никой не може да се оплаче, че тези подаръчета не са лични smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юни 18, 2013, 08:18:42 »

подаръчетата са много хубави smile поздравления за добрата работа  Bravo
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юни 18, 2013, 09:17:33 »

Още 2 седмици!!! ПОдаръчетата са фантастични! smile
Кога кацате?
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #95 -: юни 18, 2013, 14:03:48 »

Кога кацате?

В понеделник. А преди това трябва да свършим толкова работа в офисааааааа .... добре че и двамата си падаме малко работохолици  Yes
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #96 -: юни 18, 2013, 16:11:41 »

helena, мила, страхотни са ти нещицата, аз ако съм гост и получа такъв предрасен книгоразделител, ще си го сложа на видно място в къщата  blum
Супер е, че отмятате последните задачи, като си дойдете понеделник само релакс и сватбени мисли да те владеят.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #97 -: юни 18, 2013, 18:16:14 »

Е, тя работата в офиса не бива да свършва Wink Оставете си малко и за после. Тук става доста горещо, в пълен и преносен смисъл, ама не вярвам да ви развали екскурзията и тържеството.
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #98 -: юни 18, 2013, 19:30:17 »

Е, тя работата в офиса не бива да свършва Wink Оставете си малко и за после. Тук става доста горещо, в пълен и преносен смисъл, ама не вярвам да ви развали екскурзията и тържеството.

Да, следя какво става и още повече се радвам на решението си сватбата да не е в София smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юни 19, 2013, 06:52:07 »

В понеделник. А преди това трябва да свършим толкова работа в офисааааааа .... добре че и двамата си падаме малко работохолици  Yes
успех с всичко! добре, че сте си оставили малко повече време преди това все пак, няколко дни да се аклиматизирате...smile
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #100 -: юни 19, 2013, 18:07:55 »

успех с всичко! добре, че сте си оставили малко повече време преди това все пак, няколко дни да се аклиматизирате...smile

Благодаря ти - особено с часовата разлика ще сме малко зле първите дни. На мен ми предстои ходене за нови документи, пробна прическа, маникюр и т.н.

Като стана дума за последното - някой да ми кажа къде в София правят добър шелак, моля?  give_rose

Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юни 19, 2013, 20:40:31 »

Благодаря ти - особено с часовата разлика ще сме малко зле първите дни. На мен ми предстои ходене за нови документи, пробна прическа, маникюр и т.н.

Като стана дума за последното - някой да ми кажа къде в София правят добър шелак, моля?  give_rose



мога да ти препоръчам моята маникюристка намира се в дървеница, ако те устроива кажи да ти пиша на лично
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #102 -: юни 19, 2013, 23:52:55 »

мога да ти препоръчам моята маникюристка намира се в дървеница, ако те устроива кажи да ти пиша на лично

Дървеница ми е малко далечко, но кажи ми все пак на лични - може пък и до там да стигна. Аз обмислям да си го направя оттук в неделя преди да тръгнем; мисля, че спокойно ще изкара 6 дена.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #103 -: юни 20, 2013, 07:14:42 »

хелена по принцип издържа но почва да се поддува на места sad като дойдеш пиши на лични, или кажи къде в кой квартал си имам аз няколко за препоръчване lol)
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #104 -: юни 20, 2013, 16:10:22 »

Предпочитам да е в Надежда или в Дианабад smile Непременно ми пиши  heart
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines