Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 12:58:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Помощ, сватба в Русе  (Прочетена 135657 пъти)
 
mal_genio
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: март 31, 2010, 18:21:34 »

Здравейте момичета,
На мен ми предстои сватба през август и вече съм се побъркала!  tease  Незная въобще как ще се организирам! cray
Кажете ми моля ви дали някоя от вас е ползвала агенция в русе и колко пари долу горе ви излиза услугата? И колко ви излиза за  украса?
Активен
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: март 31, 2010, 18:59:56 »

Добре дошла  give_rose Имаш предостатъчно време, но ти сигурно си мислиш, че не е така (познато чувство Wink
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #467 -: март 31, 2010, 19:43:15 »

първо добре дошла и честито
няма за какво толкова да се притеснявашима време до август както каза йорито
Активен
lussii
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 46



« Отговор #468 -: март 31, 2010, 20:46:17 »

Йори браво на вас че си плащате сами сватбата-ние ще поемим час от нещата.
А вие църковен брак ще имате ли аз много държах на него и ще го имам-само че първо ще трябва да си направя едно кръщене smile
Активен
adi86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #469 -: март 31, 2010, 21:50:02 »

mal_genio, добре дошла и от мен  welcome-2. Моята сватба също е през август  yahoo, ще ти помагаме с каквото можем.
Активен
SunnyAngel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #470 -: април 01, 2010, 06:43:39 »

mal_genio добре дошла и от мен. smile До август има време, ще успееш да се справиш. Пък ако има нещо насреща сме и ще помагаме с кавото можем. Wink За агенция аз лично не мога да ти помогна не съм ползвала такава и не знам как са цените. От миналата седмица има още една агенция в града ни на която попаднах случайно. Ако някой се интересува мога да му пиша на лични къде е, за да не излезе като реклама. 
Активен
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: април 01, 2010, 11:59:32 »

Йори браво на вас че си плащате сами сватбата-ние ще поемим час от нещата.
А вие църковен брак ще имате ли аз много държах на него и ще го имам-само че първо ще трябва да си направя едно кръщене smile
Нали затова са банките и кредитите smile Взехме парички, тъкмо ще направим ремонт и ще си платим сватбата, пък после дупе да ни е здраво да работим и да връщаме smile
Църковен брак ще имаме, в нашия случай - преди гражданската церемония, в Света Богородица (на алеите), тъкмо после - на снимки в парка  blum
А за кръщенето - лесна работа, за десетина минути става, само че трябва да мине Великден smile
Активен
lussii
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 46



« Отговор #472 -: април 05, 2010, 18:45:11 »

Христос Воскресе на всички.
Да Йори и това с кредитът е вариант-само да има сигурна работа.Аз да се похваля-намерихме заведение и то е Ханчето;много се радвам за което :)Сега за 24 сам запланувала и едно кръщене да си спретна и пълен напред кам сватбата че няма време има много неща да се организират и вършат-рокля трябва да си тарся-а знаеш не е лесно-а ти с това готова ли си?А фирма за фотозаснемане да ми предложи някой? smile

Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #473 -: април 05, 2010, 19:07:06 »

Христос Воскресе

здравейте на всички как изкарахте празниците
при мен всичко ок мина
стискайте ми палци утре ще ходя на едно място за работаи дано да ме угрее защото вече половин година съм в нас и направо откачам

и утре вечер съм на последна проба и до края на седмицата скромната ми рокличка ще е готова и да ви кажа нямам търпение да си я взема вече smile
Активен
lussii
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 46



« Отговор #474 -: април 05, 2010, 19:17:40 »

Воистина воскресе.......ами добре мина празникът-гостита;яйца и козунаци;починах си а днес и за разхотка ми остана време.От сарце ти желая успех и много касмет за новата работа.
ще чакаме снимки на роклята-а кога е твоята сватба?
Активен
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: април 06, 2010, 12:47:12 »

LoveAndLove какво стана с интервюто? Стискаме палци цяла сутрин, да пускаме ли вече smile   Offtopic

Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #476 -: април 06, 2010, 13:51:50 »

ами какво да ти кажа йори както всяко интервю сега ще чакам да звъннат ако съм удобрена но аз не се надявам много защото толкова много народ имаше че просто... нямам думи страшна работа.
и за капак неска шивачката ми звънна да отида утре  и всичко остана за утре и аз трябва да вървя наляво надясно утре и така ако вали както сега не знам останах без сухи обувки  но все пак важното че утре ще е почти завършена
lussii ами то отначало беше за април и сега отиде май месец защото майка ми работи в чужбина и много не искат да я пускат но трябва да оправя едни документи  и искат не искат ще я пуснат за сега сме я насрочили за 14 май петък само отиваме и разписваме и едно скромно тържество с най близките хора  и ще е през деня защото в петък работят само до обяд
сами ще си плащаме всичко  като се има предвид че няма да теглим заеми и аз не работя от 6 месеца почнах 7 и затова ще сме по скромни а и ние не обичаме много големите раздувки smile

Активен
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: април 06, 2010, 15:40:35 »

Еей не се отчайвай, надеждата умира последна Wink

Времето наистина е супер супер гадно,и аз утре трябва да ходя в банката за някакво допълнение за договора, поканите са пристигнали и трябва да уточним текста, а на всичкото отгоре остарявам с 1 годинка и трябва да запием с кумовете....  pardon

А относно скромното - не всичко опира до парите според мен. Нашата сватба ще е с около 40 човека, но и да имах пари да поканя 400 - нямаше да го направя. Те приятели за маса - много, под път и над път. Но ако звъннеш на някого и кажеш "Имам нужда от помощ"... дали ще се отзоват толкова много?
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #478 -: април 06, 2010, 16:11:46 »

ами мила какво да ти кажа друго освен приятно запиване с кумовете и събуждане без главоболие  след случая  blum дано си изкарате супер ами то по принцип ние за сега сме към 30 ама може и бройката да се увеличи че знам ли..
по принцип не съм се отчаяла имам още надежда че все нещо ще намеря но все пак...сайтове за работа има ама....за 1 място да не ти говоря колко човека кандидатстват
ами йори по принцип хората на които наистина мога да разчитам са броят на пръсти и вече внимателно подбирам с кого да се сближавам или не ...толкова много пъти са ме разочаровали и още ще ме разочароват но какво да се прави просто с такива хора прекъсвам всякакви връзки и т.н.
Активен
lussii
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 46



« Отговор #479 -: април 06, 2010, 21:08:15 »

Ами даи боже пък утре да ти звъннат и за новата работа-знам колко е изнервящо това чакане и надяване.......трябва да се получи;трябва да си силна и да не се отчайваш.
А относно сватбата е по важно че ще кажеш своето ДА на човекът когото обичаш пред добри приятели.
А днешно време да имаш добър приятел си е голяма ценност smile
   Yorka89-на теб честит рожден ден в аванс;много здраве; касмет  гарнирано с много любов.Желая ти и    една приказна и изпълнена с любов и емоции сватба!! smile smile
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines