Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 01:12:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 12 част  (Прочетена 136092 пъти)
 
Katkata
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #450 -: май 20, 2013, 16:14:06 »

Благодаря ти много! smile Ами, просто сме много спонтанни и гледаме да живеем като в мечта- нещата да се сбъдват бързо. Разбира се, това е възможно само през отпуските, които задължително прекарваме в Бургас. В Германия нямаме време да мечтаем и ми е малко тежко, но няма начин- хванали сме се на хорото sad
Хотел България не съм го взимала в предвид, защото си мислех, че цените там ще бъдат много завишени. Всъщност, какви са цените? Аз си ги представям около 35 лева на човек, но нямам представа това дали е реалистично. Цените и пазарът в България се движи толкова бързо, че като нищо ще ви накарам да се усмихнете деликатно като ми гледате блондинските разсъждения Wink)))
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: май 20, 2013, 16:19:46 »

Спокойно smile Разказите ти ме карат да се усмихвам  girl_wink Доколкото имам информация в България кувертът е около 30 лв. Има и други ресторанти като Авеню и Мираж, които мисля., че са в същия ценови диапазон  smile Забравих да спомена и Марината в Поморие! За там съм чувала и цени от около 27 лв. Wink
Активен
Katkata
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #452 -: май 20, 2013, 16:25:59 »

Златна си, благодаря ти много, много! Между другото, преди три години бяхме в Авеню на сватба и останах очарована от кухнята. В същото време преди известно време бяхме на сватба в Поморие в този...не Гранд Хотел Поморие, а другия голям, някакъв Рисорт беше Wink. Та, там кухнята и обслужването бяха под всякаква критика! За България ще поразпитам обезателно. А Мираж е на 5 минути от къщи Wink
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: май 20, 2013, 18:07:37 »

Дааааа, за Сънсет Ризорт-а и аз съм чувала, че порцийките са уникално малки  NO Иначе Марината се намира точно на входа на Поморие преди Сънсет-а smile От Авеню и аз останах доволна....бяхме на сватба 2010 г. и всичко беше страхотно!  good
За България само хубави отзиви съм чувала! Ако нямаше ограничение за музиката след 12 ч. бих си направила сватбата там! smile
Активен
Hrisi86
Любопитен
*
Публикации: 29



« Отговор #454 -: май 20, 2013, 18:35:01 »

Здравей и от мен!
Историята ти ми напомня тази на един познат и жена му. Тяхното момичене също е Златинка. (Ей сега ако се окаже и че сте вие, ще падна) Bravo Мъжът ти Динко ли е?
Та.. относно ресторанта в България. Ние си запазихме за там дата. Кувертът е 32лв. Дават ви 5 (ако не се лъжа за бройката) примерни менюта. Ако не ви харесват, си ги донасосвате. Ние така направихме. Имат и украса. Ако искаш мога да ти дам повече инфо за менютата и украсата им на лични. Нашата сватба също ще е около 70 човека. Избрахме си голямата зала. Малката на мен ми изглежда много студена и неуюта. Лично мнение.  pardon
Активен
Katkata
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #455 -: май 20, 2013, 19:32:30 »

Хахахахахаха! Светът е малък, не е истина, но да, мъжът ми е Динко! Bravo Bravo Bravo
Все повече ме убеждавате за България. Още тези дни ще проучим ситуацията там Wink)

Да, много бих искала инфо! Wink
« Последна редакция: май 20, 2013, 19:34:22 от Katkata » Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: май 20, 2013, 19:45:07 »

Ако не държите на сватба на открито-с две ръце ви препоръчвам Винарна Океан.
Активен
Katkata
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #457 -: май 20, 2013, 19:54:15 »

Винарна Океан? Къде е това? Спомням си бирарията долу до подлеза на операта,после тази на Богориди до Златна котва, но това ще да е нещо ново?! Никак не държа да е на открито сватбата, че септември е непредвидим..
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: май 20, 2013, 20:29:59 »

Ами винарната е там до подлеза,но от другата страна  на сградата. Винарната няма нищо общо с бирарията.Кухнята е страхотна персоналът изключително любезен,обстановката шик и красива без много украса.Кувертите декември бяха до 30 лв.Всичките ми гости бяха очаровани.
Активен
Katkata
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #459 -: май 20, 2013, 21:22:11 »

Хммм, и ти ме заинтригува. Ще пратя майчето на разузнаване Wink А има ли местенце за танци? И някой може ли да ми каже как вървят диджеите и къде мога да се свържа с тях?
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: май 20, 2013, 21:39:42 »

Ето снимка от нашата украса...
Активен
Katkata
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #461 -: май 20, 2013, 21:54:15 »

Наистина е много приятно и изискано! Напомня ми на ресторант Калифорния към хотела, който е просто мечтата ми за сватба като атмосфера, но за жалост ми изглежда малко sad
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: май 21, 2013, 08:20:04 »

Да и на мен ресторанта на Калифорния ми е любим и много исках сватбата ни да е там, но в него с 60 човека става претъпкано, какво октава за танци и т.н.
Активен
Katkata
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #463 -: май 21, 2013, 13:02:06 »

Добър ден, момичета! Искам първо да благодаря на всички за страхотната отзивчивост! Дадохте ми страхотни идеи и препоръки. Днес изпратих майка ми на разузнаване. С нея имаме еднакъв вкус, що се касае до ресторанта, така че се надявам, че не е сбъркала, като се е решила за Аква.Обади се, попита ме и аз се съгласих. При това от там са ѝ предложили и украса, и диджей, оператор и фотограф. Така че аз като се прибера, ще мисля основно за детайлите и роклята, с която смятам, че лесно ще се справя. Ще се поровя малко по-късничко за отзиви из темите за Аква.
Вие докъде сте с приготовленията? Рокли? Прически? Споделете къде, какво...
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: май 21, 2013, 14:38:55 »

Катката, страхотно е, че сте си намерили ресторант, диджей, оператор и фотограф!  Bravo Бързо действа майка ти smile Ако не е тайна може ли да споделиш към кого ви насочиха от Авката Wink
Иначе аз напредвам с подготовката  danceg Имам си рокля, харесала съм си обувки, ориентирала съм се към фризьор и гримьор ..... абе остават дреболийките  Girl_hide
Успех с подготовката и да споделяш всичко, което се случва smile
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines