Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 19:34:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 9  (Прочетена 190466 пъти)
 
zlatna_
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #450 -: ноември 11, 2012, 08:02:42 »

Нашата е 29.06. 2013 smile Ще кажеш как е минало  smile
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #451 -: ноември 12, 2012, 13:48:49 »

nikoletasss според мен ресторанта изглежда супер!  good даже има и синьо осветление, което ще се върже с цвета от декорацията Wink
не се ядосвай за другия ресторант, явно е било за добро  smile
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: ноември 12, 2012, 14:22:10 »

Едно голямо БЛАГОДАРЯ на ресторант Берлин smile
Справиха се чудесно, гостите бяха, меко казано, възхитени от обстановката, обслужването и менюто.
Активен
Venus
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #453 -: ноември 12, 2012, 14:37:39 »

Здравей CV, Честито Good luck много семейно щастие ви пожелавам heart! Много се радвам, че си доволна от Берлин, защото миналата седмица го капарирахме и ние, и с нетърпение чаках да кажеш как е минало. Ще съм ти много благодарна, ако споделиш повече подробности, защото много се вълнувам  Bravo
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: ноември 14, 2012, 11:51:58 »

мерси, Venus! Всичко беше чудесно, единствено нещо не се бяха разбрали в началото къде да е масата за техническите лица, но видеооператорът взе нещата в свои ръце и оправи всичко. Не е имало издънки. Всички гости са очаровани от обслужването и храната. Направи ми впечатление, че когато отивах да седна за малко на нашата маса, винаги имаше сервитьор, който ми дръпваше стола и ми помагаше да седна. Понеже бяхме говорили за лимит на допълнителните поръчки, предупредиха ни веднага като го достигнахме, по същия начин и като започваше всеки час на допълнителното време.Разбрахме се да платим на другия ден, което за мен си беше невероятно предимство, за да не се занимаваме да броим пари след цялата олелия.На другия ден ни върнаха и целия алкохол, който беше останал, дори имаме бутилки с по един пръст вино в тях.
Това е ресторант, да малко по-скъпичък, но не изискващ почти никаква украса (аз бях сложила само свежи цветя и свещи - всичко на всичко украса за 100лв). Обстановката е невероятна, храната много вкусна, обслужването - на ниво.
Препоръчвам го на всички!
Активен
rita_777
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #455 -: ноември 16, 2012, 09:52:50 »

Здравейте!!! Искам да попитам има ли някои информация за р-т България - Червения салон -ме интересува. Нашто празненство ще е за около 45човека и за това се насочихме към този вариант. Моля, помагайте да направя правилния избор за ресторант. crazy crazy crazy
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: ноември 16, 2012, 10:51:47 »

Здравейте!!! Искам да попитам има ли някои информация за р-т България - Червения салон -ме интересува. Нашто празненство ще е за около 45човека и за това се насочихме към този вариант. Моля, помагайте да направя правилния избор за ресторант. crazy crazy crazy

момиче, за кой град става въпрос?  huhhuh.gif
Активен
rita_777
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #457 -: ноември 16, 2012, 11:04:44 »

Ох, ама че съм и аз. За София става въпрос. За Червения салон на Хотел България.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #458 -: ноември 16, 2012, 11:31:41 »

rita_777 ,
Стандартна, не особено голяма залата, правоъгълна. За около 40 души става. Както се досещате цветовата темата на залата е предимно ориентирана към червения цвят.
Активен
rita_777
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #459 -: ноември 16, 2012, 12:18:31 »

DjNick, благодаря за бързия отговор. За това, че е в червено е една от причините да я разглеждам като вариант, но ме притеснява как може да се подредят масите на гостите в това помещение, как ще е с озвучаването, дансинга и не на последно място осветлението. Става въпрос за вечерна сватба все пак.
Активен
zlatna_
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #460 -: ноември 17, 2012, 16:32:04 »

Когато аз и моята половинка разгеждахме ресторантите, в Люлин ресторант Flowers имат една по малка зала, която беше украсена за 40-50 човека , но беше в лилаво . Чесно казано изглежда много добре , като в приказка.
Активен
vesta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #461 -: ноември 17, 2012, 16:56:42 »

Ние още умуваме, аз клоня към ресторант "Лебед" Панчарево, обаче основното притеснение е от това, че малко или много е почти извън града и ще има шофоьори, които няма да могат да се отпуснат и да вдигат наздравици, защото ще са ангажирани с превоз. Ако някой има опит или нблюдение в организацията в това отношение може ли да сподели?
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: ноември 17, 2012, 20:12:50 »

Ние още умуваме, аз клоня към ресторант "Лебед" Панчарево, обаче основното притеснение е от това, че малко или много е почти извън града и ще има шофоьори, които няма да могат да се отпуснат и да вдигат наздравици, защото ще са ангажирани с превоз. Ако някой има опит или нблюдение в организацията в това отношение може ли да сподели?
Ако това ви е единственото притеснение, имайте предвид опцията Drink&Drive - шофьор, който идва на адрес и ви откарва с вашата собствена кола до където пожелаете.  good
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: ноември 18, 2012, 11:22:45 »

Здравейте!
Вчера бях на сватба в хотел Централ Форум. Бяхме в залата в дясно от централния вход (не знам дали има и друга). Гостите бяха около 100. Беше прилично украсено, но калъфите на столовете не ми харесаха. Официалната маса беше като приказка - цветя, свещи, лампички - много ми хареса. Храната беше ОК, но основното беше много малко според мен. Обслужването беше като за 2 звезди макс. - хотела е 4. Например разчупиха питката докато сервираха основното, помолиха веднага да се раздаде на всички за да я опитат и накрая трябваше булката(бременна в 7 месец) да ни раздаде от питката докато сервираха тортата.
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: ноември 19, 2012, 04:48:41 »

Здравейте! Можете ли да ми препоръчате ресторант за около 50-60 човека, до 60 лв. на човек? Искаме да е близо до центъра и да има градина или тераса, за да може да излизат пушачите. 
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines