Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 18:00:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Халките - 10-част"  (Прочетена 131092 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: март 05, 2012, 20:28:45 »

Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 05, 2012, 21:29:25 »

Момичета ние си харесахме днес халките, но много се чудя дали сега да ги поръчваме, защото има много време, но ме притеснява цената на златото. Ще помисля, модела е доста изчистен от бяло и жълто злато, това е халка от титаний и злато, нашите са копие, но изцяло от злато.


* titanium.jpg (42.84 KB, 380x263 - видяно 4591 пъти.)
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #2 -: март 05, 2012, 21:42:59 »

Цената на златото върви само на горе за съжеление. Аз не бързам, защото като се знам ще ги гледам в кутийката 4 месеца и ще почна да се разубеждавам и да им намирам кусури. Ти ако не си така и сте харесала вече може да си поръчваш смело. 90% съм сигурна, цената на златото ще се повиши, като всяка година покрай абитуриентите. Иначе аз харесах ето тези и мисля до края на месеца да ги купим и да ги скрия някъде от себе си smile


* passimage.php.jpg (56.71 KB, 360x260 - видяно 4381 пъти.)
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 05, 2012, 21:46:55 »

Тези, които си посочила desirer  много ги харесахме, но си мисля че този "намачкан" ефект, с времето ще ми омръзне /аз съм чешит/ и затова се спряхме на нещо изчистенко. Това, което днес ми направи впечатление е, че златарите ми казаха, ако искам модел ще го направят без проблем, без промяна в цената. Та сегааа....мога да си избера всякакъв моделлл, ииии...чуденката е огромна. Ако нямах право на голям избор, сигурно щеше да ми е по-лесно  tease Пълно хамено съм  crazy
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 05, 2012, 22:16:27 »

Ние също сме се спрели на изчистен вариант за халките. InLove_Girl, причината е същата като при теб @}->--И на мен би ми омръзнало бързо,  за това и се спряхме на съвсем класически модел халки. Ние ще платим само за изработка, тъй като родителите на милото решиха да ни подарят злато. Приехме, защото категорично отказахме всякаква финансова подкрепа... та да не се обидят pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 05, 2012, 22:58:30 »

Inlovegirl,  не бързай ! Имаш много време, да не стане така че да излезе нещо което да ти хареса повече.
аз примерно не искам да ходим за халки повече от 3 месеца по-рано, още повече се опасявам от това да оставя време на пръстите си да отслабнат или напълнеят. ето примерно годежният пръстен вече ми е голям , а преди ми бе лееко широк само.
 да не се окаже точно преди сватбата, че халката като съм я взела много по-рано, трябва да се коригира в последния момент... Може да не съм напълно права, но заради тези опасения- не бързаме. smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 05, 2012, 23:01:39 »

Амии да, и моите опасения са точно такива..Даже цената не ме вълнува много, защото златото си е наше и ще платим само изработката...Но определено ще изчакаме, те златарите направо си ми казаха септември да отивам с папаката с моделитее и да избирам, защотоооо сега уж сме избрали, но те булките "не били като хората"  sarcastic funnytooth И така, определено ще чакам, но съм по-спокойна  good
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 05, 2012, 23:12:51 »

Здравейте и в тази тема, дами!  give_rose
Ние с годеника ми също сме се спряли на по - изчистени модели.
И не защото ще ни писнат, няма как, това са най - важните пръстени в живота ни, но просто не обичаме кичозни неща. Ние имаме 11гр. злато и ще го дадем да ни направят халките от него, като ще заплатим само изработката. Държим да е бяло злато, тъй като и двамата го предпочитаме. А ако има жълто ще е съвсем малко.
Но все още не съм преценила дали моята халка да е по - класически модел или да има камъчета, за да го нося заедно с годежния на един пръст и да си подхождат.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 05, 2012, 23:16:59 »

Мен днес златарите ми препоръчаха да нямам камъни на халката..Казаха,че с времето се случва да падат, да не говорим, че пръстена се върти и може да ти дразнят съседен пръст, а и като се върти халката не се виждат тези красоти..Посъветвай се, с хора които имат камъчета на халките, те най-добре ще ти дадат съвет. Но като основен довод днес златаря ми посочи, че няма да видя съпруга на златар с камък на халката  Wink
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 05, 2012, 23:19:13 »

От това се притеснявах - да не падат. Все пак, живот и здраве, доста години ще се носят...
Бях забравила, сега ще преосмисля идеите и желанията си, трябва и да е практично. А аз камъните иначе исках да са на място, където няма да убиват - на годежния ми пръстен са вградени и не стърчат, та нещо такова мислех. Но пък като се върти ще се губи ефекта и ще трябва постоянно да нагласям...
Добър съвет ти е дал човека, ще се уча от опита на другите и ще послушам smile Мерси!
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 05, 2012, 23:23:23 »

Във темата по-назад има булки, които са избрали халки с камъчета, дано да се включат с коментари..Аз отидох днес с идеята да имам камъчета, но се отказах...а и милото иска да имаме абсолютно еднакви халки  blush
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 05, 2012, 23:25:18 »

Така е, подкрепям, то и ти сега ме разубеди, да ти кажа  blush
А и е готино да сте с еднакви халки.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 05, 2012, 23:47:39 »

desirer тези виждала ли си ги на живо, защото аз видях подобен модел в Еспер и ми се видя малко грубичко, че стои.

Момичета подкрепям ви за еднаквите халки и ние искахме такива и затова нямам камъчета а и да си призная изчистените и еднаквите ми допадът повече  pardon
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 06, 2012, 09:22:06 »

Вярно е, че камъните може да падната, но могат и да се сложат все пак. Аз много исках камъчета и си сложих 3 на халката.
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 06, 2012, 09:23:43 »

Хайде, голямото колебание в мен се обади. Ще следя емата пък и ще преценя. Момичета задължително ли е да има жълто злато, вашите какви са - от бяло или жълто злато?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines