Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 14:20:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко за кумовете - част 4  (Прочетена 140966 пъти)
 
pepsinka
Любопитен
*
Публикации: 20


« -: юли 09, 2007, 09:11:02 »

Здравейте отново.Чудя се когато минават младоженците да се поздравят с гостите в ресторанта,кумовете ходят ли с тях?На някои сватби са там,на други не.При вас как щв е или беше?
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 09, 2007, 09:32:05 »

Аз знам, че първо тръгват младоженците да поздравяват гостите, след тях минават кумовете и по тях родителите. Поне на всички сватби, на които съм присъствала е било така.  smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 09, 2007, 12:21:31 »

аз знам че само младоженсите минават за поздравленията (за подаръците)
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 09, 2007, 12:29:54 »

Когато ние бяхме кумове, минавахме заедно с младоженците да поздравим гостите, но на нашата сватба кумовете не бяха с нас! Всичко е до това как ще се уговорите с тях и как ви харесва повече! Ако на тях не им е приятно да минават през всички гости, а и ако не познават много от тях, може да минете и без тях  good
А за родителите - при нас родителите минаха предварително по всички маси да кажат добре дошли на гостите, за да няма струпване после на всички  pardon
Активен
rosario
Любопитен
*
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 28, 2007, 19:47:02 »

Здравейте искам да Ви попитам кумовете отиват ли заедно с младоженците на меден месец? Ако да- пътуването на кумовете от младоженците ли се плаща?
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 28, 2007, 19:51:26 »

Аз смятам да си минем само ние за Наздраве по масите  pardon
rosario мила - както се уговорите с кумовете, така ще бъде - няма точни изисквания - това е вашата сватба
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 28, 2007, 19:54:48 »

rosario, зависи как ще се разберете с кумувете, сега времената са такива, че нищо не е задължително.Може да се разберете да не си разменяте подаръци, а да си отидете заедно на пътешествие, както направиха доста момичета smile но всичко е въпрос на избор, ще бъде така като си го направите
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 28, 2007, 19:56:38 »

На нашата сватба само ние си минахме по масите за "наздраве" с гостите и тогава ни дадоха и подаръците!!!

А за Медения месец, подкрепям каквото са казали Вероника и Спирит!!! good Ние си ходихме без кумове!!!


rosario има специална тема за това и тя се казва "меден месец с кумовете". разгледай там за повече подробности.  smile
Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
dobi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 24, 2007, 14:56:48 »

На нашата сватба само ние минахме да кажем "наздраве" на гостите, а пък той кума ни през цялото време си обикаляше масите ROFL
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 24, 2007, 22:38:52 »

На нашата сватба кумувете минаха с нас. Много се забавляваха, кумата от толкова наздравици се напи sarcastic funnytooth А ние само "задраве" и без да пием, а тя на всяка -глъдка! sarcastic Свекървата и мама минаха да раздадът от питката.
А за медения месец, ние искахме да ги вземем с нас и това да им е подаръка, но детенцето им е на годинка и половина и нямаше как. pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 15, 2010, 11:53:32 »

Тук са старите теми :
Всичко за кумовете - част 2

Всичко за кумовете - част 3
« Последна редакция: ноември 15, 2010, 12:08:38 от магито » Активен
mimi_8480
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #11 -: ноември 16, 2010, 16:31:31 »

Здравейте момичета.
Нова съм във форума,но да се запиша и аз към кумите вече.
"нашата" сватба е юни месец,но аз от сега съм луднала,прерових интернет из основи,за всичко което кумовете могат и трябва да направят.
Списъка ми е почти готов,сега съм на тема бутилки(украса,опаковане,декорации,етикети)
Остава да пообикаляме с булката,за да започнем едно по едно да харесваме нещата,зашото няма кой знае колко време.
Ще съм благодарна на всякакви идеи за изненади,игри,номерца към младоженците и изобщо на всякакви интересни идеи.
 smile
Активен
nmitev
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 29



« Отговор #12 -: декември 02, 2010, 18:34:01 »

На една сватба кумовете направиха игра-изненада за младоженците, като поканиха на дансинга 10тина приятели, които трябваше да вземат и напитката си.  Още тогава ми стана много весело, като видях, че голяма част от тях се задават я с пълни чаши концентрат, я с пълни бутилки бира.   Играта беше "Доколко добре познавате младоженците?".   Е нямаше такива въпроси.   Например: "Каква е на цвят четката за зъби на Иван? или пък "От коя страна на леглото спи Петя?".  Та ако не отговориш, трябваше да се пие на екс.   Още съжалявам едно момче, което трябваше обърне около 200 мг уиски :-))))
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #13 -: декември 02, 2010, 21:29:46 »

 funnytooth laugh Горкият той!
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 03, 2010, 10:47:27 »

здравей mimi_8480 ,
аз смятам че задълженията на кумовете е предимно да държат настроението на мах, в предните теми има изключително много идеи за това. В допълнение мога да ти кажа какво направиха нашите кумове например: първо когато милото отива да ги взема го карат да почисти с прахосмукачка разсипано кафе по пода, след това преди да дойдат у нас го накарали да им прави коктейли на един паркинг, после да им търси от съседните заведения масичка и столове. А най-забавното беше подаръците, които ни направиха: стар използван чушкопек, радио веф, стар телефон с шайба и телевизор опера - беше изключително забавно при отварянето на подаръците, просто цялата зала се заливаше от смях.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines