Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 15:13:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 7 част  (Прочетена 170403 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: януари 11, 2010, 19:03:14 »

Предишната тема е тук Wink
« Последна редакция: януари 11, 2010, 19:06:44 от Bulechka™ » Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #1 -: януари 12, 2010, 10:05:27 »

Вече и аз мога да се похваля с мостра на поканата на която сме се спрели.  yahoo Разгледахме куп каталози на сватбени покани, имаше много оригинални измежду тях-съчетание на два цвята картон + панделка, почудихме се, но те сякаш не са така сватбени-красиви-да, много, но не и сватбени. Затова ви качвам снимки на модела на който се спряхме.






Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #2 -: януари 12, 2010, 10:42:21 »

biersdorf, много нежни покани  give_rose Права си, че има най-различни - кои по-нестандартни, кои класически... А съвсем друго е , когато разгледаш внимателно наживо. В последно време и аз се замислям, че въпреки всичко е хубаво да се спазят някои класически за сватбата неща - интересни събития в живота има много, а това ( обикновено) е само веднъж  blush В този ред на мисли смятам, че сте направили чудесен избор  Bravo
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 12, 2010, 11:06:43 »

Поканите са чудни  Bravo Може ли да споделиш от къде са?
Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 12, 2010, 11:07:43 »

biersdorf, много приятна покана. Откъде си ги поръча?
Момичета, насочете ме къде мога да намеря изчистени и стилни покани. В нета на нищо не мога да се спра. Факт е, че на живо съм виждала само тези в Сватбен център в Младост (меко казано нищо не ни хареса от там). Една приятелка, която се жени наскоро, каза, че в Романтика имало по-хубави модели, но още не съм ходила там. Вие какво ще предложите? smile
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 12, 2010, 11:09:32 »

biersdorf, много приятна покана. Откъде си ги поръча?
Момичета, насочете ме къде мога да намеря изчистени и стилни покани. В нета на нищо не мога да се спра. Факт е, че на живо съм виждала само тези в Сватбен център в Младост (меко казано нищо не ни хареса от там). Една приятелка, която се жени наскоро, каза, че в Романтика имало по-хубави модели, но още не съм ходила там. Вие какво ще предложите? smile

Можеш да провериш в Carddisimo, но трябва да отидеш до ателието им  good тъй като в сайта им има малко модели  Wink Нашата покана я правихме там и съм доволна  blum
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #6 -: януари 12, 2010, 11:14:06 »

Rainwoman,на първо време се сещам за тези :
http://www.weddingbg.com/index.html
http://www.pokani.com/svatbeni_snimki.htm
 Ще поразровя още и ако открия, ще пиша  smile
« Последна редакция: януари 12, 2010, 11:24:46 от michelle » Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 12, 2010, 11:18:35 »

biersdorf ние бяхме със същите покани, така че няма да изказвам мнение за тях. Пожелавам ви да ви донесат много хубави моменти с любими приятели.
Ние нашите покани ги бяхме взели от обредния дом. Там имаха каталог с доста богат избор и на прилична цена. Нашите мисля, че бяха по 1 лв.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 12, 2010, 11:20:40 »

Ние бяхме с ето тези покани като сама си ги печатах с мой си текст.Иначе тази фирма имат различни покани http://www.inka-bg.com/card.php?id=77
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 12, 2010, 11:29:47 »

Биерсдорф, това бяха и нашите покани и на още 5-6 момичета във форума, браво за избора хихихиихих
Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 12, 2010, 14:06:56 »

Момичета, благодаря ви за бързите отговори smile!
Ние, като няма да подписваме в зала, може ли някой да ни спре да си поръчаме само поканите оттам? smile Не, предполагам smile.
fiamaa, гуглето не намира сайта на тези Кардисимо... sad. Може ли да ми го дадеш.
michelle, разглеждам ги сега. Благодаря ти smile. Наистина трябва да отидем на място, едва ли качват всичко в сайтовете си.
Ако харесам нещо, ще ви покажа smile!
Активен
malachika
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 12, 2010, 14:23:22 »

Здравейте, момичета. От доста време ви чета, но съм писала малко защото сте толкова изчерпателни smile
Сега обаче ми с налага да се посъветвам с вас. След дълго чудене сътворих съвсем простичък текст за нашите покани защото исках да фигурира и нашата дъщеря smile Но не мога да измисля какво стихче да сложа като титул.... Ще ми се да е хем хем нежно, хем не особено претруфено blush Моля за помощ smile
Иначе текста звучи горе-долу така:
Ние.......
След дълго умуване се престрашихме и след появата на нашата дъщеря Сиана, решихме
да кажем заветното ДА
С тази покана се надяваме да споделите нашата радост,да станте свидетели на любовта ни.
Какво по-хубаво от това да изивееш щастливите мигове в живота си с най-бизките роднини и приятели.
Гражданският ритуал ще се проведе..... от ......
Светото венчание.......
Щур купон ще завъртим........
До нас за да не се откажем зорко ще бдят нашите кумове........

« Последна редакция: януари 12, 2010, 14:27:05 от malachika » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #12 -: януари 12, 2010, 15:08:07 »

Rainwoman, можеш да си поръчаш от където си поискаш според мен  Wink Ето още едно сайтче с по-типично сватбени модели :

http://svatbenipokani.hit.bg/
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 12, 2010, 15:18:30 »

Момичета, благодаря ви за бързите отговори smile!
Ние, като няма да подписваме в зала, може ли някой да ни спре да си поръчаме само поканите оттам? smile Не, предполагам smile.
fiamaa, гуглето не намира сайта на тези Кардисимо... sad. Може ли да ми го дадеш.
michelle, разглеждам ги сега. Благодаря ти smile. Наистина трябва да отидем на място, едва ли качват всичко в сайтовете си.
Ако харесам нещо, ще ви покажа smile!

Ето го и сайта http://www.cardissimo.net/, но пак казвам на живо си е най добре да ги видиш. Ние правихме и др. неща за украсата и съм доволна  good Мисля, че я има нашата покана в галерията ми, за да я видиш  girl_wink.  Поздрави и успех
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #14 -: януари 12, 2010, 18:04:30 »

Така се радвам, че ви харесват, а и че някои от вас са направили същият избор преди време:)
fiamaa, поканите намерихме в сватбен дом в Хасково (тъй като сме от Димитровград), но със сигурност ги има в големите градове. Цената според мен е нормална-1.10 лв. с плик. Имаше доста по-скъпи, но и такива по 0.80 ст. Не знам някой давал ли е този сайт преди време, но ще дам линк-има интересни модели http://kupi.mechti.org/default/svatbeni-pokani.html?p=1
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines