Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 17:04:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши 3  (Прочетена 177500 пъти)
 
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: юли 07, 2009, 16:29:46 »

Спокойно, без шаш и паника, за кумувете трябван в ресторанта, но те са обикновени чаши за шампанско
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: юли 07, 2009, 20:52:23 »

И аз така знам, ама не е зле да се пита, че то май изискванията са различни в различните краища на страната
Активен
evelina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: юли 08, 2009, 13:15:54 »

по принцип чаши за кумовете иска някой водещи за самото посрещане в ресторанта. Там се вдига наздравица и се чупят, но навсякъде е различно.
Активен
nezamenimata_
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: юли 08, 2009, 13:20:53 »

моляяяяя вииии- помогнете ми- кажете ми добър ди джей от Пловдив,защото сватбата ми наближава, а няма времеее.Званях на Дидо и Миро , обаче са заети.и други добри не знам........... ще чакам да ми пишете
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: юли 09, 2009, 19:10:28 »

От 100 години се каня да ви покажа и нашите чаши - ето ги, най-после успях да ги наснимам smile

Чашите за гражданското Wink

... и бокалът за църквата smile

Стилово са различни, но така се получи, а и в крайна сметка дори няма да се ползват в един и същи ден, така че не мисля да се кахъря smile Чашите мисля съвсем семпло да ги украся с една панделка, и без това са орнаментирани.
« Последна редакция: юли 09, 2009, 19:28:42 от soulless » Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: юли 09, 2009, 20:07:48 »

soulless страхотни са и трите чаши. Я кажи тези за ритуала откъде ги купи. Че аз моите ще ги сменям - много си ги харесвам, не са стандартни, но се оказа че малко са кофти. Колкото и да ги полирам, и в съдомиялната ги мих стъклото стои като прашно.  cray
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: юли 09, 2009, 20:48:52 »

Мърче, радвам се, че са ти харесали heart

Веднага казвам от къде са - купих ги от Ebay, не са кристал, а стъкло, но ми харесват много, а и за 25 лв с доставката, толкова smile В Ebay има страхотни неща, при това на добри цени, стига да отдели малко време човек smile Малко е рисково, щото око да види, ръка да пипне, но аз рискувах и съм много доволна. Дано намериш скоро и ти нещо по-подходящо от сегашните ти чаши smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: юли 10, 2009, 09:54:07 »

Мърче, показвам ти нашите чашки, ако ти харесат, ще кажа от къде съм ги купила. Струваха по 31лв всяка ние като ги купувахме - на бройка се продават:

Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: юли 10, 2009, 10:03:15 »

Бубка, страхотни са чашите! Нямам думи, много са красиви Bravo Честити да са ви!
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: юли 10, 2009, 10:23:10 »

Мърче, погледни ето тук http://vgcatalog.com/  аз не живея в Бг, а сватбата ни дори няма да е в София, но успях да се свържа с момичето от компанията на посочения тел и отидох до техния склад. Не мога да ти опиша, какво разнообразие имаха. Малко е далечко от центъра склада им,но си заслужава  good
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: юли 10, 2009, 10:32:25 »

Момичета много ви благодаря. give_rose Ще видя всички варианти. Бубка много ми харесват вашите чаши - кажи откъде си ги купила и какви са цветовете на орнаментите, че на снимката не съм 100% сигурна
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: юли 10, 2009, 10:59:56 »

Мърче, чашите са от магазина на Pasabahce в City Center-a, който е.
Орнаментите - те са вдлъбнатини такива. Нашите са сребристи, имаше и със златисти вариант.
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: юли 12, 2009, 16:56:34 »

Ние днес си взехме чаши, както за гражданския ритуал, така и за църковния. От малкия ЦУМ са. Ритуалните чаши са 40 лв. двете, а бокалът 18 лв. Горе-долу бокалът се връзва с другите две:
Активен
SummerGirl
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



« Отговор #463 -: юли 15, 2009, 11:01:27 »

Здравейте, предстой ми сватба скоро, и тепърва почвам да се занимавам с приготовленията и организацията. Имам един малко глупав въпрос, но простете моето невежество badgirl - бих искала да знам, за какво се използва този бокал??
Също така искам да кажа, че съм от Добрич и ако има някой, който е наясно с цените на чаши, на окраса, както и магазините, в които се предлагат сватбените аксесоари, бих била много щастлива да ми удари едно рамо както се казва .  bye
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: юли 15, 2009, 11:07:05 »

SummerGirl, добре дошла при нас!
Бокалът се използва в църквата - от него се отпива червеното вино. Имайте в предвид, че има църкви, които си ползват техен и няма нужда вие да носите. Има такива, които искат вие да си имате, затова най-добре е да попитате в конкретната църква, която сте си избрали за венчавката.

Относно цени, украси, магазини в Добрич - погледни темата на булките от Добрич, там ще намериш информация и можеш да попиташ за конкретните неща  good
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines