Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 19:22:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени етикети 2  (Прочетена 203858 пъти)
 
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: май 22, 2009, 10:46:56 »

Да ви кажа и аз мислех да ходя да си взимам бутилки,но като се сетих,че ще са без капачките и трябва да слагам тапи се разубедих,някакси не ми изглежда красиво,затова поръчах в един ресторант 50 бутилки от карнобатска гроздова и персоналът с удоволствие откликна и се разбрахме да ми ги събират с капачките.Така,че пробвайте в някой по-голям ресторант,поне ще имате и капачки.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #451 -: май 22, 2009, 13:20:37 »

Офф, аз пък ще трябва да събирам от Търговище, Троянска или някоя от тези дъргите и с правилна форма. Страшно харесвам бутилката на Карнобатска, но не ме устройва за етикетите.  sad Ще трябва да търся от тези стандартните бутилки. Да имате представа в този стъкларски завод на Сточна Гара дали има такива?
Аз нямам представа на Милото в какво са затворени, може да са си направо в такива шишета. Моите са от стааааарата лимонада от 1л.  sarcastic
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: май 22, 2009, 14:21:39 »

Моите са от Бургас 63 много добре стои ще ги снимам тези дни, но са по 0,5 литра и пада едно лепене на етикети  funnytooth
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: май 22, 2009, 14:27:45 »

Аз пък хич не ги харесвам тези бутилки от водка Търговище, ама такива са ни събрали, защото са без дозатори и са литрови angry
Какво да се прави - ще трябва да ги приема, но кога ще успеем да им направим етикети - хич идея си нямам  huhhuh.gif
Amelia, покажи твоите като са квадратни, ако може де  blush
tasty, а вашите тесни ли са? Че те май такива бяха бутилките от Бургас 63 - тесни и дълги?
Активен
yani
Регистриран

Публикации: 4


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: май 22, 2009, 15:01:04 »

момичета, да ви кажа, моя опит, аз си разпечатах един етикет за мостра, на хартиен етикет (на лазерен принтер и то доста добър), напълних бутилката с вода и я сложих в камерата, и след като я извадих, както се досещате имаше конденз и милото ми, хвана няколко пъти бутилката и етикета се развали, започна да се разкъсва, все пак си е хартия и сега минах на варианта да дам малко повече пари и да си ги разпечетам на друг материал.
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: май 22, 2009, 15:11:49 »

 Момичета да ви попитам на каква хартия си правите етикетите и от къде си правите моделчета?Имали такива самозалепващи се като детските стикери които има в книжарниците?Аз си намерих бутилки вече и сега ще мисля за етикет.Обаче само за ракият май,зщото виното ще е наливно  в канички.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #456 -: май 22, 2009, 15:26:49 »

Аз пък хич не ги харесвам тези бутилки от водка Търговище, ама такива са ни събрали, защото са без дозатори и са литрови angry
Какво да се прави - ще трябва да ги приема, но кога ще успеем да им направим етикети - хич идея си нямам  huhhuh.gif
Amelia, покажи твоите като са квадратни, ако може де  blush
tasty, а вашите тесни ли са? Че те май такива бяха бутилките от Бургас 63 - тесни и дълги?

Не са ми квадратни. Да не съм объркала нещо името на ракията. от Търговище квадратни ли трябва да са? Нашите с аправоъгълни и понеже са с голяма сантиментална стойност, както бях писала, искам да се виждат. Затова предпочитам бутилките да са с правилна форма и да има повече място по дължината на бутилката.



П.С. и мен ме интересува хартията каква е! Много ще е неприятно ако се разпаднат.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: май 22, 2009, 16:32:11 »

Да, етикетите са тесни и дълги. Тези дни ще ги снимам и ще ги пусна в моята тема smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: май 22, 2009, 16:36:19 »

Не са ми квадратни. Да не съм объркала нещо името на ракията. от Търговище квадратни ли трябва да са? Нашите с аправоъгълни и понеже са с голяма сантиментална стойност, както бях писала, искам да се виждат. Затова предпочитам бутилките да са с правилна форма и да има повече място по дължината на бутилката.

П.С. и мен ме интересува хартията каква е! Много ще е неприятно ако се разпаднат.

Да, имах в предвид, дали не са кръгли или като на Пещерската например.
Това са бутилките:
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: май 22, 2009, 16:40:38 »

такива бутилки са ти събрали ли smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: май 22, 2009, 16:43:15 »

На мен - Да!
Амелиа май тепръва ще ги търси  good
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: май 22, 2009, 16:51:42 »

ми на тази ще станат правоъгълни smile
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #462 -: май 22, 2009, 20:06:38 »

Да, аз тепърва ще търся. Мисля направо да ида до стъкларския на Сточна Гара или в този пункт, който Ками-Ал беше писала. Дано да намеря подхотящи. То не е и много ясно етикетите по-дълги ли ще са или по-квадратнички. Скоро ще пробваме да принтираме някой. Сестра ми още не е направила за водка и вино.


Вие на купения алкохол с какво му сваляте етикетите?
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: май 22, 2009, 21:42:46 »

Ей,сега ме шашнехте с тези разлепени етикети,а аз тъкмо мислех да поръчвам на самозалепваща се хартия.В този сайт предлагат и самозалепващо фолио,та не знам сега кое да поръчам.Какво ще посъветвате.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: май 22, 2009, 22:43:22 »

аз те съветвам да е едностранно ламинирана самозалепваща хартия, нашите изглеждат много добре сега и стои в камерата не се е разтекъл етикета  good. Фолиото може да е по-дебело и като се лепи да не иска да се извива по шишето и да се отлепват, но не съм сигурна просто предполагам
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines