Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 05:35:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени етикети 2  (Прочетена 203595 пъти)
 
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 06, 2008, 09:10:47 »

sashka, последният вариант и на мен най-много ми хареса, като също смятам, че е добре да има датата на сватбата; как си ги правиш самичка? на коя програма и на каква хартия ще ги печаташ???


Марианче, в Офис 1 няма ли??
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 07, 2008, 08:02:25 »

gostenka_82 етикетите може да намериш на един сайт пуснат от съфорумка тук..просто се разтърсималко..а относно хартията..купих самозалепващи се етикети, напечатах ги на мастилено струен принтер цветни..изрязах гии вчера ги залепихме на бутилките...та вече съм почти готова... Bravo
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 07, 2008, 17:19:18 »

Цените за всеки етикет са различни и се определят от размера, формата и времето за изработка. Конкретно на тези етикети които съм Ви изпратил цените са 0,60 лв. за етикети 1,2,3 и 4, 0,40лв. за етикети 5,6 и 7, 1 лв. за етикети 8 и 9. Няма ограничение в поръчаните бройки, от определени етикети може да поръчате и по 1 бр.
това ми предлпжиха от http://www.zasvatbata.hit.bg/etiketi.html
доно самчви полезна girl_wink
аз мисля да си сложа този ама.... *crazy*хаиде сега вие помагаите Girl_hide


* 03.jpg (55.47 KB, 348x277 - видяно 7783 пъти.)
« Последна редакция: юли 07, 2008, 17:24:13 от radinka » Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 08, 2008, 08:22:38 »

Моите ще бъдат като номер 4 - червените от пещерска, но ще си ги направя сама  smile
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 08, 2008, 08:27:45 »

d_petrovska и моите ще са като номер 4, вече са готови и налепени на бутилките.... danceg yahoo
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 08, 2008, 08:30:47 »

И аз ще си ги правя сама smile купих самозалепваща се хартия и ще ги принтирам на нея

още не съм направила проекта, но и това ще стане скоро. Бутилките са на Бургас 63, но още не съм решила дали да ползвам оригиналния етикет smile
Активен
pifcho
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 09, 2008, 21:56:35 »

Здравейте, момичета!
Нашата сватба мина, но това са нашите етикети.


* etiketi - all3br.jpg (56.5 KB, 650x460 - видяно 2398 пъти.)
Активен
krasy_kosatkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


our love is just heaven sent


« Отговор #22 -: юли 09, 2008, 21:57:18 »

и аз мисля да си ги правя сама ама още незнам! Мислим с наша снимка ама първо трябва да избера бутилка и чак тогава... Я споделете добре излизат на самозалепващата се хартия? blush
Благодаря предварително! give_rose
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 10, 2008, 07:57:17 »

krasi_kosatkata нашите етикети са напечатани направо на самозалепващи се етикети, има ги в Офис експрес, аз ги взех с поръчка чрез фирмата в която работя. Да ти кажа излязоха много готини...принтирани са мастилено струен принтер и цветовете излизат много добре. След това само изрязваш и лепиш.Е верно е малко шугава работа но резултата е супер.Можеш да го видиш в сватбения ми албум. Успех! good
Активен
pifcho
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 10, 2008, 18:57:35 »

Етикетите трябва да са задължително на лазерен принтер, че иначе като се намокрят се разцапват.
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 10, 2008, 19:03:35 »

Етикетите трябва да са задължително на лазерен принтер, че иначе като се намокрят се разцапват.

За това изобщо не се бях замислила huhhuh.gif А самозалепващата хартия става ли добре на лазерен принтер, а цветовете как са?
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 10, 2008, 20:32:59 »

на нас ни останаха да довършим едно две неща, но етикетите са ни на ниво нула:(аз търсих линка с готовите, ама нещо не ми се получава:(
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 11, 2008, 00:23:03 »

Момичета първите два етикети отпадат понеже....понеже моята майка ми сподели вчера че не е хубаво да има наша снимка където и да е било на етикети,покани и т.н....(можел някои да ни направи нещо лошо) crazy. blum
Пускам последният вариант на етикет,които според мен излезе доста добър и ви МОЛЯ ОТНОВО ЗА МНЕНИЕ.... smile
shaska, ако още не си ги сътворила тези етикети, текстът на последното ти предложение и цветовете, със снимката на предпоследното ще бъде най-добрата комбинация, според мен. Черните етикети не са за сватба, категорично. Колкото е по-стегнат текста, толкова посланието е по-въздействащо. Пък за картинките няма нужда от коментар - наздравицата си е за етикет, халките са "по-далечната" тема.
Хубав празник!
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 11, 2008, 00:27:55 »

момичета чудя се дали е добра идея да печатам етикетите на самозалепваща хартия или да търся някакво специално фолио, някой от вас знае ли оналйн магазин от където мога да поръчам листове самозалепваща??? crazy
Можеш да пробваш проекта на етикетите като си купиш самозалепващо фолио от книжарници за художници (офис 1 са скъпчии), и ако не ти хареса си намираш едно копи студио или рекламно такова дето вършат тези услуги за приемливи цени. Във Варна имам такава информация, ако ти трябва за друг град - питай съфорумците.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 11, 2008, 09:29:54 »

silviq-tamara, това би трябвало да е линка, който търсиш:
http://start.winelabelbuilder.com/wine-labels
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines