Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 16:06:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувите - 11-та част  (Прочетена 174147 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #420 -: юни 05, 2015, 10:20:36 »

Момичета, снощи съвсем случайно влязох в едн магазин за обувки в мола, който мислех, че го има само в Италия - Bata smile Имаше много симпатични, ниски, изчистени кремави обувки, даже няколко модела и ми се сториха супер удобни Wink Цените са до и около 100 лв, но мисля, че си заслужават smile Аз ги гледах в The Mall, но предполагам и на други места ги има Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: юни 05, 2015, 10:33:06 »

Bata, са едно от местата, от което си купувам обувки от години. Качествени, не са евтини, но определено си заслужава  good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #422 -: юни 05, 2015, 11:54:43 »

Значи само аз съм ходила като кон с капаци и не съм ги видяла...аз имам от Италия техни обувки и също съм много доволна smile Снощи хвърлих око на едни ботички...щом ги мисля и днес, ще трябва да си ги взема  pardon
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #423 -: юни 16, 2015, 08:00:33 »

http://megias.bg/bg/elegantni-obuwki/7992--162-.html

това са обувките,които харесах,само че в екрю
много са нежни и удобни ми се виждат,но много им се чудя,защото са супер изчистени
на мен ми се искаше нещо по-така ,днателесто, с украса,но не знам...в мегиас имат избор на сватбени, но пък другите им модели с тези пайети и лъскавини ми идват в повече
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: юни 16, 2015, 20:13:33 »

milady , аз пробвах същите и се колебаех, но не съм свикнала с високи обувки и някак си не ми бяха удобни. Моите също са от Мегиас и са с камъчета, които аз по принцип не харесва, но се прежалих, просто защото нямаше какви да си взема. А и все пак под роклята няма да се виждат много и планирам да ги сваля бързо biggrin
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: юни 17, 2015, 07:42:58 »

Момичета, намирането на обувки не е никак лесно. Колко ли пъти обикалях и нищо.  angry Уж се бях насочила към затворени обувки, но дори и такива не мога да си намеря. Търся си някакви цвят шампанско и ми се искаше да са на по-дебел ток и платформа, защото си мисля, че така ще ми бъдат по-удобни.  crazy ММ ме убеждава, че никои обувки няма да са ми достатъчни удобни, за да седя с тях цяла вечер и аз знам, че е така. Сега почвам да се замислям дали да не гледам и за отворени, тъкмо ще си спестя носенето на чорапи по това време на годината. Ще започна и в интернет да търся, защото май нямам друг избор.
В магазина на Мегияс има някакви модели, но или не са подходящи или няма номера, естествено. Така гледах един модел, сигурно един месец седя в магазина и накрая, когато реших да попитам за номер ми казаха, че няма.  angry
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #426 -: юни 17, 2015, 07:57:46 »

always_and_forever   Гледала ли си и на GiAnni обувките? В сайта им на нова колекция е направено много смотано, но на намалените можеш повече да огледаш и вече ако знаеш къде има магазин на живо евентуално. Аз ходих само до 1 техен магазин, но беше малък и нямаше толова избор, но съм купувала от тях и за абитуриентската и т.н. и тогава нямах забележки.

По сайтове, мога ако искаш да те посъветвам за 1-2 сайта, макар че не съм гледала в тях точно за сватбени, а съм купувала други.
Има и трети вариант- за по-скъпи обувки на определен дизайнер   smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: юни 17, 2015, 08:25:07 »

Онзи ден на сватбата на братовчедка ми тя беше с обувки на ток 5см от GiAnni не ги събу цялата вечер  shok Тя е доста висока принципно и никога не е носила обувки на по-висок ток от 5см, но каза, че тези били невероятно удобни.. Аз бях с обувки за 40лв ниски, без никаква платформа и към 00ч. вече не си усещах краката.. На Нати на моминското бях с едни сандали от GiAnni, да на платформа, но пак невъобразимо убодни, на следващата вечер ги обух пак.. А в неделя излязох на разходка с тях, защото нямах други изкарани сандали.. Но, многооооо са удобни.. Та, +1 положително мнение за техните обувки.. Със сигурност ще ги огледам обстойно  good good good
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #428 -: юни 26, 2015, 08:41:01 »

Има 11 месеца и отгоре до моя ден-ден, но да се похваля- обувките вече пътуват към мен  Bravo
Аз съм си от онея вманиачени shoe ladies и няма да се учудя накрая ако обувките излязат повече от роклята ми  lol Вторник най-късно трябва да са в ръчичките ми. Ако случайно (въпреки всичките уговорки за размери и т.н.) са ми малки, продавам и минавам на план 2- другите избраници. Че тези ми побеля косата, докато ги намеря някъде в Европа *crazy bride lady problems  insane *

Иначе ето това очаквам:



Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #429 -: юни 26, 2015, 12:48:51 »

Аз като черна станция да си кажа - обожавам обувки и като сврака обичам да има нещо лъскавко blush Много ми харесват твоите! Не бих си взела такава височина - просто не ми пасва на ръста. Покажи другите, които си харесала - поне за вдъхновение Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: юни 26, 2015, 13:09:30 »

Аз по принцип харесвам по-изчистени обувки, но да са ти честити. Дано скоро да пристигнат.  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: юни 26, 2015, 13:13:13 »

Знаете си, че обожавам обувки  tease Красиви са тези, не ми идват много сватбени.. Не знам защо  huhhuh.gif Но са красиви определено  good Толкова високи, обаче.. Възхищавам се на булките решили да са с толкова високи обувки и тайно ви завиждам да знаете..  blush
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #432 -: юни 26, 2015, 13:37:15 »

Аз като черна станция да си кажа - обожавам обувки и като сврака обичам да има нещо лъскавко blush Много ми харесват твоите! Не бих си взела такава височина - просто не ми пасва на ръста. Покажи другите, които си харесала - поне за вдъхновение Wink

Ами много време се точих на тези на Miu Miu





За изчистените обувки- разбирам ви, дами  smile нали за това казват, че за всеки влак си има пътници, хъх.
Аз лично по едно време се чудех дали просто да не поръчам някой чифт от Iron Fist, които принципно са доста... нестандартни  lol

Височината- лично се катерих на различни обувки и карах мъжо да седи до мен. И на последната сватба нарочно отидох с 12 санта, платформата и тя 2 (точно като поръчаните), не съм по-висока, идеалка  yahoo

През деня само проклетите павета около Семинарията ми стъжниха за 10 минути живота, иначе си се прибрах с тях на крачетата и танцувах доволно, че и подскачах там на танца на пингвина biggrin Сумарно тогава 9 часа с тях. Та това за мен не е проблем. Както беше казала Рейчъл в един епизод на приятели "краката ми отдавна са мъртви"  funnytooth
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: юни 26, 2015, 13:42:18 »

Възхищавам ти се честно  good Аз след 1 час, макс 2 няма да си чувствам краката  angry
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: юни 26, 2015, 14:11:07 »

Супер са и тези.  good
Браво на теб за издръжливостта.  blum

Тони, същата съм.  good
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines