Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 17:03:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувите - 11-та част  (Прочетена 174148 пъти)
 
betyyy
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #375 -: май 15, 2015, 17:28:18 »



Това в роклята в която съм влюбена, намерих я в Модна къща Милена Асеновград, надявам се все още да я имат. Мисля че със нея няма да се вижда с какви обувки съм  smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: май 15, 2015, 17:37:02 »

Бети, много е красива тази рокля.  smile Останаха ми очите в нея.
Според мен няма значение какво ще мислят другите, щом ти ще се чувстваш по-добре с кецове. Ако тръгнем да се съобразяваме с всички, не знам до къде ще стигнем.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #377 -: май 16, 2015, 09:07:59 »

Бети, роклята е много красива. Bravo Щом искаш кецове - заложи на нещо дантелено. Допълни и с по-нестандартен букет. Нещо уж традиционно, но с елементи на закачка... Помисли за цялостната ти визия - рокля, букет, прическа, грим, бижута, маникюр.
Активен
betyyy
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #378 -: май 16, 2015, 14:11:27 »

Много съм щастлива, звъннах в магазина роклята я има, и ми казаха че ако немога да отида до Асеновград може да ми я изпратят в куриер   DANCE DANCE DANCE
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: май 16, 2015, 22:57:08 »

Бети, това е страхотно, но не се ли притесняваш, че досега не си мерила рокли и не знаеш как ще ти стои този модел?
А ти всъщност готова ли си да я вземеш, забравих първо да те попитам?  pardon
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: май 17, 2015, 09:20:46 »

Исках само да кажа, че според разни сайтове същия ефект като балсама против мазоли го има и вазелинът, така че мисля да пробвам. В събота съм на сватба (на една форумка  Yes) и мисля да пробвам номера, така че ще споделя дали работи. Ако работи, това ще се окаже спасение за много хора  good
Активен
betyyy
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #381 -: май 17, 2015, 14:13:01 »

Ще ходя до Асеновград, не ми се иска да рискувам. А и като не съм пробвала до сега рокли, трябва да видя дали ще се харесам. Казаха ми, че сега юни излиза новата колекция, и ще има много нови модели.

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: май 18, 2015, 07:49:22 »

Супер! Дано тогава там да намериш това, което ти харесва.  blum
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: май 18, 2015, 08:22:34 »

betyyy аз вече даже си купих кецове  Wink рокля нямам, но и аз съм се насочила към този тип модел...ако успея да намеря такава с тюл вместо с обрач ще съм много хепи, но за кецовете съм непреклонна - не давам на никой да ми казва как ще ми е удобно и дали било грозно или не.
В Русе намерих едни дантелени, купих с една сатенена лента, сложих я за вързанка и станаха бонбон. Майка му много ги хареса, младоженеца също изрази положителна реакция smile
Ти си НАЙ важния човек на този ден, трябва да ти е удобно да издържиш поне 12 часа така, че.... Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #384 -: май 19, 2015, 13:45:58 »

рокля нямам, но и аз съм се насочила към този тип модел...ако успея да намеря такава с тюл вместо с обрач ще съм много хепи

Много пъти е коментирано тук. Добре е да има дори и един обръч. В противен случай многото пластове плат (тюл) се мотат из краката и могат да те спънат. Не е нужно да е огромна роклята. Обръчите се регулират, а оттам и обемът на долната част на роклята.
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: май 19, 2015, 13:47:14 »

Мили дами, аз, като скорошна булка, ще изразя мнение smile Малко по-напред съм качила и двата си чифта обувки. Смених токчетата с ниските в ресторанта и това ми беше голямата грешка. Бяха ми много неудобни. Към края на вечерта си обух отново високите обувки и краката ми се чувстваха чудесно. Само дето никой не разбра с какви обувки съм, до момента, в който играхме играта с обувките и се наложи да ги събуя и да ги размахвам насам натам smile Да не говорим, че по средата на вечерта вече повечето дами бяха по чорапи поради простата причина, че колкото и да са удобни, високите обувки причиняват болки в краката след по-продължително носене. Така че и боса да бях останала, никой нямаше да обърне внимание. Гледайте обувките да са удобни, защото никой няма да ги запомни, но вие ще запомните, ако краката са ви боляли цяла вечер :Р
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #386 -: май 25, 2015, 09:52:01 »

Момичета,
попаднах на тези много симпатични кецове с дантела и реших да споделя:
http://www.stradivarius.com/bg/en/shoes/all-c1317552p5264001.html?categoryNav=1317549&colorId=001
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #387 -: май 25, 2015, 16:13:17 »

Момичета, аз в събота си взех официалните обувки...за 14 лв biggrin Имаха едно грозно нещо отгоре, което отпорих и слава богу не си личат дупчици  danceg мама беше в шок, че си взимам толкова евтини обувки (при положение, че давам мн мн пари пп за обувки), но така или иначе няма  да ги сложа втори път и ще стане като с тези от бала, за които набих над 100 лв и си седят мирно и кротко в килера. Така общо с резервните възлизат на сумата от 50 лв общо  pardon Довечера ще ви ги кача  blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: май 25, 2015, 16:16:20 »

Фериботка, браво на теб. За мен няма значение цената, ако са удобни и ми харесват. Щом казваш, че няма и да ги носиш след сватбата, значи няма какво да се притесняваш. Ще очакваме да се похвалиш с тях.  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: май 25, 2015, 17:42:24 »

Момичета, ето на какво попаднах, докато разглеждах намалението на ХМ, за което ме светна Фани.. Май ще поръчам, изглеждат ми супер  pardon Някой има ли идея, дали ги няма някъде в магазините им или са пуснати само онлайн? http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0169972005.html
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines