Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 21:55:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувите - 11-та част  (Прочетена 174183 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: май 14, 2015, 08:28:39 »

Артемида, честити обувки. А така, ходи с с тях, за да свикнеш.  smile Според мен тази дължина е добре. Важно е удобството.  pardon
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: май 15, 2015, 09:22:10 »

Здравейте,
Има ли някъде в София пантофки в екрю без златни елементи?
Търся си такива, но удрям на камък вече доста време. Всичко е или твърде спортно, или с много златни неща и хич не ми се връзва.
Ще са ми основните и единствени обувки, затова имам изисквания smile

Нелка, отдавна е било, но все пак да ти кажа - бях тези дни в H&M и там видях точно изчистени пантофки-балеринки в екрю без абсолютно нищо по тях. Направи ми впечатление, защото помня, че някой беше питал. Ако още не си намерила, да знаеш.  blush
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #362 -: май 15, 2015, 10:08:28 »

Охх аз нещо съм в голяма драма с тия обувки...всичко, което ми харесва е прекалено високо - 10+ см  angry Последно се зазяпах в ето тези: https://paolobotticelli.com/%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BE%D0%B1%D1%83%D0%B2%D0%BA%D0%B8/9983/123/%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BD%D0%B8-%D0%BE%D0%B1%D1%83%D0%B2%D0%BA%D0%B82014-12-06-11-20-53_/3l-15095-white-detail.html ноооо няма как да се кача на такъв ток цял ден... Та ако нищо не ми хареса, ще си ходя със сребристите обувки от бала  pardon
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: май 15, 2015, 10:18:33 »

Feribotka Ходих в техен магазин и мога да кажа,че обувките им са едни от най неудобните,които някога съм мерила. В магазина казаха,че фирмата е българска,но обувките се правят в Китай и Турция. Определено на красота нямат равни,но от към удобство са ужасни. Мъжките също,хидихме заедно с ММ и той мери и не ги одобри. Едната ми шаферка пък каза,че два пъти си е взимала от там, на единият чифт кожата се е обелила още на първото обуване, а втория е бил толкова твърд,че и е направил рана и цялата обувка е била пълна с кръв, носила ги е на обущар,но той е казал,че няма какво да се направи sad
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: май 15, 2015, 11:13:40 »

Аз също не одобрявам паоло ботичели като магазин за обувки. Имат красиви модели, но обувките са големи боклуци и страшно неудобни. Правила съм грешка два пъти да си купя обувки от там, няма да потретя.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: май 15, 2015, 11:20:09 »

Да си призная, мислех, че Паоло Ботичели вече не съществуват, не се шегувам... Гледам аз по албумите, на миналогодишни булки, всички са с обувки Мегияс.. Ще мина да видя.. Преди имаха не лоши обувки, обаче си мислех, че качеството им е спаднало..  huhhuh.gif
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: май 15, 2015, 11:47:00 »

За мен Мегияс са един дол дренки с Паоло Ботичели
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: май 15, 2015, 12:01:02 »

Тинче, аз също ги слагам на едно ниво.. Обаче, много симпатични дантелени пантофки са изпонакачвали булките, та се зачудих smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #368 -: май 15, 2015, 12:37:30 »

За мен Мегияс са един дол дренки с Паоло Ботичели

На 100% е така. И двете фирми си правят обувките в Китай (основно). Цените им скочиха драстично във времето, а качеството им за сметка на това се срути. Разликата между двете фирми е, че Мегияс са им малко по-широки калъпите. П.Б. имат по-тесни модели.
Имах сандали с три каишки от Паоло Ботичели, купувани сигурно преди 7-8 години. Нямаха мърдане. Имала съм и много други обувки, купувани от тях. От три години качеството им е отвратително - и като кожа, и като подметки, и като стелки. Високите им обувки вече са много неудобни. Нямат плавна извивка, а буквално са стръмни. Така краката се плъзгат надолу и убиват на пръстите.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: май 15, 2015, 12:42:43 »

Ходих и до Мегияс. Ако носите много високи обувки си заслужава. Ако искате нещо по-ниско според мен няма смисъл. Нещо тази година никъде няма готини обувки и сандали pardon
Активен
betyyy
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #370 -: май 15, 2015, 13:38:04 »

Здравейте момичета, нашата сватба в септември, нямам рокля все още.
Най-голямата ми мъка е, че трябва да съм с токчета  pardon , не ги харесвам никак . Като казах, че искам съм с кецове, всички откачиха казаха, че неможе било грозно и смешно, но аз не съм на това мнение, мисля че по добре да ми е удобно и да съм щастлива, отколкото само да се притеснявам дали някъде няма да се пребия с тия токчета. Но ето, че и вие за ресторанта смятате че не пречи да се носят кецове, все пак никой няма да гледа под роклята с какво съм. Тези с дантелата са много сладки  danceg
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: май 15, 2015, 13:41:16 »

Според мен кецовете стоят добре с определен стил рокли. Примерно рокли, които са с тюл в долната си част, става по-гръндж. На мен ми мина също тази мисъл, но роклята ми е изцяло дантелена и някак не ми се връзва.  nea Всичко опира до роклята, може да се получи много ефектно и с кецове.  smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: май 15, 2015, 13:45:30 »

betyyy Ти си булката и въобще да не те интересува кой какво казва. Под роклята ако искаш и джапанки можеш да си сложиш и никой да не разбере. И при мене беше така, трябвало да съм на висок ток с класически булченски обувки и още един кум щуротии,които започват с  трябва crazy. Направи нещата така,както на тебе ти харесва и както ти е удобно. Този ден няма да се повтори,за да оставиш някой  друг да ти го диктува Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: май 15, 2015, 14:00:30 »

На мнението на Ан съм.. Аз също много исках кецове, но след това избрах рокля с невероятен бордюр от дантела, който би бил непосредствено до кецовете, освен това горната част е с колан с камъни, които напълно ги изключват... В случай, че роклята беше подходяща, обаче - никой не може да ми каже да не съм с кецове... Ехоо, това си е моята сватба и искам на мен да ми е удобно и да се чувствам добре  crazy
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #374 -: май 15, 2015, 15:23:29 »

Аз също съм заклеймила Паоло Ботичели, но специално тези обувки много ми харесаха на външен вид, а и ако си намеря някои сносни, бих ги взела само за един ден, ори положение, че ще се преобуя след това smile Мегияс до колкото знам са български, но може и да са си изнесли производството на съседния континент Wink
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines