Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 04, 2024, 19:05:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mi6kata_85- 27.06.2009г.  (Прочетена 15038 пъти)
 
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 18, 2009, 09:38:56 »

И аз мисля като Блещучка - не се тревожи за времето, хубаво се нащракайте  girl_wink
А гостите ще са благодарни, че имат малко време да поседнат за по едно кафе някъде и да отдъхнат  good
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 18, 2009, 09:44:04 »

Даже е супер, че ще имате толкова време, тъкмо ще се придвижите и ще успеете да се снимате с всеки гост по отделно - аз точно това искам и на моята сватба, малка фотосесийка с гостите между ритуалите  danceg
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 19, 2009, 12:45:29 »

 smile днес вече и букетите са поръчани и бутониерата за младоженеца - бели рози... give_rose
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 19, 2009, 12:56:17 »

Еха, браво на вас, че сте ги поръчали вече  Bravo
А прототипи имаш ли да покажеш? Какви цветя си избрала за букета - бели рози само или още някакви?
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 19, 2009, 13:05:14 »

Като отидох при цветарката тя ми извади списания с булченски букети, макар че аз знаех какво искам,но разгледах....ще бъде типичния кръгъл букет - само бели рози и зеленийки разни, а върху тях ще има много нежни златни нишки. Аз и цялото ми семейство използваме само нейните услуги и сме страшно доволни, така че и имам пълно доверие... girl_wink
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 19, 2009, 13:17:09 »

би ли пратила кординати на лични да си имам
колко ще са розите и колко пари ще бъде букета  give_rose
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 22, 2009, 07:20:04 »

Хайде и аз да се включа в темичката на колежчицата, че от тия командировки не остава време да се запиша. Миме хич не се тревожи за тези 45 мин. Момичетата са прави-ще тропнем едно хорце , ще щракнем снимчици и готово..... хайде към църквата smile А на теб-понеже тези дни не си на бюрото до мен и столчето ти стои празно smile да ти пожелая леко доорганизиране на големия ден-без много много тревоги, а ние с каквото можем ще помагаме smile
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 23, 2009, 14:13:23 »

 smile леле нямам време да седна... girl_impossible вече и торта си поръчах.... girl_wink на 5 етажа..
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 23, 2009, 15:30:44 »

smile леле нямам време да седна... girl_impossible вече и торта си поръчах.... girl_wink на 5 етажа..

дай подробности за тортата, ако имаш и снимка
от къде е?
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 24, 2009, 18:08:59 »

 :)ами нямам снимка на тортата защото аз си я измислих - съчетание от няколко..и обясних на жената която ги прави какво искам(в Горна Оряховица ще ми я правят и ще я закарат директно в Калоянова крепост..,така че ще я видя направо там) girl_wink
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 26, 2009, 07:56:55 »

Мале мале Миме, много мъничко остана smile Хайде почини си хубаво днес, стига вече си търчала и утре да изживееш един много красив и изпълнен с невероятни емоции ден. Целуваме те!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 26, 2009, 08:54:36 »

Хайде, Мишката_85, неостана yahoo
Утре е големият ден!
Ако ти остане време днес да надникнеш тук, ще си позволя да ти дам един съвет:
Каквото и да се случва утре, което да не съответства на твоите представи и планове, направи усилие да го пречупиш през призмата на цялата емоция и виж положителното в цялата ситуация, Денят с главно "Д" е един и не си струва да обръщаш внимание на "дребните неща", изживей само положителните емоции и не се предавай на стреса и напрежението!
За да не съм голословна, ще ти дам пример: на моята сватба бучинския букет беше доста различен, от това което исках, като се замислиш достатъчен повод да ти се помрачи настроението, все пак веднъж имаш такъв букет, в моя случай той беше свързан и с бутуниерите и украсата на чашите и свещите и шампанското, с други думи всички тези неща бяха различни, от това което бях поръчала и имах като идея, но пък положителната страна беше, че тези цветя излизаха чудесно на снимките, така че....
Предстои ти най-вълнуващия ден(това не са просто фрази, наистина е така), изживей го пълноценно!!! give_rose
« Последна редакция: юни 26, 2009, 14:47:05 от Marri » Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 26, 2009, 10:18:56 »

Утре ще си имаме още една булка. Пожелавам ти прекрасен ден и много положителни емоции.
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 26, 2009, 13:16:32 »

много ви благодаря момичета... girl_wink
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 27, 2009, 08:21:21 »

                                                  Честита СВАТБА!
Букет от нежни пожелания, дарила бих ви с две ръце, щастие и радост желая ви от все сърце! Живот и здраве, любов и дълги дни и нека с рози е окичен живота ви до старини!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines