Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 05:52:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 13 част  (Прочетена 165587 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: февруари 04, 2015, 17:12:35 »

От моя скромен опит с пиафлора установих:
1. хубаво е да е добре напоена преди да поставите цветята
2. веднъж забодено цветето не трябва да се мести
3. ако се наложи преместване на цвят, старата дупка остава неизползваема
4. добре е пиафлората да е в някакъв съд, който да задържа влагата в нея (стъкло,пластмаса, може и обикновен целофан) give_rose
Активен
prikazendenbg
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: февруари 05, 2015, 10:00:35 »

Ние решихме да си направи украсата сами.От ресторанта ще ни осигурят покривки и панделки за столовете и украса за нашата маса. За останалите маси ще направим кошнички с живи цветя. Накой може ли да ми каже от къде да си купя гъбата в която се забучват цветята.

iorka888
Здравей , от всеки един цветарски магазин може да закупите гъбата smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: февруари 05, 2015, 10:14:08 »

prikazendenbg вече питах в два магазина и се дърпат-не знаят от къде ги карат, пристигат на големи парчета и те ги режат,да си проверя в нета. На мен по-скоро ми трябва борсата от където ги взимат,защото магазините изглежда не искат да си го продават. Явно се притесняват,че ще им взема хляба crazy
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: февруари 05, 2015, 10:43:48 »

Момичета не се главоболете, никой от цветарските магазини няма да ви продаде, част от материалите си, с които работят. Пиафлорите се купуват на кашон на изгодни цени са в сайта на Flora.com. Да в кашон са по 20 броя, понякога са с 2 тухлички бонус, не струват повече от 20.00лв. Никакъв не е проблема да си вземете 1 кашон и остатъка да го обявите за продаване, за други бъдещи булки, които също искат сами да си набавят материалите.
Успех!
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: февруари 05, 2015, 10:50:51 »

Temira-Wedding Много благодаря,намерих каквото ми трябваше. Ако още някой се интересува ето http://www.flora-com.com/index.php?MlW-gRSDMlSHM5OvUFOzYVOHcJOTIBeDIdKbYdajQ9KzQJKTkROLQxOXQxOPYJm3cFiHgtmbM1S-Ihezg9e-IBijYBODIZKLcNevIde-gh&page=1
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #395 -: февруари 05, 2015, 13:23:11 »

Не знам за кой град става дума, но в Пловдив ги продават ето тук http://www.digi84.com/index.php?lang=bg
По принцип продават на едро, но не само на фирми. Аз оттам си бях взела сушени цветя и игли за бутониерите, продават ролки с панделки (естествено на цели ролки, а не на метър), имаше и целофани, кошници, пиафлори, микрофон за букет и други неща. Сайтът не им е подробен.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: февруари 05, 2015, 13:54:32 »

Alichka,благодаря, са София става въпрос,но кумата живее в Пловдив и може да ги провери.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: февруари 05, 2015, 15:37:15 »

Аз съм поръчвала панделки и рочизки от Диги. Пристигат за 1-2 дни с наложен платеж. Обаче трябва да се регистрираш, за да видиш цените.
Активен
prikazendenbg
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: февруари 06, 2015, 09:10:09 »

Момичета не се главоболете, никой от цветарските магазини няма да ви продаде, част от материалите си, с които работят. Пиафлорите се купуват на кашон на изгодни цени са в сайта на Flora.com. Да в кашон са по 20 броя, понякога са с 2 тухлички бонус, не струват повече от 20.00лв. Никакъв не е проблема да си вземете 1 кашон и остатъка да го обявите за продаване, за други бъдещи булки, които също искат сами да си набавят материалите.
Успех!
Както казва колежката доатова е сайта от който можете да си набавите пиафлора,но защо трябва да се дават излишни пари за нещо от което ще се ползва 1/4,лично ние когато ни е трябвала 1 бр. гъба сме си я набавяли от цветарски магазин,там от където я взимаме дамата е много благороден и услужлив човек.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: февруари 06, 2015, 09:15:27 »

Защото,както споменах ще си правя сама украсата на ресторанта,т.е. на масите. Ще имам около 20 маси, и ще ми трябват 20 гъби предполагам, а не 1/4 гъба.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: февруари 06, 2015, 10:44:33 »

Нещо и аз клоня към DIY украса на ресторанта. Не мога да се разбера със сватбената агенция, а вече и нямам излишна енергия. Началото на март ще отида да видя каква украса предлагат за тия 85лв/маса за маси гости. Отделно да не споменавам каква цифра са ми обявили за украса на младоженската маса и изнесена церемония.  girl_impossible
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: февруари 06, 2015, 10:46:16 »

Тези 85 лв. за една маса ли са Oh my ...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: февруари 06, 2015, 10:48:57 »

На мен, когато ходихме в Тера и се разбрахме, че цветята не влизат в 80 лв куверт ми казаха по 50 лв само за цветята на маса, та защо ми се струва, че 85 за цялостна украса на маса не са толкова много, нещо ми е изкривена представатаааааа  blush crazy Girl_hide
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #403 -: февруари 06, 2015, 11:05:06 »

За мен е много... 10 маси по  85 лв = 850 лв само за украса на маси. Без украса на залата и без украса на булчинска маса - това е много според мен. А и Тера си е скъпа попринцип... Нели говори за Русе все пак... според мен колкото и висок клас да е не ми се струва логично да е толкова по- скъпо от украсата в София.

Ако го сметнем горе долу се пада не по- малко от 1500-1600 да даде за украса на ресторанта - толкова са тук агенциите... Не знам, за мен е много...
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #404 -: февруари 06, 2015, 11:07:04 »

И за мен е много, какво толкова включва тая украса за 85лв/маса? На мен повече от 40-50 не ми се дават...едно букетче, морски звезди, мидички, евентуално някакво цветно платно и това е.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines