Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 09:58:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Име за бебето?  (Прочетена 145669 пъти)
 
taca
Регистриран

Публикации: 1



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: септември 10, 2007, 08:14:42 »

според мен не си длъжна да го крьщаваш на когото и да било.Ние нашето бебче го кръстихме на нашите бащи защото са с еднакви имена Теодор danceg
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: септември 12, 2007, 15:56:20 »

Аз, ако имам бебе бих искала да го кръстя на съпруга си, ако е момченце, но като сме коментирали този въпрос усещам, че той би искал да го кръстим на баща му, но на мен името Стоян не ми харесва, защото няма как да му се казва галено. А ако е момиченце искам да го кръстя на майка ми, но също ми харесва и името Лорена, а свекървата е с Л. Но да не мисля от сега, като му дойде времето

На Стоян галено казват Тони или Съни, името е хубаво и много българско, а ако го кръстиш на съпруга си цял живот ще има малкия .... и големия ...., в което няма нищо лошо и все пак...
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #122 -: септември 13, 2007, 20:04:58 »

моето име фаворит за момченце е Антоан-на лубим худойник и на милото  тои е Антон,следван от Матийо-пак художник,Калоян.......на галено Кали
а за момиченца.....Бианка,Жаклин-Жаки,Вивиян-Виви..не че не харесвам българските имена..но така винаги съм искала да се казвам аз..
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: септември 20, 2007, 19:53:21 »

За тази темичка май ми е рано  защото ,още незнаем какво е бебето ,а и не сме обсъждали никакви имена с милото

Сигурна съм обаче, че ти вече си имаш няколко идейки наум, нали  girl_wink? Ще споделиш ли с нас?
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: септември 20, 2007, 19:58:23 »

prin4ipessa честно казано наистина съм си мислила за разни имена и тъй като искам момиче много  за име например харесвам - Ванеса,Вероника,Виктория,Виолета   smile smile smile
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: септември 20, 2007, 20:56:55 »

леле, какво съвпадение  Oh my ... ! Аз също обожавам имена започващи с буквата "В" и Виктория ми е фаворит! Аз съм за него да знаеш! Пък става и за момче Виктор - много мъжествено звучи! good
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: септември 20, 2007, 21:09:52 »

prin4ipessa Така е ако пък е момче мисля ,че и за него ще измисля някакво подобно име отново с  В
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: септември 22, 2007, 14:15:58 »

и на мен ми се въртят вече имена за бебчето ;)ако е момиче ще се казва Магдалена,а ако е момче-Даниел(хем ни харесват,хем ще са на бабите и дядовците)
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #128 -: септември 22, 2007, 14:25:56 »

май и аз е добре да се включа:)моето бебче очакваме чак догодина,но аз вече си имам идейки за имена.За момче Тодор (като баща ми и мъжа ми) ,а за момиче Талия или Тея.
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: септември 26, 2007, 15:59:20 »

Момичета аз мисля, че вече съм готова с избора на име. За момиче Ивайла и за момче се колебая м/у Ивайло и Атанас. Атанас ми допада много, брат ми се казва така, а и термина ми е на неговия рожден ден, но и свекървата  diablo е Атанаска и никак не ми се иска да си мисли, че е на нея, без да коментирам защо...
Незнам какво да правя. Вие как мислите? Ивайло е хубаво, нали
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: септември 28, 2007, 15:38:21 »

аз съм си харесала името Лора за момиченце....и вобще когато има р в името ми звучи много благозвучно....пък и таткото както не може да казва хубаво Р ..... laugh
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: септември 28, 2007, 15:52:51 »

аз съм си харесала името Лора за момиченце....и вобще когато има р в името ми звучи много благозвучно....пък и таткото както не може да казва хубаво Р ..... laugh
И на мен това ми е любимото име  good, а другото за момиче е Мила  blush , а и майка ми се казва Милена
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: септември 28, 2007, 22:07:07 »

Ееее Дидка на мен ми  харесва почти същото име само че Лорена. Свекърва ми Лидия, но аз не искам да кръщавам на нея Oh my ..., а баба ми бог да я прости се казваше Райна и много я обичах. Но като му дойде времето ще мислим
Активен
tanzen
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87


Много води не могат да угасят любовта...


« Отговор #133 -: октомври 01, 2007, 14:34:21 »

Аз също съм за българските имена, макар, че изключенията са възможни. good Ако бебока е момче името вече съм го решила - ще се казва на татко му - Аспарух (който пък е кръстен на своя дядо). Проблемът е за женското име.  shok
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #134 -: октомври 04, 2007, 09:47:55 »

аз съм си харесала името Лора за момиченце....и вобще когато има р в името ми звучи много благозвучно....пък и таткото както не може да казва хубаво Р ..... laugh
И на мен това име много ми харесва още от училище като учихме Яворов,а за момченце Калоян!
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines