Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 17:22:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СЛИВЕН - 3 част  (Прочетена 237292 пъти)
 
Malena27
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: март 16, 2013, 09:20:16 »

Момичета, ние с моята половинка много мислехме относно музиката и ДЖ, кой ли не разпитвахме да дават предложения и така всички казваха супер различни неща. Ines много добро решение сте взели относно Дж, аз също страшно много го харесвам, но моят мъж много държи да имаме водеща. Че въпросът ми е дали знаете, някои който са двама единия в ролята на водещ, а другия ДЖ. Искаме много весела сватба затова държим за има игри, поздрави и т.н. Ще съм ви благодарна да споделите опита си.  Wink
Активен
Ines
Новак
*
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: март 19, 2013, 13:56:12 »

Malena, радвам се да чуя още едно хубаво мнение за нашия човек Bravo Да ти кажа според мен веселбата и настроението на една сватба се създават най-вече от младоженците и гостите. Колкото и водещи да има, ако всеки се свива на стола си и не иска да става да танцува, весело няма да стане. Лично моето мнение е, че добрият дж изпълнява много добре и ролята на водещ. Но след като твоят мъж държи и на водещ и на дж - нека така да бъде pardon Аз мога да дам само едно предложение - Деян Митев. Уникален певец е, особено народна музика.....  Oh my ...  ,а и съм чувала, че и като водещ се справя много добре - все пак човекът има дългогодишен опит. Не знам дали работи само с някои определени дж или с всеки, най-добре ако решите да се свържете с него, той да ви ориентира. Успех! good
Активен
Malena27
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: март 19, 2013, 18:31:25 »

Ines и аз съм на твоето мнение, но той вече направи няколко компромиса и сега ще се опитам аз да се съобразя поне малко с него, дано да успея  pardon. Иначе да имам то предвид Деян Митев, дори го викахме за годежа, но беше зает. Единствено ме успокоява факта, че имам още доста време от една стара, но от друга август месец има страшно много сватби и от време на време леко се притеснявам.  crazy Сега май съм на тема дж и видеооператор. Успех на всички в подготовката, момичета! danceg
Активен
ninita_
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #378 -: март 26, 2013, 15:32:02 »

Здравейте момичета, най -вече от Сливен! smile Искам да ви попитам някои въпроси,свързани със сватбеното тържество, което си подготвяме с моят приятел.Сватбата ще се състои в гр.Сливен, в ресторант Спорт Палас. Имаме примерни менюта дадени от ресторанта.Ще се радвам ,ако споделите какви са били, или ще бъдат вашите менюта,също така и да кажете мнение за това как бяха порциите?
Активен
Malena27
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: март 26, 2013, 16:16:26 »

Здравей, ninita_. Поздравления за решението  Bravo, сигурно си много развълнувана. На коя дата е сватбата ви? Избрахте ли си останалите неща или все още сте в началото. Нашата също ще е в спорт палас, но още не сме решили какво да е окончателното меню и не мога да ти помогна, но да се надяваме че някой ще сподели опита си. Успешна подготовка smile  give_rose
Активен
marina_mim
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #380 -: март 27, 2013, 11:41:19 »

Здравейте момичета, искам да попитам някой избрал ли си е покани. Ако може да ме насочите къде има хубави такива, защото отскоро живея в Сливен и още не съм мн добре запозната с града. smile Успех на всички с подготовката  give_rose
Активен
ninita_
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #381 -: март 27, 2013, 20:28:04 »

Здравей, Malena27 smile !Сватбата ни ще е на 21.09.2013 има време до тогава ,но много се вълнувам  още от сега  heart .Благодарение на нашия сватбен агент, успяхме да направим много добър избор за DJ, видео оператор и фотограф.  smile Още не сме си избрали меню,гледаме да е нещо по специално,което да се хареса на гостите,но нещо не можем да си харесаме smile .За сега имаме време,все още сме в началото на организацията,но и не сме си в Сливен и затова нещата стават по-бавно и ги мислим по от рано.

marina_mim разгледа ли темата за покани?Там има много интересни предложения.И ние все още не сме си избрали покани,но и все още имаме време.Твоята сватба кога е?
Активен
marina_mim
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #382 -: март 28, 2013, 12:53:55 »

Разглеждала съм я има интересни предложения. Иначе ние също имаме време, но не е много. Сватбата е на 21.07.2013  danceg и сега на дневен план са поканите  Wink
Ако има някой с по-ранна сватба от нашата, а и не само да споделя до къде са стигнали с подготовката smile
« Последна редакция: март 28, 2013, 12:57:00 от marina_mim » Активен
Malena27
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: април 07, 2013, 16:30:18 »

Здравейте, момичета! Аз малко се загубих тези дни, но имах много неща за вършене. ninita_ нашата сватба е на 31.08.13 и все още почти нищо нямаме, но интересното е че не се и притеснявам  laugh. За сега запазихме ресторанта, ритуалната зала (моя годеник много държи да сме там), църква и  фото и видео. marina_mim няма да мога да ти помогна с поканите, защото аз нашите ги поръчах в една фирма във Варна, но  май ти ще помагаш на бъдещите булки, защото си една от първите  give_rose.  Ines беше споменала, че вашата сватба  е май, докъде стигнахме с приготовленията, сигурно вече нямаш търпение. Успешна подготовка на всички от мен  DANCE
Активен
Ines
Новак
*
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: април 16, 2013, 13:32:06 »

Даааа, нашата сватба е на 01.05.  yahoo Хем се радвам, че наближава, хем колкото по-малко време остава, толкова повече се шашкам, че все няма да стигне времето за някои неща crazy През вечер сънувам, че е дошъл големият ден, а аз или съм без рокля, или без прическа и грим, или нямаме торта...абе изобщо все нещо липсва Eeager Като цяло сме доста напреднали, но остават дреболиите, без които всъщност не може. Аз си чакам подаръчетата за гостите, понеже ги поръчвах по интернет (както между другото и поканите, защото тук нищо не ме грабна), тази седмица трябва последно да се уточним с ди джея и с оператора, ще ходим и да си поръчваме тортата, питките, букета, най-ми е сложно с прическата...изобщо не знам какво искам, днес ми хареса едно, утре друго...трябва да отида при фризьорката да видим каква ще я къдрим и там Makeup и за грима няма идея къде да е, но там поне знам какво искам DANCE И медицински не сме си извадили с бъдещия младоженец, все си викаме има време...но тази седмица трябва да свършим и това. Изобщо последните две седмици се очертават инфарктни, като добавим, че трябва и да поизчистим и къщите angry
Стискайте палци времето да е хубаво, че като гледам какви ветрове и дъждове са днес, ако и на 01-ви е така... cray
Активен
Malena27
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: април 16, 2013, 17:42:48 »

Ами то не останало. Ще има DANCE скоро Пожелавам ти успех с всичко и дано времето да е такова каквото си го пожелаете. А относно сънищата, май е често срещано при булките  funnytooth. Успех
Активен
ninita_
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #386 -: април 20, 2013, 15:06:13 »

Момичета,вие от къде си купихте(търсите)булчинските рокли?Най-вече Ines предполагам тя вече си е купила smile ?И Ines успех с довършителните работи,че не остана време ще чакаме да ни разкажеш после girl_wink .
Активен
Malena27
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: април 20, 2013, 15:37:14 »

Аз още не съм започнала с търсенето и май скоро няма да им остане време. Само да не дойде време за сватбата докато се натуткам.  funnytooth
Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: април 20, 2013, 16:15:00 »

Аз моята си я харесах от интернет, общо взето първо я запазих, после питах за размерите, беше любов от пръв поглед.И точно обратното на това, което исках-семпла, скромна рокля.Моята е голяма, тип "принцеса" както казва майка ми. Успех с избирането.В Сливен има 1-2 сватбени салона-обаче от витрните им съдя, че роклите си престояват там ...
Активен
Ines
Новак
*
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: април 22, 2013, 11:04:06 »

Ninita, моята рокля си е от Сливен, магазина се намира срещу Била-та (преди беше срещу пожарната). Чак не повярвах, че още втората рокля, която пробвах ми хареса и я платихме веднага. Гледах и в магазина под хотел Сливен, но честно казано нямаше кой знае какъв избор и самите модели нещо не ми допаднаха. Но все пак всеки си има вкус. Аз пък съм и бременна и трябваше и с това да се съобразя в избора на рокля, но учудващо много бързо си я избрах, цената и също не е лоша. Дадох я само да ми я скъсят иначе абсолютно нищо друго нямаше като забележка. Не знам за кога е твоята сватба, но ако имаш достатъчно време те съветвам да изчакаш малко, понеже сега магазините са залети с абитуриентски рокли, а булчинските са малко дефицит.  smile
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines