Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 22:48:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на eva_87 15.05.2010 г.  (Прочетена 12116 пъти)
 
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 15, 2010, 07:09:21 »

Ева, пожелавам ти невероятен празник днес, хубаво време и много, много щастие и усмивки.  wedding Party time
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 15, 2010, 07:11:34 »

Честита СВАТБА,миличка!Желая ти да изживееш неповторим и незабравим ден,изпълнен с щастие и красота  heart heart heart heart heart
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 15, 2010, 09:42:23 »

Честита сватба  Сватбаааа Пожелавам ви това да бъде един от най-хубавите дни в живота ви, всичто да протече дори по-хубаво, отколкото сте си го представяли, и днешният ден да бъде началото на едно безкрайно щастие за вас  Wink
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #18 -: май 17, 2010, 08:41:17 »

   Честито  give_rose  Пожелавам ви изпълнени със щастие и обич мигове  smile
   
                       
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 17, 2010, 08:49:06 »

Честито, Ева!
Пожелавам ви семейния живот да е пълен с много любов, усмивки и хармония.  girl_in_love
Да разкажеш подробно как е минал деня и да покажеш много снимки. smile
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 17, 2010, 08:55:58 »

Честито на младото семейство!!!
Много щастие, разбирателство, любов и много много наследници  Bravo
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 03, 2010, 12:08:32 »

Здравейте!Най-после имам интернет.Благодаря на всички за милите пожелания give_rose.Малко ми е странно,че сватбата мина и вече няма дреболиики за които да мисля.Благодарение на вашата помощ,всичко мина чудесно,без никакви проблеми. tease
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 03, 2010, 12:12:38 »

Ева, това че всичко е било без грешки е чудесно.  Bravo Няма ли да ни разкажеш по-подробно и да ни покажеш снимки да ви се порадваме? tease
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 03, 2010, 12:31:34 »

Снимките още не са готови cray.Наложи се да заминем преди да станат и ще чакам мама да ми ги донесе в края на месеца.Вчера получих снимките от приятелите и ще кача нещо Wink.Направо не знам от къде да започна.Преди сватбата беше доста спокойно,до последните 2 дни,когато се оказа,че имаме да правим ужасно много неща в последният момент.Мама си дойде 1седмица преди сватбата и веднага се захвана с защиване на дантелата на роклята ми(стана невероятна междодругото blum).Моминското парти беше 2 дни преди сватбата и си изкарахме чудесно.Бяхме 5момичета.Първо отидохме в една кръчма,да пиинем и хапнем.Всички разбраха че си правя моминско парти и имаше много закачки.След това решихме да идем на дискотека,но Враца не е голям град и дискотеки има само в петък и събота.Като отидохме дискотеката беше савсем празна и ние бяхме единствените.Това обаче изобщо не ни попречи,DJ-ят пускаше каквото му кажем,и цялата дискотека работи само за нас цяла нощ sarcastic.В денят преди сватбата отидох до цветарският магазан в който си бях поръчала букета от разави рози и орхидей(божури така и не ми намериха).Като отидох продавачката се засмя и каза че доставката е закъсняла и букет нама да имам diablo.Направо бях бясна,но запазих самообладание(продавачката едва ли е на същото мнение angry)Отидох в друг магазин и попаднах на един мъж който си разбираше от работата.Импровизирахме с цветя които бяха в наличност и ми направи букет от разави орхидей и някакви бели цветя.В крайна сметка много си ми хареса.
Лелее,доста дълъг пост стана.Сега ще потърся да кача някоя снимка и после може да разкажа за самата сватба blush
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 03, 2010, 13:26:51 »

За съжаление има малко снимки на които се виждаме,и повечето са размазани или сме в гръб.Все пак намерих няколко.Тук сме на хорото пред блока
тук съм пред обредната зала

влизаме в обредната зала с кумовете

тук роклята ми се вижда в гръб

Тук чупим питата-м мен е малкото парче,но пък аз го настъпих pardon



а това е в началото на моминското партиииииии

За сега е само това.Нямам търпение да си взема снимките то фотографката!
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #25 -: юни 03, 2010, 13:35:39 »

Здравей, Ева!

Със закъснение ти честитя сватбения ден! Чак сега видях и че си ми съгражданка, а пък на снимката от моминското парти загледах и две познати лица от ПМГ, няколко випуска след мен. Светът е малък.  pardon

Желая ти всичко най-хубаво, много щастие и наистина си много лъчезарна булка!  Bravo
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #26 -: юни 03, 2010, 13:57:42 »

Ева, и аз със закъснение да ти честитя сватбата!!!
Да ВИ пожелая много семейно щастие, любов и разбирателство!
Била си прекрасна булка girl_wink
Къде във Враца беше сватбата, защото аз като се интересувах от ресторанти там ми препоръчаха- Хъшове, Хемус и Чайка, но не ми допаднаха.
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 03, 2010, 14:22:01 »

Ресторанта беше "Славянски кът 4"На "хъшовете"не съм била а "хемус" ми е ужасно скучен,но "Чайка",поне на мен ми допада много.И отново благодаря за погжеланията!
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 03, 2010, 14:26:16 »

Ева, като истинска принцеса си.Просто прекрасна булка.Младоженеца не ти остъпва по нищо. smile
Сватбата ви изглежда много весела.Чакаме още снимки. smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 03, 2010, 15:32:22 »

Честито семейство Ева! Изглеждате много готини на снимките, специално ти си много сладка с тази рокля. Разказвай как мина, всичко по план ли беше? Изненади? Нямаме търпение да чуем подробности!  good
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines