Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 07:30:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на darling - 15.09.2007  (Прочетена 25041 пъти)
 
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 19, 2007, 14:51:08 »

Къде ще бъде медената седмичка?
Активен
Кашарел
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Щастливка


« Отговор #46 -: септември 19, 2007, 14:52:44 »

Мила Дарлинг, пожелавам ти щастието ви никога да не стихва и постоянно да си напомняте колко много се обичате.Скоро да имате и наследници, които да допълнят щастието ви.Невероятна булка си била give_rose Bravo
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 19, 2007, 17:16:41 »

 Благодаря ти отново Крисси give_rose. Нямам търпение да те видя като булка girl_in_love
А за теб принчипеске  smile - медената ни седмица ще е 7 дневен круиз в западното Средиземноморие - Италия, Испания, Франция и Мароко и накрая имаме 2 дни в Италия в които мислим с рент-а -кар да разгледаме Венеция и Милано.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 19, 2007, 17:51:58 »

Благодаря ти отново Крисси give_rose. Нямам търпение да те видя като булка girl_in_love
А за теб принчипеске  smile - медената ни седмица ще е 7 дневен круиз в западното Средиземноморие - Италия, Испания, Франция и Мароко и накрая имаме 2 дни в Италия в които мислим с рент-а -кар да разгледаме Венеция и Милано.

Браво  Bravo за чудесния план! И аз все си мечтая да отида в Италия, но ще видим. Може като си вземем кола да отидем с душито на втори меден месец.  smile А на теб и съпруга ти пожелавам приятно прекарване и много слънчеви преживявания!  Sunshine  Boat Swiming
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 20, 2007, 08:08:03 »

винаги съм си мечтала да сме на крузи с милото !!!! дарлинг да разкажеш после със снимки !!! пожелавам да си изкарате незабравимо smile
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 20, 2007, 15:56:59 »

Честито мила  give_rose
Страхотна булка си била!
Желая ви вечно огъня на любавта  да пламти с неугасваща страст!
Обичайте се и се уважавайте!  CHEERS CHEERS CHEERS
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 21, 2007, 09:07:39 »

Благодаря ви много Принцеске, Ели ,  и Емили! kiss2
Тръгваме тази вечер danceg, жалко че няма да мога да ви пиша по време на пътуването -поне таки си мисля, де smile, но като се върна ще разказвам подробно и със снимки. Да не забравя само да си купя хапчета против морска болест, че може да си прекарам пътуването в каютата или в част от нея laugh Мъжа ми ме успокоява че няма да имам такива проблеми, но да видим .... smile
Още сега искам да пожелая много щастливи и сълнчеви дни на всички булки на които големият ден им предстои до 1-ви октомври. Бъдете неотразими! give_rose
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 22, 2007, 11:16:12 »

darling, желая ви прекрасен семеен живот, бъдете много щастливи и се обичайте истински!!! Не се поддавайте на моментни настроение и запазете връзката си такава, каквато е била от самото начало!!!! Bravo DANCE give_rose air_kiss
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: октомври 08, 2007, 13:21:05 »

Ето ме отново след дългото отсъствие. Препоръчвам ви горещо круиз за медена седмичка - много е романтично, а и освен това могат да се видят много неща за максимално кратко време. Качила съм снимките тук за да е по-лесно тъй като са много. Ако случайно ви поиска парола тя е virginia.
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=178666

Освен това на бърз преглед във форума видях колко много съм пропуснала - НО ще наваксам. Имало е чудесни булки докато ме нямаше.
Общавам при малко повече време да разкажа за пътуването.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 08, 2007, 13:24:42 »

Мисля че  с този линк ще стане.  smile
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=178666
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: октомври 08, 2007, 14:01:15 »

малееее суперско е нило на този круиз !!! Дарлинг трябва да ни разкажеш по-подробно !!! аз разгледах снимките - страхотни са !!!! smile  Bravo Bravo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: октомври 08, 2007, 14:04:11 »

ихааааааа, какви невероятни места сте посетили. Завиждам ви благородно (с бяла завист) girl_wink Шегувам се разбира се, браво на вас! Чудесен круиз сте си организирали!  Bravo Догодина пак!  good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: октомври 08, 2007, 14:56:18 »

Ох, толкова красоти видях, че ми иска и аз да съм била там  girl_in_love
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: октомври 10, 2007, 16:21:35 »

Благодаря ви момичета, толкова сте мили kiss2
Да ви кажа честно аз подходих много скептично, защото обичам да чувствам земята под краката си  smile, но пък от друга страна това беше най-добрият вариант да видя най-много неща за кратко време. Аз съм луда на тема обикаляне и макар, че сравнително често пътуваме не обичам да си стоя в хотела. При мъжа ми е обратното, но този път се назори да се разхожда с мен air_kiss Препоръчвам круиз на всички които искат нещо по-различно. Корабът на който бяхме беше 4 звезди, нов - на 1 година и имаше всичко необходимо за развлечение, че даже и анимация за деца. Незная дали съм споменавала но ние вече си имаме син, и сега имам двоен натиск да се запиша в темата Бебеправещи laugh. Но да не става Offtopic  На кораба работиха близо 20тина българи, които бяха много щастливи че има българи сред пасажерите. Ние бяхме едниствените за този круиз, основно бяха по-възрастни французи, германци и белгийци (редовните туристи blum). Най-хубавато от всичко беше че всеки ден се събуждах в нов град и тогава започваше моето време yahoo. Ходене до дупка. Колкото може повече. Всички градове бяха изключително красиви - Марсилия със старото пристанище в центъра на града, Валенсия с градът на науката и изкуствата, а аз ще я запомня със Светият граал, Малага (сигурно много от вас са ходили там) това местенце съм го записала за следваща почивка.... Малко ме разочарова Мароко. Спряхме в Танжер, и най-хубавото беше пещерата на Херкулес. Иначе си е цигания - поне за мен smile.  А фаворита сред градовете ми е Рим. Всичко казано ще бледнее пред улиците, площадите и фонтаните на този град. Преди и след круиза се поразходих в Генуа, Милано, Верона и Венеция. Естествено Венеция е раят на всички влюбени. В момента в който стъпих на площада Сан Марко забравих коя съм и къде съм. Като че ли самият въздух е омагьосан, музиката от живият оркестър облечен в черни фракове ме превърна в средновековна принцеса..... За първи път от всички пътувания досега не ми се връщаше.....
Само като информация - Милано ми хареса, Генуа ме изненада с прекрасна атмосфера, а Верона ме накара да повярвам че Жулиета е съществувала. Както се вижда от снимките видяхме и къщата и гроба на Жулиета, а сина ни все питаше - Добре бе, къде е къщата на Ромео? Него защо са го забравили?
Зная ли защо....... сигурно защото Жулиета винаги обича по запомнящо от Ромео  smile
Е май се отнесох, но Италия е виновна за това smile
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #59 -: октомври 10, 2007, 16:49:04 »

darling очарована съм от всичко, което видях  girl_in_love girl_in_love girl_in_love невероятен круиз сте изживели!!! Пожелавам ви целият ви живот да е едно безкрайно пътуване по море от любов  heart и онзи "Стефан" бързо да напусне мислите на съпруга ти  Wink /много се смях на историйката laugh/
Пожелавам ви хубава почивка в Малага догодина !!! Една приятелка ми разказваше колко е прекрасно там, но вече се убедих и сама girl_in_love
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines