Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 02, 2024, 03:19:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни 2016  (Прочетена 166749 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: юни 20, 2016, 09:12:50 »

Хаха Свекс, миналия път фризьорката ме подстрига на каре.. (остана малко разминаване с най-отпред) и видях двете черти, било за кратко заради разминаването сигурно.. smile Онзи ден много хубаво каре ми направи, отвсякъде съм равна.. Да чакам викаш  funnytooth funnytooth funnytooth

Фери, еми рано.. ама предвид как ги изчисляват термините по "фазите на луната" знам ли.. Влязла си е в 9ти месец, всичко е наред.. Подранила е, ама поне по-рано са накупили всичко и са готови тъкмо с къщата.. Че и те в луди ремонти, да се преместят навреме в новата си къща.. Мислели в събота да правят освещаване, ама сега друг ще е повода за празник  yahoo
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #376 -: юни 20, 2016, 09:23:20 »

Абе ние уж още се "пазим", че следва меден месец, покупка на апартамент а-у. Не че тези неща винаги действат, но каквото стане  biggrin Не бързаме, когато-тогава.

Аз съм доста къдравА (горен слой-букли, по средата съм само силно начупена а най-отдолу съм изцяло права), та ще обмисля какво ще ми стои добре. Обикновено резна ли и всичко става букли и фризурата става стандартна бухнала кошница.

Да ви е честита младата госпожица Тони! Размерите добре според мен, 49 см си е модел на памперси направо  biggrin

Вики, така май се е получило много по-добре. Хем изглеждате щастливи, хем много спокойни!

Аз давам на малки имена, ще ме извините, ама нали си признах, че макар да не пишех, четях тааа biggrin Та ако на някой му е трудно с Гехена-та, Мира става  pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #377 -: юни 20, 2016, 10:07:06 »

Аз давам на малки имена, ще ме извините, ама нали си признах, че макар да не пишех, четях тааа biggrin Та ако на някой му е трудно с Гехена-та, Мира става  pardon

А Гехена-та от къде е?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: юни 20, 2016, 10:15:17 »

Добро понеделнишко утро!  smile

Като за начало на работната седмица сте активни, ама ще ви видя после.

Цяла нощ се мятах в леглото от жега. Уж на отворен прозорец, уж не се завивам, ама не се диша. Ако можеше и гола щях да се хвърля да спя.  angry

Да си кажа за сватбата в събота. Добре беше. По принцип събитието беше малко гранде, та от време на време и емоциите ми идваха малко изкуствени, ама... Беше ужаааасно топло просто. Едва се издържаше.
Взеха булката с Excalibur (лимузината от Черешката на тортата  pardon). В дома на младоженеца имаше коктейлни масички. Почерпихме се набързо, после взехме кумовете и тръгнахме направо към хотела, от който взеха булката. Тъй като нямаше никакъв въздух в коридора пред стаята на булката, аз се отказах и търпеливо ги изчаках на едно диванче =. Хубава беше булката. Друга представа имах за роклята й, но тя беше избрала рокля тип русалка. Имаше доста дантела, шлейф и дълъг воал. Прическата също ми хареса. Бяха избрали изнесен ритуал в Етнографския комплекс в града. В църквата се паркирах на едно столче, защото вече краката не ме държаха. Иии после в ресторанта. Единствено украсата по масите не ми допадна много. Имаше високи вази с цветя и пера, от които почти нищо не се виждаше, ама карай. Подаръците ги събираха като обикаляха по масите, което ме учуди, предвид че бяха 180 човека. Имаха водеща и ди джей. Не ми допадна това, че много често прекъсваха за ритуали, игри и някакви изказвания. Общо взето по-весело стана след 12ч. Аз се поразкърших  pleasantry на 2-3 супер бавни хора и на балади с Любимия. Прибрахме се към 03.30ч.

Исках и да ви се оплача от това какви хора има.  nea
След изнесения ритуал, по път към църквата реших, че ми се ходи до тоалетна. Отбих се в едно заведение, отивам до бара, където седи сервитьорката и я питам "Извинете, може ли да използвам тоалетната?" Тя ми казва " Ами тя е само за клиенти на заведението!!!!!!" Аз " да, аз ще си платя", а тя отново ми заявява " ами само за клиенти е!!!!!!!" По дяволите, седя срещу нея с корем, бременна почти в 9-ия месец, и си мисля, че това не може да е възможно. Врътнах се и си излязох, като продължавах да не вярвам. Едва спрях Влади, който ме чакаше отвън да не влезе и да обърне бара.  diablo Толкова тъпо ми стана и грях, не грях си помислих, дано един ден да види какво е...
Влязох после в съседното заведение и там срещнах абсолютно друго отношение. Когато предложих пари на сервитьорката, тя ми каза "Ама моля ви, няма нужда, влизайте".
Казвам ви, още ме държи това отвратително чувство, което изпитах тогава... cray

Оф, много дълго стана, ама не мога да не ви отразя.
Мира, добре дошла в темата.  smile За такива покупки и ние предпочитаме да дадем повече пари. Евтиното почти винаги излиза скъпо.

Чери, страхотни са снимките ви.  heart Радвам се и за хубавата почивка в Испания. Дано скоро посетите и Италия.  smile

Фани, честито на нашата форумска гордост - Кари.  heart

Тони, честито за бебката в семейството.  smile Да е жива и здрава! Ох, като чуя, че някой е подранил с почти месец ме свива сърчицето...
Да не пропусна да те похваля, че изглеждаш чудесно.  air_kiss
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #379 -: юни 20, 2016, 11:46:26 »

Аз се разглобих тези дни! В петък изчистих и хукнах по магазините. Ръшнах всичко ще до продаваше обувки. В баба се повъртях малко и обратно към вкъщи. Яхнах колата, че бях до този момент пиша и газ за торта на ММ. Прибрах се в 3- по голямата жега. Как си мина времето само! Вечерта направих софра за 9 души. Изкарахме много хубаво рождения ден на ММ. Кумците бяха дошли и отказахме до 4. Аз се гътнах малко по-рано, че вече не ме държеше нищо.
В събота ходихме до Асеновград, за да си купят чаши, шампанско, дреболии. Аз ходих до Джони- фирмата за обувки, та вариант по поръчка имам. Още се мъча за нещо готово, пък да видим.
В неделя пък Дребната ми стопи лагерите! Не се наспа, запек я хвана и цяяял ден мрънкане и рев. Силици нямам днес!
Имахме пак приключения с кумците. Всеки път има по нещо! На терасата ни падна пиленце. Ама пиле с размерите на левче! За първи път виждам такова нещо. Само кожа, човка и очи с ципи. Цялото прозрачно! ММ изпадна в ужас. Много му беше страшно. Кумицата го награби и се качиха да търсят гнездо по покрива. Гнездо нямаше! Търсихме в нета и май беше лястовица. Кумицата се свърза с организация за диви животни и се разбраха да го носят в София. Когато се хранеше, се виждаше колко е изяло. Буквално прозираше храната. То хем ти е мило и жал, хем зловещо изглеждаше. ММ само мрънкаше, че не го ще вкъщи и го приехме от него. За съжаление снощи кумицата ми писа, че пиленцето е умряло.
Миме, ти голяма купонджийка! Как си издържала!?
Тони, този път карето ще се заформи- я за 3-5-8, я за белот! Стискам палци!
На Гехена специално ще й обърна внимание, че само тайно й надничах в темата.
Чери се появи!!!!
Фани е пак с нужда от превод, ама аз четох на работа между няколко поръчки, фактури, та грешката е в моя телевизор.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #380 -: юни 20, 2016, 12:14:27 »

Пфууу приключих със скитосването за днес, че много жега  Girl_hide Барикадирам се на хладно и толкова  pardon

Моля, дайте ми акъл за блендер, че си нямаме, а ще ми трябва тепърва, дас е обзаведем smile
Миме, ти пък, не ги взимай толкова присърце такива неща  give_rose Най-вероятно така е инструктирана и не се е сетила да пита дали за бременни няма изключение  pardon
Мира, и на мен ми е интересно от къде ти идва никът  Wink Вие на меден месец/седмица ще ходите ли?
Вероника се изгуби, сигурно ѝ пуши главата  pardon
Милото пиленце, как е успяло да падне...сигурно и майката е страдала  cray
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: юни 20, 2016, 12:17:21 »

Миме, благодаря ти.. Гледах снимки от сватбата на Иван и аз.. роклята не ми допадна никак на булката.. Изхвъргацията си е нормална и трябва да сте го очаквали  pardon  Ти си била много нежна и красива.. даже на едната снимка не личи корем и ако не знам, че си бременна, няма и да забележа  heart

Али, историята е супер зловеща, разбирам ТМ.. Мен също би ме било страх.. Веднъж, докато живеехме във Варна, както си стоях в хола на един фотьол в непосредствена близост до вратата на терасата и си гледах ТВ, се чу "туп" и като погледнах.. Умряло врабче.. Няма да ти казвам каква уплаха беше, затворих вратата и  дръпнах завесите.. Докато дойде Илиян, все поглеждах към терасата и бях много уплашена.. Това, което ти разкразваш е многоооо по-страшно  shok sad Жалко, че е умряло sad
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #382 -: юни 20, 2016, 12:41:26 »

Жал ми стана, че не успяхме да го спасим. Вероятно хищна птица го е довлякла до терасата ни. Лястовици се събират, но от другата страна на блока.
Иначе едва ли майката е страдала- дори котките не помнят по колко малки имат. Винаги се връщат да проверят дали няма още едно малко, което да принесат и да скрият.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: юни 20, 2016, 13:11:17 »

Али, тъжно ми стана и на мен...  sad

Ааа, Фери, няма как да не обръщам внимание на такива неща, защото честно, ама беше много тъпо. Навсякъде, където пише, че тоалетните са за клиенти на заведението има и бележка, че за НЕ клиенти се заплаща. Така, че тази просто беше НЕ ЧОВЕК!

Тони, благодаря ти!  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #384 -: юни 20, 2016, 13:13:14 »

Бе те много добре знаят колко им са децата, но ако на някое нещо му има, просто го изхвърлят от гнездото. Дворната ни котка от моето детство пъдеше едно от котенцата си и не му даваше да яде. Оказа се, че има някаква болест, главата му започна да расте и почина. В природата, ако се случи неподходящо време, от излюпени няколко пиленца, родителите оставят само най- силното, това с най- големи шансове да оцелее. Та на пиленцето му е било явно писано така sad
Миме, ще и дойде на момата акълът, ама явно трябва да го преживее.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: юни 20, 2016, 14:26:12 »

Аз си позволих да пусна Бебешката темата на Мимето от днес, че съм в еуфория от раждането на бебка и викам да бързам, да не бърза и нейния юнак, а да не успее да сподели всички чувства и мисли с нас  heart

Заповядайте:

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37470.msg703794.html#msg703794
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #386 -: юни 20, 2016, 14:28:48 »

Ааа, не е нещо особено ника. Песен на Slipknot е принципно и е еквивалент на Ад може да се каже.

Аз обикновено с друг ник се пиша, но сигурно е бил зает и съм отишла на резервата

Меден "месец" на есен сигурно. Мъжът иска обаче да сменя работата и се чудя ще има ли дни накрая, но докато не подаде...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #387 -: юни 20, 2016, 14:31:26 »

Ааа, не е нещо особено ника. Песен на Slipknot е принципно и е еквивалент на Ад може да се каже.


Ясно, все благи женици сме се събрали тука smile Добре дошла!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: юни 20, 2016, 19:04:37 »

Особено Я съм най-благата!  Wink  Как сте мацки? Шпионирвам ви  tease внимавайте какво ще кажете! blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #389 -: юни 20, 2016, 20:50:20 »

От най- благите сме - я на колко от нас в името има Мира пък и Миленки се намират, та сеем само мир и предизвикваме мили чувства. blum
Како, хич не ни плашиш с шипионството, по- страшно е на кого докладваш Wink
Продължавам с Кара Севдата... Както обаче е напечена ситуацията и моят любимец прискляпа с дългите си мигли и току някой изръси САКЪН и съм готова да се захиля. Стигнала съм до 14-ти епизод и хем не искам да гледам и да си губя времето, хем пак гледам diablo
Слушах интервюта за последното творение на Кристо, гледах репортажи и някак ме убедиха, че това е изкуство и каузата си заслужава. Интересна работа...
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines