Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 16:57:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Национална среща - кога, къде, за колко време?  (Гласуването приключено: февруари 01, 2010, 18:28:10 )
10 и 11 април - 11 (4.8%)
17 и 18 април - 25 (10.8%)
24 и 25 април - 34 (14.7%)
Велико Търновo - 47 (20.3%)
Арбанаси - 17 (7.4%)
Трявна - 22 (9.5%)
1 нощувка - 57 (24.7%)
2 нощувки - 18 (7.8%)
Общ брой гласове: 83

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Багажа ти спретни и за национална срещичка се приготви  (Прочетена 154101 пъти)
 
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: януари 22, 2010, 08:11:28 »

Момичета, привет smile Гледам доста сте писали , но вчера имах много работа и за това не се включих-бях в хотел Янтра blum за организацията на едно събитие.
И така - това което аз предлагам е-утре ще мина през повечето хотели в Търново ( тъй като виждам че гласовете на там клонят, ако някой иска в Арбанаси да преспи няма проблем) и ще попитам за оферти, а там където ги познавам се надявам да е по-лесно, само се чудя за каква бройка долу горе да кажа, защото нали знаете, че и от това доста зависи. В понеделник ще дам подребен отчет каква съм я свършила, ще се постарая много обещавам heart
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: януари 22, 2010, 09:24:24 »

здравейте дами - следя темата с интерес - аз също ще се включа, за сега немога да потвърдя дата -з атова предпочитам вие да определите дата и  място  - аз да направя всичко възможно да дойда .По- принцип аз съм за това да сме с половинките си , но всеки сам си решава..така че за сега бройте и мен - стига котка да не ми мине пътя smile иначе съм с вас  tease yahoo
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: януари 22, 2010, 09:35:35 »

Аз бих подкрепила датата и ще строя шефа дори само за това ! give_rose
Това с венчавката на Valka ми хареса.още една причина да се опитам да дойда.И на мен ми се ще да сме с мъже.1-во не искам да се отделям от моя и за миг 2-ро ,наистина вярвам,че ще се заформят страхотни приятелства и между мъжете.
Не съм чела много назад,но мислили ли сте за голяма вила,без хазаи,без персонал.Ще си направим барбекю(мъжете ще го направят) и няма да пречим на никого.Ще излезе още по-евтино.
Много ви благодаря момичета give_rose
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: януари 22, 2010, 09:41:02 »

Валка, аз бях прочела поста ти, ама нали все бързам го схванах, че на тази дата някъде ще си правите венчавката и няма да може да дойдете. Ама съм и аз......
Но сега като най-после схванах   crazy ....ама това е направо страхотонооооооооооооооооооо yahoo yahoo
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: януари 22, 2010, 09:45:45 »

Мърче, ми такава щуротия роди мойта главица... как да го схване човек... понякога сама се очудвам на идеите си, както и тази... ми вероятността да се получи е... да речем 15-20%, ама що пък да не си помечтая Girl_hide  danceg
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #95 -: януари 22, 2010, 10:14:50 »

Валка, аз мисля, че ако се получи, ще имаш уникална венчавка! А преди това и дано форумско "моминско" парти може да ти спретнем  yahoo
Представи си с колко положителна енергия ще е заредена венчавката при толкова много доброжелатели и любители на сватбите като нас  Wink
Още една причина да се заемем сериозно с въпроса!
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: януари 22, 2010, 10:29:43 »

Слънце аз наистина вярвам, че на 24 и 25 с кумувете ще сме в Арбанаси, а пък ако вие се организирате за тогава... сте добре дошли danceg danceg danceg
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: януари 22, 2010, 10:44:34 »

Идеята за голяма вила, където да сме всички заедно (ако е възможно) също ми допада good, както и за барбекюто - ние тъкмо имеме едно подарено от сватбата, което не е пипвано good

Валеее, идеята ти е страхотна!!! yahoo yahoo yahoo
Като гледам ще има и майки с деца (аз още се чудя), та и шафери ще имаш good good

А моминското форумско парти, бъди сигурна, че ще е на ниво!!! (имаше такова и за бебчето_на_мечо) yahoo good yahoo good yahoo good

Валка, аз мисля, че ако се получи, ще имаш уникална венчавка! А преди това и дано форумско "моминско" парти може да ти спретнем  yahoo

Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: януари 22, 2010, 10:54:41 »

Момичета... вие съвсем ме извисихте горе високо... после падането ще е тегаво...Хайде да не превръщаме темата във "венчавката на Валка" blush, срам ме хвана вече...действайте си по организацията good
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: януари 22, 2010, 11:32:24 »

 Здравейте:) И аз ще се включа с удоволствие в срещата, но трябва да ми дадат една програма за курс, който започвам февруари..до кога е срокът за гласуването и записването? Мъже и деца ще се водят ли?
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: януари 22, 2010, 11:45:36 »

Ел, няма срок за записване за сега. На този етап уточняваме къде и кога ще е срещата.
А всеки сам ще прецени, дали ще води и "домашните си питомци"
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: януари 22, 2010, 11:51:58 »

Добре де гласували 39, а има 41 вота за трите места, явно някой гласува едновременно за два града Offtopic
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: януари 22, 2010, 11:58:50 »

И аз това гледах преди малко, защото си избрах да гласувам само за място и брой нощувки.
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: януари 22, 2010, 12:20:34 »

Хайде и аз да се разпиша! Изчетох всичко и идеята за такова събиране мноооооогоооо ми допада.... На мен май повече в Трявна ми се ходи, но... за момента се въздържам от гласуване, че незнам нито какви ангажименти ще имам април, нито дали въобще ще мога да дойда... Във всеки случай, ако дойдем ще сме всички вкупом ... надявам се ще има и други мами с дечковците, че да не им е скучно на сладурите. А колкото до мъжете - работа ще им намерим, нали някой трябва да гледа децата докато ние купонясваме blum girl_wink
Ще следя с интерес, ако правите списък пишете ме, но с "?"
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: януари 22, 2010, 12:45:41 »

Момичета моето предложение е всеки да си намери сам хотел (мисля, че и Герчо и Данитка имаха това в предвид - дано не се лъжа), без да ангажираме Перли4ка в това. После може и да има сърдити, защо в този хотел, защо толкова пари, защо на това място, ама не ми харесва стаята и глупости от този сорт - всякакви хора, всякакви идеали. Така  няма да се притеснявате и от факта, ако някои се откаже да се канселират резервациите.
Най-добре всеки сам да си намери и запази, а Перли4ка да организира заведението примерно  blum
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines