Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 00:26:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Национална среща - кога, къде, за колко време?  (Гласуването приключено: февруари 01, 2010, 18:28:10 )
10 и 11 април - 11 (4.8%)
17 и 18 април - 25 (10.8%)
24 и 25 април - 34 (14.7%)
Велико Търновo - 47 (20.3%)
Арбанаси - 17 (7.4%)
Трявна - 22 (9.5%)
1 нощувка - 57 (24.7%)
2 нощувки - 18 (7.8%)
Общ брой гласове: 83

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Багажа ти спретни и за национална срещичка се приготви  (Прочетена 154077 пъти)
 
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 21, 2010, 15:14:10 »

 kleo_20, и аз мисля, че не е проблем организаторът като запазва местата да направи резервация за Х души с две нощувки и за У с по една blum
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: януари 21, 2010, 15:16:40 »

Две нощувки или една - мисля че няма де е кой знае какъв проблем. Основната среща ще е за едната нощувка, пък за другата - който е на линия Wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: януари 21, 2010, 15:59:29 »

ама от сега ли трябва да казваме???
 аз не съм 100% сигурна че ще дойда, април ще ходя и  в Ирландия евентуално, така че не се знае, предполагам има и други , които не знаят със сигурност
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 21, 2010, 16:19:05 »

Е то и аз не знам точно как ще стоят нещата април, за това не ми се иска категорично да казвам "да" или "не"  Wink
Аз само не разбрах защо трябва да сме в един хотел  pardon Мойте размишления са следните - можем да си организираме само ресторанта, от тука на там какво значение има кой в кой хотел ще спи, все мисля че и 20 човека да сме всички сме на различно "финансово" ниво (не ми идва по подходящ израз, а съм сигурна че имаше такъв  girl_impossible ) , всеки търси различни неща и т.н. Мисля че всяка една от нас може да си направи резервация в който хотел иска и за колкото нощувки прецени, стига само населеното място да е едно и една от нощувките да е тази в която ще си организираме срещата  Wink
Това е моето мнение...просто не виждам точно от какво значение е кой в какъв хотел ще спи  pleasantry
Естествено е само размишление.... тъй че приемам всякакви критики  tease
Но дори и от тази гледна точка че доста момичета не могат да кажат от сега за края на април е добре всеки сам да си поеме запазването на хотел, примерно във Велико Търново не мисля че и в последния ден да се направи резервацията ще има някакъв проблем, хотели бол Wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: януари 21, 2010, 16:38:27 »

Gergancheto, от една страна си права, но няма ли да е по-весело, когато всички сме ако не в един, то в съседни хотели/къщи и да прекараме повече време заедно? Нещо като team building pardon

Освен това, при резервацията на един хотел ще ползваме и отстъпки.
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 21, 2010, 16:43:10 »

Gergancheto, от една страна си права, но няма ли да е по-весело, когато всички сме ако не в един, то в съседни хотели/къщи и да прекараме повече време заедно? Нещо като team building pardon

Освен това, при резервацията на един хотел ще ползваме и отстъпки.
Подкрепям good най-вече отстъпките, поне 10% ще ни дадат(еми криза е pardon)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 21, 2010, 16:45:36 »

Аз досега само четох, защото колкото и да ми се иска да кажа тръгвам не мога просто работата ми е такава, че не знам от дне за утре ка ще съм.Та се сетих покрай обсъждането за едно страхотно място в Априлци, малко е неудобно откъм комуникации, а и гледам, че вече има анкета ама аз да си кажа  blush То е малко като затворен тип има си басейн и разни други неща, има хотелче и къщички където ако отседнем вероятността да сме нон стоп заедно е огромна.Но както казах преди малко не на място се обаждам просто сега се сетих smile
http://www.maragidik.com/ Апропо не съм им гледала цените преди време щяхме да ходим тама ама така и не стана, а иначе аз съм прекарала детството си в тази база беше преди на завода дето дядо работеше детска работа.

Така и така съм се разписал ада кажа още нещо.Търново е много красив град, но ако не сме наблизо като хотели къщи и т.н. се губи смисъла, защото трудно ще става предвижването, организацията и всичко.От друга страна Трявна е малко компактно градче, което няма как да сме много далече едни от други smile а и е по-тихо и спокойно.Там също има места където да се срещнем и видим.Нали си личи за кой град клоня, а?
« Последна редакция: януари 21, 2010, 16:51:01 от магито » Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #67 -: януари 21, 2010, 16:51:35 »

Аз подкрепям Gergancheto ,всеки е с различни финансови възможности и предпочитания. Ако дайда с милото, ще искам да сме малко на СПА smile А вечерта ще се отдам на Вас yahoo danceg yahoo

Хотелите в търново предлагат страхотни пакети  Уикенд за двама smile
А някой може да спи в приятели/познати или роднини.
За спането става сложно, всеки си има изисквания и предпочитания girl_wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 21, 2010, 16:52:35 »

В интерес нa истинaтa товa,което говори Гери беше и моето питaне *THUMBS*Зa хотелa и дaли е зaдължително дa сме зaедно....нa преднaтa стрaницa/мисля/ми е въпросa good
Зa отстъпките ясно,но все пaк зa 2,3 лв нa 4овек.... pardon
Според мен е по-добре дa се борим и дa търсим зaведение *THUMBS*Хотелa....всеки дa си го прецени.Едвa ли ще сa пълни....
« Последна редакция: януари 21, 2010, 16:54:38 от kleo_20 » Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 21, 2010, 17:20:12 »

Това, което предлагате за хотела като че ли е най-удачно...всеки сам да си прецени според възможностите и екстрите, които иска, а наистина да наблегнем на ресторанта, където ще прекараме една страхотна вечер. Плюс това Арбанаси и Търново са супер близо и с такси за 2-3 мин. става предвижването...така, че ако изберем ресторант например в Арбанаси не е проблем преспиването в Търново или пък обратното... smile
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #70 -: януари 21, 2010, 17:27:33 »

mi6kata_85  и Перличка  очакваме предложения и за заведение smile
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #71 -: януари 21, 2010, 18:24:16 »

Олееееееее каква добра новина как не съм е видяла  crazy това е супер да се събереме всичките  Bravo А който си няма мъж  може ли да дойде  ?Извинете но не успях да прочета всичко  пък ако и усигорявате още по хубаво  danceg girl_wink! И аз съм за срещичка!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 21, 2010, 18:27:31 »

Виждам че има и други хора който мислят като мен  good
Мимка и аз това си мисля, една жена която дойде сама ще има едни изисквания, друга която е със съпруга си други....трети ще има и с дечица предполагам ще са с по различни изисквания към мястото  pardon
А и както Маги казва, нека вдигнат ръка колко от вас могат да кажат предварително със сигурност ще че дойдат за да се направи такава организация  Wink
Аз да кажа че гласувах за Търново, но всъщност мястото ми е без абсолютно никакво значение, ще поровя малко в интернет, мисля че в Трявна бях гледала един хубав хотел, но може и да бъркам нещо. Въпреки че ако се разберем всеки сам да си избира хотел, не е нужно да има предложения  pleasantry Все пак всеки може да сподели на какво се е спрял за да бъде в помощ на търсещите  good
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: януари 21, 2010, 19:37:03 »

Герганче хубаво е да има местен човек, както Перлича е от Търново, така аз от Трявна, защото по сайтовето може яко да се излъжеш за някой хотел, като например Балювата къща, който е супер мизерен и далеч от центъра на града. Аз си мисля, да поискам на Гучи от осмомартенската тема никовете на момичета, който са се записали за подаръци и да им пратя по едно ЛС за тази темичка, че аз случайно я видях сутринта, защото общо взето в "Кафе или чай" не пиша
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 21, 2010, 19:46:30 »

Голди пратих ти никовете.Мисля че трябва да има местен организатор.И мисля че трябва да се види кой иска да му търсите хотел до еди каква си цена и кой ще се спасява сам.Така всеки ще си прецени.Освен това трябва да се види един ресторант да се запази като се уточнят бройките.Иначе аз съм за Трявна за 1 нощувка за 17-18.04.За инфо при нас може да пътуват 2-3 човека от Варна.Аз ще взема мъжа си почти сигурно.
На ме н много ми харесва на Магито предложението за Априлци.Невепоятно е в този комплекс.
« Последна редакция: януари 21, 2010, 19:49:20 от gucci » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines