Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 06:43:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ma6ka - 15.06.2013  (Прочетена 58149 пъти)
 
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юни 19, 2013, 10:16:00 »

Машка, чак сега успях да се добера до твоята тема.
Изглеждаш много нежно! Снимките са страхотни.
Пожелавам ви да се обичате все така цял живот give_rose
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #181 -: юни 19, 2013, 10:57:09 »

Машка, честито! Прекрасни сте и двамата, а ти просто сияеш! Много красива рокля, цялото суетене беше напразно  Bravo
Мястото където ви е бил изнесения ритуал също изглежда уникално...

Бъдете много щастливи!  heart give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юни 19, 2013, 11:40:53 »

много романтична визия и красиви снимки, поздравления Wink
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юни 20, 2013, 05:23:38 »

Много сте сладки heart Роклята е прекрасна! И булката също  Wink
Пожелаам ви винаги да сте толкова щастливи!
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #184 -: юни 20, 2013, 07:00:33 »

Честито Машка,желая ви много семейно щастие и любов! Ти си много хубава и нежна булка, а снимките са страхотни! give_rose
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юни 20, 2013, 09:08:54 »

Ето ме и мен  pardon Най-накрая се добрах да вас, за да ви разкажа за нашия ден smile

Най-напред искам да благодаря за всички, които ни помогнаха и се погрижиха за нас - фото и видео Сафет, грим Борислава, коса Катя /салон Финес/, DJ-ят - Иван, всички от ресторанта и всички, които ни помогнаха за декорацията на място  give_rose

Ще започна разказа няколко дни преди сватбата. Минала седмица беше пълна лудница - и на работа и покрай сватбата. Добре, че милото беше в отпуска цяла седмица, за да ме смени малко на работа, а аз да се занимавам със сватбените ангажименти.
Най-напред в понеделник пристигнаха цветята за декорацията на ресторанта, но 1/2 бяха поръчания цвят, а другата 1/2 бяха оранжеви  Oh my ... Така, че се наложи да променим малко декорациите. Цветните аранжировки за ресторанта, букета и бутониерите ни бяха подарък от мои колежки и си ги носихме от София  crazy
В четвъртък късно вечерта вече бяхме натоварили всичко в колата, истински катун - цветя, рокля, костюм, багаж и какво ли още не. Добре, че кумата взе 1 от куфарите в нейната кола  pardon

В петък сутринта още със ставането се започнаха задачите - трябваше да се срещнем с фото и видео, с DJ - ят, с момичетата, които щяха да поставят декорацията, да минем през ресторанта, да отида на пробен грим и прическа и да посрещна част от гостите, които пристигнаха в петък.
Накрая на деня вече нямах сили  crazy Приятелките ми, които пристигнаха в петък се обадили на кумата и тя ги разведе из града. Така бях спокойна, че не скучаят.

А междувременно трябваше да опазя букета свеж - подкъсявах му дръжките по 3 пъти на ден, сменях водата по 3 пъти и поддържаш температура 20 градуса в стаята. В събота Божурите бяха идеално разцъфнали  Girl_hide

В събота сутринта станах доста рано - към 6:30, въобще не се бях наспала, но и не можах да заспя. Станах и подготвих бутониерите, отново подкъсих дръжките на букета, смених му водата, подготвих гривничките за шаферките, подредих си стаята доколкото е възможно и си приготвих багажа за фото сесията и за ресторанта. След това отидох да пия кафе при нашите. Даже и колата закарах на автомивка smile   В 10.00ч мама вече не я свърташе на едно място, а часът за фризьор ни беше в 12.00. Излезнахме от хотела към 10.00. Минахме през ресторанта, за да го покажа на мама, минахме през декораторите, за да оставя последните неща и отново пихме кафе. В 12.00 отидохме във фризьорския салон - точно приключваха прическата на кумата - беше много хубава  Girl_hide
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юни 20, 2013, 10:25:27 »

Прическата се получи много добре. Бях занесла снимки на фризьорката. Не се получи като по снимките, но ми хареса повече и най-вече ми отиваше smile Мама също се хареса. След това се върнахме в хотела. Гримьорката вече беше там. На пробния грим ме беше направила в лилаво - розовата гама, в деня на сватбата променихме цветовете на кафеникаво телесни. Исках да изглеждам максимално естествено. И от грима съм много доволна.
По това време вече започнаха да се събират гостите. В този момент усетих какво е да си булка! Всички бяха много елегантни - рокли, костюми, вратовръзки, прически, високи токчета  Dance2 И най-важното - всички бяха в приповдигнато настроение, усмихнати и щастливи. Почувствах се толкова специална. В този момент осъзнах, че всички усилия са си стрували!
Направихме си снимки, сипахме си по питие и не след малко се чу "Идват"! Тогава усетих вълнението, преди това бях доста спокойна. Вземането при нас си беше традиционно - затискане на вратата. След няколко минути запъване и натискане, ги пуснахме. Все пак не исках да се откажат  pardon
Апартаментът беше с 2 преходни стаи и малко се завъртяха докато ме намерят. Милото много ми се зарадва като ме видя, въпреки че беше виждал роклята smile Изгледаше ми някак притеснен, но различно притеснен от обикновено  pardon
И друг път съм виждала как се взема булка, но сега ми се стори, че са мноооооого хора! Целият апартамент и коридорът на хотела се изпълниха с хора.
Поставих бутониерите и татко ни изведе, кумата хвърли късметите, а мама плисна менчето с водата. Отидохме да се снимаме. Освен кумовете и кораловите ми шаферките дойдоха с нас smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: юни 20, 2013, 10:48:38 »

Аз обожавам прическта ти, да си кажа пак.
и после ...
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #188 -: юни 20, 2013, 12:57:10 »

Изчетено на един дъх....искаме още  yahoo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юни 20, 2013, 15:10:17 »

Не спирай, миличка! Толкова си хубава, а сега като заразказва и се потопих в атмосферата на този приказен ден!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юни 22, 2013, 11:36:51 »

 ... и да продължим smile

На фотосесията много се забавлявахме  danceg
Имахме 2 локации за снимките - старо летище и градина на манастир. За сега видях 20 -тина снимки и много ми харесват. Вече с нетърпение очаквам останалите поне 1000 снимки - ахахах. Или поне се надявам да са много. В крайна сметка имахме 3- ма фотографи  crazy  pardon 2-ма бяха от фирмата, с която работихме и 1 близък на милото, които се занимава професионално с фотография и видеозаснемане.
През цялото време единствено ми притеснение беше да не завали и да се провали изнесения ритуал. Е на няколко пъти започна да прикапва, за щастие гостите не са се изплашили от дъждеца и са останали на мястото, подготвено за ритуала  smile
След около 1 час снимки се отправихме и ние към мястото за изнесен ритуал. Всъщност мястото беше зелена поляна пред ресторанта. Доста красиво място, но за жалост след дъждеца, доста калничко.
Самата церемония беше доста сладка и мила, за щастие не успях да се разплача както си мога и не си размазах грима smile Настъпах младоженецът под вещото ръководства на дамата, която водеше ритуала  yahoo
През това време роклята и воалът ми бяха стъпкани няколко пъти. Това ме подразни, доста! Все пак беше кално! От бяла, края на роклята ми беше кафява, както и последните 50 см от воала ми  nea Но нямаше какво да направя  pardon
След това приехме поздравления от гостите и се снимахме с всички smile
Гостите започнаха да се настаняват в ресторанта и  за нас останаха 10 мин спокойствие  Girl_hide girl_wink
След това влезнахме в ресторанта и от там нататък всичко мина все едно продължи 1 час - толкова бързо  и емоционално! Имаше музика за всички - надявам се, че и гостите са се забавлявали, поне така изглеждаше!
По принцип бях много против "минаването по масите" и още съм! Но ако трябва да съм честна, това беше един от най-емоционалните моменти - гостите вече се бяха отпуснали и бяха толкова искрени! Беше много трогателно - нямаше 2 еднакви пожелания и всички бяха толкова искрени! Отделно много гости се бяха подготвили и с майтапчийски подаръци - табелка за врата с новата ни обща фамилия и още една със стара ми фамилия, наръчник за семейния живот, чаши с общите ни снимки с милото, тениска с надпис "Купата е наша"  /нали съм от СтЗ/ и ответният удар - шалче на Левски и отговор "Купата е ваша, ама Булката е наша!
« Последна редакция: юни 22, 2013, 11:44:47 от ma6ka_ » Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юни 22, 2013, 11:56:19 »

С едно изречение: Беше много хубаво и много емоционално! Останахме до 3 часа, за съжаление е идвала полиция 2 пъти и трябваше да намалим музиката след 2:30, а като намалихме музиката и гостите започнаха за си тръгват за съжаление. Така последните гости си тръгнаха малко след 3:00ч, а ние останахме да хапнем малко и след това се прибрахме. Първата вечер почти не сме спали - имаше толкова мноооогоооо неща да си кажем и да обсъдим  Dance
Радвам се, че на следващия ден не направихме църковния ритуал, а го отложихме за бъдеще. Нямаше да мога да го изживея пълноценно след всички емоции от събота!
Показвам ви и една снимчица на тортата, която разрязахме. Аз много си я харесах smile



И като обобщение мога да кажа, че беше мноооогоо хубаво, въпреки че тези думи не са достатъчни! Толкова емоционално преживяване не съм имала!
Бих могла още поне 3 пъти да се омъжа - ахахахах  pardon Хареса ми усещането и емоциите  heart
Така, че ще продължавам да съпреживявам тези емоции с вашите Незабравими сватби  heart
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юни 22, 2013, 11:59:18 »

Ех Машка, всичко звучи страхотно smile Много яко е било наистина!  danceg  А това с шалчетата направо ме разби!  Eeager Явно освен че си от Стара Загора си и фенка на Берое  girl_wink Много яко....дано на нашата сватба с футболна тематика да имаме такива подаръци и изненади  Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: юни 22, 2013, 14:46:19 »

Ах, колко хубаво е било! Това с шалчето направо ме разби, много оригинално!
Тортата също е много красива? Шоколадова ли си остана?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: юни 23, 2013, 22:34:14 »

Всичко е било сладко и прекрасно, като теб мила  Машка  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines