Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 19:13:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Детето достатъчна причина ли е за сключване на брак  (Прочетена 89957 пъти)
 
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #45 -: октомври 14, 2007, 16:49:24 »

При нас, когато казахме, че ще се женим единствения който ме попита дали см бременна беше най-добрата ми приятелка shok . Много болно ми стана. Само това ли е причината да се жени човек?

Миличка, наистина е доста неприятно най-близката ти приятелка да те пита такова нещо crazy
Хич не й обръщай внимание!  good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 15, 2007, 09:11:40 »

приеми го от към веселата страна !!!:) аз като съобщих на брат ми беше януари месец, а сватбата юли и той много се зарадва и си казахме чао и след 5 мин ми се обажда отново и ме пита "абе Ели вие да чакате бебче" и аз му отговорих, че е глупчо, че то ако чакахме бебе едва ли след 7 месеца ще правим сватба !!! lol)) просто е възприето не само сега, от много години повечето двойки да се женят когато жената забременее !!!! smile
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 15, 2007, 13:32:43 »

Да, така  се приема, чак такива като нас дето се женят без да са бременни сме им много странни на хората crazy /писах в мойта тема за това/
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: октомври 15, 2007, 17:18:46 »

Е, по тая тема мога да напиша научен труд с моя опит  laugh Ние живеем заедно от 10на години и имаме син на 8години. Една от причините да не се оженим по-рано е точно тази - да докажем че ако двама човека се обичат формалностите нямат значение. Разбира се за всяко нещо си идва момента и така стигнахме до дата 15-ти семптември ( ейй днес май имаме един месец  laugh). И въпреки че повечето наши  роднини и познати с мислеха че вече сме се оженили останаха със широко отворена уста като видяха снимки. А сред най-близките, които бяха поканени на сватбата е имало шушукане дали не съм бременна със второ за да се оженя laugh Ами мисля си че хората винаги намират повод да пошушукат зад гърба ни, какво и да правим ние. А дали детето е причина - разбира се че не е, но то е отговорност, която в зависимост от човека се поема по-различен начин smile и имаме нужда от разбични доказателства за това smile
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #49 -: ноември 06, 2007, 20:37:31 »

 baby_girl baby_boy Детето заслужава да има семейство. Не е задължително родителите да са женени,но мисля ,че детето ще се чувства по-сигурно и спокоино ако са. За някои двойки предстоящата поява не дете е повод да се решат на тази стъпка. Не е хубаво обаче единствената причина за брак да е детето.
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 23, 2008, 13:31:36 »

Аз съм на мнение,че,ако мъжа и жената не се разбират,то не е задължително да сключват брак!
По-добре детето да израстне така,отколкото в постоянни кавги и разправии!
Междудругото се бях зарекла,че няма да се омъжа бременна...Защо ли?Защото исках с мъжът ми ,да ме вземе,заради самата мен,не защото съм забременяла/и той да се чувства длъжен/.Чувала съм,че в такава ситуация,след време,мъжът казва на жената,че се е оженил за нея само заради детето,разбирате ли,колко и гадно.... diablo
Дано не обидя някои,но това си е мое мнение!Разбира се винаги има изключение! good
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 23, 2008, 15:34:32 »

Аз съм на мнение,че,ако мъжа и жената не се разбират,то не е задължително да сключват брак!
По-добре детето да израстне така,отколкото в постоянни кавги и разправии!
Междудругото се бях зарекла,че няма да се омъжа бременна...Защо ли?Защото исках с мъжът ми ,да ме вземе,заради самата мен,не защото съм забременяла/и той да се чувства длъжен/.Чувала съм,че в такава ситуация,след време,мъжът казва на жената,че се е оженил за нея само заради детето,разбирате ли,колко и гадно.... diablo
Дано не обидя някои,но това си е мое мнение!Разбира се винаги има изключение! good




pisetata , и аз мисля досущ като теб.  Wink Хората трябва да се женят  щот се обичат , а не по принуда заради това  че "хоп" ще имат бебе и чак тогава. crazy
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: декември 02, 2008, 14:46:43 »

Категорично НЕ
Не мисля, че детето трябва да е причината за сключването на брак. За мен създаването на един живот нетрябва да бъде плод на мимолетна емоция, а естесвеното продължение на  истинската, неудържимата , неугасващата любов на двамата партньори. Детето е доказателството за зрелостта на мъжа и жената и готовността им връзката им да премине на едно по-виско ниво.
Активен
salasar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #53 -: декември 18, 2008, 23:46:11 »

Категорично НЕ
Не мисля, че детето трябва да е причината за сключването на брак. За мен създаването на един живот нетрябва да бъде плод на мимолетна емоция, а естесвеното продължение на  истинската, неудържимата , неугасващата любов на двамата партньори. Детето е доказателството за зрелостта на мъжа и жената и готовността им връзката им да премине на едно по-виско ниво.

Катя,казала си го повече от ясно!!! Bravo give_rose
Активен
Месечинка
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: декември 28, 2008, 17:17:16 »

Не, разбира се. Най-голямата глупост е да се сключи брак само заради това. Обикновено краят е  предопределен.
Активен
prosto_kuma
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #55 -: декември 28, 2008, 19:11:03 »

Присъединявам се и аз,че не бива да се сключва брак само защото се чака бебе.
Ако детето е резултат на мимолетна връзка,брака 100/100 ще е катастрофален.
Ако двама влюбени са "му отпуснали края" и жената е забременяла-защо да не се сключи брак.
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: януари 23, 2009, 19:36:01 »

Според мен детето не е достатъчна причина двама души да се оженят. Може да се проявя като старомодна, но не мога да се примиря с жените, които се възползват от детето за да изпълнят детската си мечта да се видят булки или пък да задържат даден мъж до себе си! Според мен по- добрият вариант е двамата да разделят отговорностите и грижите за бебето и да имат една отворена връзка, отколкото да  травмират по- късно детето със зрелищни разводи!!!! NO
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: януари 25, 2009, 12:07:28 »

Според мен детето не е достатъчна причина двама души да се оженят. Може да се проявя като старомодна, но не мога да се примиря с жените, които се възползват от детето за да изпълнят детската си мечта да се видят булки или пък да задържат даден мъж до себе си! Според мен по- добрият вариант е двамата да разделят отговорностите и грижите за бебето и да имат една отворена връзка, отколкото да  травмират по- късно детето със зрелищни разводи!!!! NO

По-добре не бих могла да го кажа!
Активен
MTRA
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #58 -: януари 31, 2009, 22:28:01 »

Разбира, се че не е причина за брак, най-глупавото нещо, което може да направи някой е да си навлича дете на главата, по-добре да си имат брак хората, ама без деца smile
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: януари 31, 2009, 23:03:09 »

Чудя се тогава защо някои жени продължават да разчитат на този метод за да се оженят?  crazy crazy
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines