Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 04:06:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа  (Гласуването приключено: ноември 15, 2012, 11:46:03 )
да - 26 (92.9%)
не - 2 (7.1%)
Общ брой гласове: 28

Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледни подаръци!  (Прочетена 106474 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: декември 09, 2012, 17:37:13 »

Моето подаръче е готово и утре отивам до БГ пощи да го пускам да лети за чужбина.Само не разбрах за колетите има ли проследяване или е само за препоръчаните писма.То препоръчното писмо май може и 2 кг да е де.Уф надявам се да стигнем до Коледа и дано да не ме издънят пустите му пощи.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #331 -: декември 09, 2012, 18:09:51 »

Аз 11 години позвам Бг поща и колет до Америка не се е губил. В последните години много закъсняват. Изпращането с опция проследяване е добра инвестиция, защото уж било невъзможно да се изгуби пратката, понеже я описват на всеки пункт. Обясниха ми, че когато пътува през океана и има задължителен престой някъде из Европа, не е ясно точно къде ще стане трансферът /Лондон, Париж, Мюнхен.../. По тези причини можело да се проследи чак когато кацне в Америка. Влиза се в сайтовете на техните пощи и се търси. Аз не съм правила такива сложни работи, на децата не им се занимава.
Вашите колети май са с директни полети и вярвам, че ще пристигнат когато трябва good
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #332 -: декември 09, 2012, 18:26:04 »

 Фийби, проследяването е за всички видове пратки, в това число и колети. Ще стигне подаръчето и всичко ще е наред.
  Предполагам, че в повечето сайтове на пощенски служби по света може да се проследи до къде е стигнала пратката ви след излизане от България. Знам, че нашите тракинг номера не съвместими със системите на всички пощенски служби, така че в тези индивидуални случаи или получателят трябва да отправи запитване за проследяване, или подателят. Звучи сложно и завъртяно, но и моят опит, както на svekarva показва, че всичко си пристига  Wink
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #333 -: декември 09, 2012, 19:02:18 »

И аз съм готова с подаръчето за моето плодче. Ще викам куриера в сряда да го вземе  yahoo
Той всъщност същия ден ли идва като направя заявката или? Аз го опаковам, а после той го слага в тяхно пликче, нали? blush
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: декември 10, 2012, 13:43:02 »

доста се постарах за подаръка си, опакован прилежно и с голяма обич  give_rose за моето плодче;
чудя се дали днес да го пратя или по-късно...
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: декември 10, 2012, 13:51:14 »

sunbunni, да, в същия ден идва - в доста случаи даже идват в рамките на половин-един час от обаждането - обикновено ти казват ориентировъчно време. И си имат техни пликчета, но ако пакетчето ти е по-обемно, може и да не може да се пъхне. Но те ще те питат - колко е голямо, колко тежи...  girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: декември 10, 2012, 14:20:32 »

Моето подаръче лети към плодче в чужбина  tease yahoo tease.Успях да го пратя препоръчано ,така че се надявам да пътува по бързо и сигурно.Не успях да го опаковам празнично ,но така е с международните пратки.От сега се извинявам на плодчето ми за неугледният вид на кутията smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #337 -: декември 10, 2012, 14:57:00 »

Фийбс и моята е такава... жълта с тиксо БГ поща.... липсва всякаква естетика, ама айде ...

Ами чужбински плодчета, сега освен да се почудите, коя е вашата Снежанка smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: декември 10, 2012, 15:06:59 »

Фийбс и моята е такава... жълта с тиксо БГ поща.... липсва всякаква естетика, ама айде ...

Ами чужбински плодчета, сега освен да се почудите, коя е вашата Снежанка smile

Ха ха ,ама в тиксото е чара.Натурално българско smile.
Аз а чуденките ,тъкмо ще им качим адреналина smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #339 -: декември 10, 2012, 15:10:05 »

Да, да... качваме го адреналина, чудете се плодчета, чудете се, кой ли ще спечели кори за баница, кой сушени чушки....

Aз също вече нямам търпение моето плодче да се отчете.... а от друга страна нямам търпение за новини от моята Снежанка.... ами то не остана 2 седмици до празниците ...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #340 -: декември 10, 2012, 15:12:57 »

Да ви кажа само от опит, че за някой, който живее в чужбина няма нищо по-романтично от тези жьлти кутии с тиксо "Бьлгарски пощи". Льскави опаковки под пьт и над пьт, но човек като види такава родна опаковка и му трепне отвьтре, стане му едно мило и драго  heart heart heart Па току виж се и разплаче от умиление Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: декември 10, 2012, 15:18:42 »

Да ви кажа само от опит, че за някой, който живее в чужбина няма нищо по-романтично от тези жьлти кутии с тиксо "Бьлгарски пощи". Льскави опаковки под пьт и над пьт, но човек като види такава родна опаковка и му трепне отвьтре, стане му едно мило и драго  heart heart heart Па току виж се и разплаче от умиление Wink
хахах Ина, ти ги успокои като за световно, сега ще се въведе като мода и ще търсят жълти лепенки и за тукашните плодчета  tease . Моето плодче ще си получи дара след 2 дни . yahoo
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: декември 10, 2012, 15:42:04 »

Ехх, как се замечтах за колет и жълти лепенки.   blush
Моето подаръче вече пътува към България. Искам да се извиня на моето плодче, че няма да го зарадвам с чужбинска пощенска опаковка. Реших да не рискувам с тукашните пощи и го изпратих по куриерска фирма до майка ми, а тя ще го пусне до плодчето ми. smile
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #343 -: декември 10, 2012, 16:19:42 »

Ха ха ,ама в тиксото е чара.Натурално българско smile.
Аз а чуденките ,тъкмо ще им качим адреналина smile
Да ви кажа само от опит, че за някой, който живее в чужбина няма нищо по-романтично от тези жьлти кутии с тиксо "Бьлгарски пощи". Льскави опаковки под пьт и над пьт, но човек като види такава родна опаковка и му трепне отвьтре, стане му едно мило и драго  heart heart heart Па току виж се и разплаче от умиление Wink

Моят адреналин е вече вдигнат.
Ина, много се посмях, ама си е така.
Нямам търпение да получа кутията с надпис Бг пощи.

моята също е облепена с много тиксо, но на него пише "чупливо" и има изобразена чаша за тези които не четат.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: декември 10, 2012, 18:42:04 »

Моят адреналин е вече вдигнат.
Ина, много се посмях, ама си е така.
Нямам търпение да получа кутията с надпис Бг пощи.

моята също е облепена с много тиксо, но на него пише "чупливо" и има изобразена чаша за тези които не четат.
То не се знае дали ще получиш от тези с надпис БГ пощи.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines