Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 01:00:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа  (Гласуването приключено: ноември 15, 2012, 11:46:03 )
да - 26 (92.9%)
не - 2 (7.1%)
Общ брой гласове: 28

Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледни подаръци!  (Прочетена 106483 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: декември 01, 2012, 16:29:55 »

Гери, разбира се, че е майтап, надявам се да не съм те засегнала с нещо  blush
Момичета, много сте бързи.  Bravo Аз също още не съм готова, но да се пооправи още малко Влади и излизаме по магазините  heart
Знам мила просто пояснявах някой да не си почисли такзи пък с нейните луканки взе да става досадна.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: декември 01, 2012, 18:21:52 »

Надявам се, че моето плодче няма да бъде разочаровано, че подаръкът му ще пристигне при него около 20-23-ти декември  blush За мен най-вълнуващо е да отварям подаръците си в истинска Коледна атмосфера. А и то си е вярно, че навън времето въобще не е зимно, как да сме на коледна вълна pardon
Аз вече се спрях на нещо, но няма да бързам, а ще пообикалям още малко магазините smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: декември 01, 2012, 18:27:25 »

ivelka, когато го пратиш, тогава! Никой няма да се сърди!

Аз бързам да го изпратя, че съм от нетърпеливите в това отношение  blush А и супер много обичам да подарявам!  Пък ако плодчето ми предпочита да си отваря подаръците на Коледа - нека го прибере някъде, изчака до Бъдни вечер, сложи си го под елхата и го отвори на следващия ден...  girl_wink

А пък и Коледната атмосфера не я свързвам непременно със зимата - зимата не я харесвам, виж подаръците са си съвсем друго нещо.  girl_wink
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: декември 01, 2012, 22:06:34 »

Аз пък да ви кажа, вече замислих как ще ми изглежда подаръка...Случайно попаднах на нещо в една брошура и от там се оформи чудесно идеята smile Нямам търпение идната седмица да се разходя до магазина да купя първите 2 части  yahoo
Искрено се надявам моето плодче да си хареса подаръците...Страшно се вълнувам, тия дни и на сън се събуждам и ми идват идеи, за в къщи не съм се развълнувала толкова все още!
И да подскажа, че картичката ми вече е готова - ръчно изработена с много обич!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: декември 02, 2012, 11:19:26 »

аз имах голям хъс, но ще нищо не съм започнала защ нямах време, но го мисля, през седмицата мисля поне картичката да направя, основно хартия нямам, иначе др. нещица имам  good на моята `снежанка` искам да кажа, че нямам претенции за нищо, бях написала примерни неща които харесвам, но и да е др. няма проблеми, хем ще е изненеда  heart
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: декември 02, 2012, 13:45:00 »

Аз започнах с приготовленията на подаръка, имам идея и принципно знам какво търся. Надявам се тези дни и да го сглобя, дано да донесе радост на моето плодче. smile
Искам да помоля моята Снежанка, като праща пакетчето, нека да е до офис на куриер или до пощенска станция. Аз по-напред го писах, ама за всеки случай пак да си кажа. Просто у дома няма никой през деня.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: декември 02, 2012, 14:27:11 »

Ох, аз още нищо не мога да измисля. А картичката ми няма да е ръчна изработка, схваната съм в ръсете.  blush
И аз моля подаръкът да е по пощата или до офис на Еконт.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: декември 02, 2012, 21:47:59 »

Аз съм почти готова с подаръчето и ще го пратя съвсем скоро  yahoo Моето плодче не е казало как иска да си получи подаръка, така че ще го пратя по пощата с доставка до адрес  smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: декември 02, 2012, 21:53:56 »

И аз май вече се спрях на подаръче за моето плодче, надявам се , че ще го хареса, остава само да го купя и да го пратя smile. Аз нямам претенции за изпращането, пощата ми е близко ,а и от 11.12 съм си в къщи, така че както прецени "Снежанка" smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #294 -: декември 03, 2012, 07:06:51 »

Аз пък както имах идея, сега пак съм в чуденка голяма. Дали да е купено, дали да е ръчно правено......Ще пращам май два колета. Wink
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #295 -: декември 03, 2012, 08:50:12 »

Ох, аз нищо не можах да харесам в събота  nea Днес след работа ще поразгледам пак магазините в района, дано да са получили нещо ново и интересно  girl_wink
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: декември 03, 2012, 09:04:27 »

аз искам предварително да кажа на моето плодче че подаръка му ще пристигне към Коледа, или можеби няколко дни преди Коледа. Имам вече идеи в главата си, само трябва малко време да ги осъществя smile

А иначе за домакинските посуди и джунджурийки е малко странно, в смисъл че предполагам повечето от вас си имат всичко, дето казват че искат нещо готварско или домакинско, ако ви вземат нещо което се дублира или не ви трябва? В смисъл това е малко индивидуално с готварските неща smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #297 -: декември 03, 2012, 09:10:45 »

Уж в Пловдив откриха Коледен базар, уж се вдигна голяма медийна шумотевица, но....всичко е китайнише. С изключение на бирата и наденичките, останалите неща се намират на половин цена в големите магазини. Вчера един Дядо Коледа плашеше там децата и разсмиваше родителите и толкова.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: декември 03, 2012, 09:41:19 »

Сетих се нещо да кажа. Очертава се от 22 декември да не съм си на адреса, затова моля Снежанта да прати подаръка, така че да пристигне или преди това, или след 2 януари. smile Не искам да го оставям при лелките от пощата или куриера.  pleasantry

Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: декември 03, 2012, 10:00:59 »

Изпратих, изпратих!  danceg yahoo postman
Утре ще пристигне!  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines