Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 14:30:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа  (Гласуването приключено: ноември 15, 2012, 11:46:03 )
да - 26 (92.9%)
не - 2 (7.1%)
Общ брой гласове: 28

Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледни подаръци!  (Прочетена 106476 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #225 -: ноември 27, 2012, 11:07:07 »

Да ви кажа, това с конспирацията е вятър работа Wink. Оказва се, че има плодове, които изобщо и не съм подозирала, че се включват в играта.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: ноември 27, 2012, 11:11:19 »

Малко плодчета останаха.Хайде неизбралите още да ми пишат.
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: ноември 27, 2012, 12:04:48 »

svekarva наистина се оказа, че имаме плодчета под прикритие хах,аз моето не съм подозирала, че участва.

А за подаръчета му вече почти съм оформила крайната идея хихи.

Josephine стига с тази работа. Бързо да си освободиш време за картичкоправене smile.
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: ноември 27, 2012, 12:53:37 »

Аз днес ще поразгледам за подарък за моето плодче, вече имам почти избистрена идея, остава само да намеря това което търся.  smile
За предпочитания съм писала малко по-напред в темата, но не знам дали съм помогнала с насоки на моята Снежанка. Ако е необходимо, ще дам още насоки.

Доставката ще е най-добре до офис на куриер или пощенска станция, просто през деня у дома рядко има някой.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: ноември 27, 2012, 12:58:02 »

Свекърва,и аз се изненадах от моето плодче,с което обаче намерих допирна точка.
Да ти кажа,че ако моето плодче си ти,няма изобщо да ме притесни статуса ти на свекърва,ще те приема като предизвикателство.

Жосефинче,аз свободно време ще намеря,ама ако взема да майсторя картичка,ще изненадам получателя-неприятно!

Аз писах на Гери,че предпочитам доставка по пощата,че ми е на крачка и ми носят пакетите на крака,но ако на Снежанка й е по-удобно по куриер,нейна воля smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: ноември 27, 2012, 13:08:35 »

Josephine стига с тази работа. Бързо да си освободиш време за картичкоправене smile.

мила, само ако можеше...иначе трябва да си взема неплатена отпуска за да се занимавам. Ама с този ремонт в къщи дори и да си взема отпуска, пак по ремонта ще работя sad

Жосефинче,аз свободно време ще намеря,ама ако взема да майсторя картичка,ще изненадам получателя-неприятно!

Додо, недей така....понякога именно тези неща са най-интересни smile Опитай smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #231 -: ноември 27, 2012, 13:41:40 »

dodo23 , мила си както винаги  give_rose. Но културната дума на проблем е  предизвикателство crazy, така че хич не ме успокои. Мила Снежанке, не се притеснявай, с нищо не съм по- различна душевно  Wink.
Нормалното ми състояние е това:


* Izrael 028.jpg (12.05 KB, 198x141 - видяно 2135 пъти.)
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #232 -: ноември 27, 2012, 14:09:21 »

dodo23 , мила си както винаги  give_rose. Но културната дума на проблем е  предизвикателство crazy, така че хич не ме успокои. Мила Снежанке, не се притеснявай, с нищо не съм по- различна душевно  Wink.
Нормалното ми състояние е това:

подтвърждавам good, svekarva е страхотна, с много положителен заряд  heart
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #233 -: ноември 27, 2012, 14:19:47 »

Няма ли някоя джудже по случай наближаващата Коледа да ни върне емотиконките  beating

На мен толкова ми се разглежда вече за подарък за моето плодче  tease Пред Народния театър нещо майсторят... на коледен базар ми прилича... ох, как ще отскоча след работа  Girl_hide
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: ноември 27, 2012, 14:32:52 »

Но културната дума на проблем е  предизвикателство crazy, така че хич не ме успокои.
[/quot]

E-eeee.
Повече няма да коментирам,щом вместо да те успокоя,те натоварвам  Wink
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #235 -: ноември 27, 2012, 14:52:30 »

Няма ли някоя джудже по случай наближаващата Коледа да ни върне емотиконките  beating

На мен толкова ми се разглежда вече за подарък за моето плодче  tease Пред Народния театър нещо майсторят... на коледен базар ми прилича... ох, как ще отскоча след работа  Girl_hide


  Да, пред Народния театър има Немски коледен базар  smile Вчера са го открили. Доколкото разбрах, ще има такъв и в Бизнес парка  smile
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #236 -: ноември 27, 2012, 14:56:02 »

Сууупер!  Yes Минавам през банкомата и после  yahoo Дано да има хубави неща.
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #237 -: ноември 27, 2012, 15:23:26 »

  michelle имаш ли някаква идея колко време ще продължи Немския коледен базар ? Миналогодишния беше страхотен и пак ми се ходи  blum

уф само до 22.12 sad вече видях  http://www.sofia.diplo.de/Vertretung/sofia/bg/06/DE__und__BG/Veranstaltungen__und__Ereignisse/Weihnachtsmarkt__26-11-2012-0.html
« Последна редакция: ноември 27, 2012, 15:26:47 от snowy » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #238 -: ноември 27, 2012, 16:12:58 »

 michelle имаш ли някаква идея колко време ще продължи Немския коледен базар ? Миналогодишния беше страхотен и пак ми се ходи  blum

уф само до 22.12 sad вече видях  http://www.sofia.diplo.de/Vertretung/sofia/bg/06/DE__und__BG/Veranstaltungen__und__Ereignisse/Weihnachtsmarkt__26-11-2012-0.html


 Около месец стига, за да си организираш няколко малки "разорения" там...Както и да качиш поне 5 кг от вкусотийките  blum Затова тази година съм си казала, че само ще купувам за други хора, но не и за мен  Hide2
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: ноември 27, 2012, 16:13:43 »

Да дам едно разяснение и аз  tease Дала съм си служебния адрес, ако ще се праща с куриер ще ми го донесат там. Близо до работата ми има и офис на Еконт, ако й е удобно на Снежката ми . А пък за пощата....даже не знам как става там и къде ще я търся таз поща  blush
Като вляза в темата и ме обзема едно такова коледно настроение. Иначе не- с тези 15 градуса и хубавко слънце навън, как да стане  blum
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines