Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 15:18:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на emmmmmy 26.08.2012  (Прочетена 206698 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: август 11, 2012, 19:20:52 »

момичета, лавандулата е на закрит балкон, дето слънце вижда само сутрин и то малко. Ще я наблюдавам, ако видя лоши признаци, местя в стая. Малко странен букет ще стане- измислила съм го с брошка старинна, бяла и лилава дантела за дръжката. yea
СНоуче, мерси за предложенията  give_rose !  Ще ти пратя снимка в ФБ утре. За момента всичко е ок, за грима на Сопот ще тренирам, за София съм се доверила на една гримьорка която ми хареса доста, след неуспешния опит на предишната.
Все още не знам дали ще имам възможност въобще за ноктопластика за София, тук наистина е скъпо. най- вероятно ще се правя сама, само маникюрче в перлено бяло , изчистено, за да няма грешки.  blush
За Сопот, Весето каза  че ако е свободна, ще ме направи оттук предишния ден и ще си имам ноктопластика поне за там. yahoo
Булото ми е любимата част от всичките ми покупки. danceg

p.s Езра, мерси за поздравчето  tease
« Последна редакция: август 11, 2012, 19:28:46 от emmmmmy » Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #166 -: август 11, 2012, 22:13:13 »

Емммммми, Бях в доста дълга отпуска и съм пропуснала темичката ти!  Прочетох и видях всичко  Bravo Bravo Bravo Bravo
Поздравявам те за роклите, за ризата, за вратовръзката и най- вече за идеята с лавандулата - УНИКАЛНА е  yahoo Bravo Bravo Bravo Bravo danceg danceg danceg danceg
Ще бъде страхотна сватба и затова не обръщай внимание на никой и на никакви претенции (дори било и то на най- близките ти)
Виждам, че си изключително активна последните дни и се надявам това да означава само едно - добре си със здравето.
Не забравяй това е вашият ден  - Бъдете много щастливи и се насладете на всеки миг и от подготовката и от самия ГОЛЯМ ДЕН.
Нямам търпение да покажеш всичко около твоята подготовка и снимки от сватбата ви  good good good yahoo yahoo yahoo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: август 12, 2012, 10:01:28 »

Лейди сънфлауър, благодаря ти  give_rose
аз днес се вълнувам, защото ще снимаме дреболийки както вече казах, наредила съм ги на шкафа и са го заели целия- обувки, бижута, покании, вратовръзкии, подаръчетата за гости и т.н...  yahoo

Ще правим wedding preparation details фотосесийка- скромна, но от сърце, тъй като не са чак толкова пищни нещата, като от снимката която ви поствам за пример, накъде сме се запътили ориентировъчно днес с фотографа !

Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: август 12, 2012, 10:05:50 »

Емчо, супер идея! Ще чакаме с нетърпение снимките!
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #169 -: август 12, 2012, 10:17:31 »

Нямам тъпение да ти видя букета!
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: август 12, 2012, 10:35:15 »

Еми, пожелавам ви една вдъхновена и креативна фотосесия, която да ви зареди с много положителни емоции и предсватбено настроение!  yahoo give_rose
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #171 -: август 12, 2012, 11:01:55 »

Между другото, въобще не ми е хрумвало за предсватбена фотосесия на неща, струва ми се толкова хубаво!  Girl_hide Аз си снимах моите работи преди и най-вече точно след сватбата, за да запазя настроението, даже качих една такава снимка в албума тук (последната). Нямам търпение да видя твоите снимки и прекрасните нещица, аранжирани и всичко, както си му е редът! smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: август 12, 2012, 11:21:00 »

Дабулка, специално скролнах снимките ти до последната blum . нещо подобно имам предвид.
Най- вече при мен дойде идеята изцяло от практична гледна точка- и аз и младоженецът в деня на сватбата ще се приготвяме у майка ми - тоест това значи че във всички стаи ще има хора които ще се обличат. колкото и да е добре че няма да каним гости там ( тоест няма да е лудница ), пак няма кой да влиза навсякъде и да търси и да рови дреболиите за да ги снима. А за мен са си важни, нали съм си женска. Makeup А и много ми харесват изчанчени фотоси, примерно с халки в книга сложени, или аз имам 2 котки керамични, които се водят младоженци , и тях ще гледам да ги включа в снимките. Абе с 2 думи, написала съм си домашното. Girl_hide
А и нали сме с 2 сватби, кой ще се сети да носи в Сопот, поканата за Сопот  примерно, за да бъде снимана. Просто , като си познавам характера, гледам да си улесня живота, а и този на фотографа. той много се изкефи че съм се сетила и сама, едвам намерихме ден, в който аз, той и младоженецът да сме на линия иии го чакам следобяда.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: август 12, 2012, 21:44:46 »

направихме няколко много яки снимчици, хубаво че отделихме ден,  за всичко си трябва време и подготовка! blum yahoo

Когато са готови, ще пусна линк  good
Стана ми някак празнично точно днес, по време на фотосесийката ! heart
« Последна редакция: август 12, 2012, 21:46:23 от emmmmmy » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: август 12, 2012, 21:49:07 »

Чакам с нетърпение снимките smile
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: август 13, 2012, 15:11:48 »

Еми, страхотни кадри си показала! Нямам търпение да видя какво сте сътворили  good
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: август 13, 2012, 18:18:32 »

Остават 13 дни, миличка! Дано не ни избият нервите в последния момент biggrin
Надявам се, че се чувстваш по-добре вече  give_rose Това с отделната фотосесия е супер идея!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: август 13, 2012, 19:37:50 »

миличка, аз съм на периоди, вчера като гледах нещицата дето сме събрали и халките, ми стана едно мило и спокойно. в тази лудница човек забравя основната причина да се случва това събитие...  heart
Днес пък съм една отпусната, по-добре съм, но от време на време пак ми прилошава. angry
Гледам да не се ядосвам , но майка ми ме дразни как се е вманиачила и само ми докладва дреболии, не схвана че така ме натоварва. Да й имам ентусиазма...
Дори не броя дните, чакам просто и това е. blush
утре май ще ви зарадвам с няколкото снимчици. blum
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #178 -: август 14, 2012, 08:19:53 »

Емчо, отпусни се и си почивай! Още малко остава, наслаждавай се!
Аз нещо не получих снимка, но нищо.
Остават ли ви още много неща? Лавандулките как са, виреят ли? Аз като се прибрах, мойта беличката беше изсъхнала sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: август 14, 2012, 08:36:05 »

алексче, пратих ти 2 на грима на лични в ФБ sad, виж пак моля те smile !
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines