Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 03:25:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 197031 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 08, 2010, 13:26:16 »

Честит празник на всички ! Нека усмивките да не слизат от лицата ви и винаги да сте щастливи !  Flower Doubt Sunshine
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 08, 2010, 14:13:01 »

Честит 8 март на всички дами. Flower На бившите и настоящи булки, на случайните читателки и колежки от гр. Пловдив желая много здраве, любов, щастие и успехи, а снежинките, които сипят мрак от сутринта и затрупаха града, бързо да се разтопят от "Хиляди Слънца"... (поздрав за всички празнуващи от мен и Вашите половинки) ЧЕСТИТ И ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

http://www.youtube.com/watch?v=0faq0zimK7k

« Последна редакция: март 08, 2010, 14:37:41 от Алекси Маронов » Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #32 -: март 08, 2010, 16:05:53 »

Честит празник, дами! Много, много любов и безкрай поводи за усмивки  Good luck
Активен
vania_ps
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 08, 2010, 17:16:24 »

Честит празник и от мен,мили дами! С пожелание за усмивки, сбъдване на всички желания и нека се чувстваме специални не само на днешния ден.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 08, 2010, 17:21:47 »

Момичета, искам да ви напомня за националаната форумска среща. Нито една от вас не се е записала. Започвам да ви напомням всеки ден, така да знаете.   girl_wink Хайде всички бързо в съответната тема да прочетете и после ви чакам на лични да се запишете под строй  tease tease tease

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,23884.0/topicseen.html
Активен
_purple_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 08, 2010, 18:34:51 »

Търся отзиви за Хотел Лайпциг, спряли сме се на него и скоро мислим да капарираме  smile
Има ли някой с по-особено мнение?
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 08, 2010, 23:08:19 »

purple, за хотела или за ресторанта търсите мнение?
аз мога да дам положително мнение за ресторанта и управителите (ако не са ги сменили, де).
Активен
_purple_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 09, 2010, 00:47:45 »

purple, за хотела или за ресторанта търсите мнение?
аз мога да дам положително мнение за ресторанта и управителите (ако не са ги сменили, де).
  Ами и за двете  smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 09, 2010, 08:37:31 »

roumyana къде точно се намира магазина Море на джумаята? Да не е на ул. Отец Паисий?
Ще проверя и в магазина Wine & tabacco shop на Христо Ботев. Дано да намеря нещо smile
ами намира се на Отец Паисий горе срещу Кастело, където беше кръчма Пловдив, да и долу има на Отец Паисий до Скорпиото, два различни магазина са
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #39 -: март 09, 2010, 09:25:06 »

Здравей, _purple_ . За хотел Лайпциг мога да кажа следното- преди две години бях там на сватба и булката нямаше някакви особени оплаквания- климатикът си работеше, порциите бяха добри, от обслужването не помня да сме имали оплаквания. Украсата беше само от балони. Купонът беше невероятен и много весел- благодарение на чудесната ни булка!
Сега и на 8-ми декември 2009 бяхме там за студенстския празник и имахме само 2 забележки- сервираха ни късно основното ястие- към 10 и нещо- иначе беше вкусно и в добри порции. И втората забележка- не харесахме ДЖ, който водеше същата вечер- не усети много настроението на гостите и малко хора танцуваха. Това е от мен!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 09, 2010, 09:38:20 »

За Лайпциг има доста писано назад по темите, както положителни, така и отрицателни неща.
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 09, 2010, 09:47:47 »

Търся отзиви за Хотел Лайпциг, спряли сме се на него и скоро мислим да капарираме  smile
Има ли някой с по-особено мнение?
Здрасити _purple_ ,
аз съм била на сватба в Лайпциг и чесно казах очарована от обслужването и храната. Сватбата беше октомври и беше ужасно топло, но вътре в ресторанта температурта беше перфектна, нито много топло , нито много студено.
Активен
_purple_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 09, 2010, 13:00:38 »

Благодаря за мненията, хубаво е да чуеш, че това на което си се спрял не е лошо. Знам, че със сигурност има доволни и недоволни, така че няма какво повече да ровя.
Ди джея сме го избрали вече, изпробван и одобрен е от предишна сватба.  Wink За настроението пак зависи изцяло от нас, поне аз така мисля  good

Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #43 -: март 09, 2010, 15:10:27 »

Аз не смея да се похваля, но мисля, че вече си имаме място - шато, сравнително близо до Карлово, така че мааалко се отдалечих от Пловдивския регион smile

Сега ме мъчи един въпрос по отношение на украсата. Искаме само арка, естествени цветя и свещи и с оглед на това не знам дали е по-удачно да ангажираме агенция или само независим флорист/декоратор. Искаме изчистена украса - аранжировка на цветя, без драперии, в каквито струва ми се са се специализирали агенциите и без много чудене щях да наема такава ако това беше изискването. Не са ни нужни калъфи за столове и панделки, поради естеството на обстановката, столовете са си облечени. Затова и се замислям за наемане на флорист/декоратор. Също мисля, че ще е от помощ координатор в деня на събитието, така че дилемата се усложнява - координатор от агенция, а декорация от отделен флорист?!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 09, 2010, 15:25:00 »

ами не е задължително да са от едно и също място, може от агенция да си наемеш само координатор, има толкова много фирми, които дават украса по наем, мен поне като си организирах сватбата ми бяха изпратили няколко оферти( явно са видели от форума, че си търся украса) в крайна сметка нямах украса въобще.
на кое шато се спряхте?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines