Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 04:20:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на avva_stz 22.03.2008г.  (Прочетена 43135 пъти)
 
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: март 23, 2008, 10:46:25 »

Честито, госпожо! Бъдете най-щастливото, най-сплотеното семейство. Гледайте в една посока и се обичайте много!

Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: март 23, 2008, 11:16:19 »

Честито мила Ава, пожелавам ти много късмет, любов, щастие и попътен вятър в семейния живот! give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 23, 2008, 12:10:26 »

 give_rose Добро утро, на най-младата госпожа в Стара Загора!
Авичка в първият ви ден като истинско семейство ти пожелавам цялата любов на света, много късмет и щастие!!! Обичайте се все така силно!  twohearts
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 23, 2008, 12:23:23 »

Честито аvva! Желая ти много семейно щастие и прекрасна медена седмичка в Прага (дано съм запомнила къде беше blush)!
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 23, 2008, 12:28:21 »

Честито avva!Попътен вятър в бурното море наречено ЖИВОТ. Flower
« Последна редакция: март 23, 2008, 12:35:26 от mim4ok » Активен
pifcho
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: март 23, 2008, 12:40:54 »

Авичка, честито и от мен!
Пожелавам ти наистина да си много, много щастлива. Обичайте се, слушайте се и си вярвайте! Целувки и попътен вятър  good !
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: март 23, 2008, 12:41:32 »

Честито, Ава give_rose! Пожелавам ви много любов и семейно щастие! Както годината се пробужда с пролетта на 22 март, така и вашите многобройни годишнини ще започват с цвят и настроение give_rose! Бъдете много щастливи!
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: март 23, 2008, 14:07:43 »

Добре дошла в клуба на вече бракуваните!  weddingday
честита сватба Мира! Бъдете много щастливи и се обичайте!
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #128 -: март 23, 2008, 17:57:02 »

Мили момичета, благодаря ви, че сте си помислили за мен макар и за миг през тези дни!  give_rose heart  Благодаря ви за многото форумски смс-и, които получих-стоплиха ме много,много,много!  heart heart
Едва сега намерих малко време да седна на компа, защото денят ми мина в изпращане на гости, посрещане на нови, търчане по магазините да си купя топло якенце за утрешното ни заминаван за студена Чехия и т.н.  heart
Мога с чисто сърце да кажа, че сватбата ни надмина и най-смелите ми очаквания! БЕШЕ МНОГО ПО-ХУБАВО, ОТКОЛКОТО СИ ГО ПРЕДСТАВЯХ!  yahoo yahoo yahoo Украсата ми предизвика поздравления от всички гости, дори от оператора и фотографа! Храната беше превъзходна! DJ-ите, с помощта на булката  blush, направиха страшен купон! Дансингът не можа да се види празен! Сервитьорите забавиха сервирането на вечерята, защото през дансинга нямаше минаване! Но нека карам подред!  heart pardon

Аз два дни преди сватбата много се вбесих на себе си, защото изглеждах наистина ужасно...повехнала, преуморена, и с кръвно 110/90 в най-добрия случай. Не знаех на кой свят съм! Но след като раздадох на всички списъците кой какво прави, след като уредих подредби, списъци с гости и всякакви такива дивотии, си казах-момиче, стига! Сега трябва да се постараеш да изглеждаш красива! diablo И като почнах едни маски на лицето, като започнах на всеки проблем да отвръщам с "не ме интересува"!, като взех едно розово хапченце, дадено ми от мама, да видите как ми светна пред очите!  funnytooth ROFL Вие толкова ухилена булка не сте виждали,хихихихи  sarcastic А с тези хапченца стана много смешно, щото в един момент сме се събрали у нас приятелки и мама и ме критикуват,че съм много изнервена, и едната предлага да ми даде хапче, при което още 4-5 мадами вадят едни и същи розови хапченца от чантите си  ROFL ROFL funnytooth laugh laugh ROFL Явно аз съм изостанала  Girl_hide
Преди самия ден- проблеми да искаш! Цветя не можем да намерим, гримьорката ми /която по принцип не се занимава с това/ няма нужните сенки, маникюристката пък няма лак , какъвто аз искам...приятели се обаждат да им отменя резервациите в хотела, че си намерили къде да спят, не знам си кой пристига еди кога си и трябва някой да го посрещне, поскарах се със свекърва ми заради нйните традиции, така било редно и т.н. в присъствието на майка ми,свекър ми и милото..и на него се развиках даже...проблем след проблем...а аз опитвам да пазя спокойствие... Girl_hide В самия ден-проблеми в хотела-отказват да настанят някои гости, друг гост пък се обажда на свекърва ми да заплашва, че ако не сложат еди койу си до него ще размества маси,ако изобщо дойдел на сватбата...един гост си довде жената без предупреждение...чудоооо! tease
Но аз- сутринта станах бодра, пих кафе, отидох на грим и прическа.  Makeup MANICURE Ashamed
Прибрах се и започнаха да идват приятелки...помогнаха ми да се облека. Дойде младоженецът с музиката /не изпускайте този момент! струва си да има музика-съвсем друго е!/- а той милият кълбо от нерви, защото 15 мин преди да дойдат неговите гости беше в хотела при моите Oh my ... да оправя проблемите с настаняването.  Oh my ... И на мен никой не посмял да ми се обади.  diablo
Търси ми обувката, после ми я пълни и ме изведе в хола. Ама такива бяхме смешни-аз бях най-спокойна, а милото, кумът и кумата така се бяха гипсирали от притеснение, че се чувствах като режисьор!  Girl_hide Казахме си наздраве и излязохме да играем хоро. Няколко човека спряха движението, а един галфон изсвистя с гуми край хорото точно до мен-изкарах си акъла-щеше да ме сгази!  Oh my ... Толкова не може да изчака една минутка! Егати хората злобни!  Oh my ...
Отидохме в съвета-там голям смях! ROFL Мама я няма, картата ми в нея. Oh my ... Намерихм се,де-носи ми се тя спокойна кат народна песен!  beating Жената повтаря разни неща преди ритуала-ние гледаме умно и се мъчим в цялата какофония да си съберем акъла и да запомним нещо.  funnytooth После кой отляво,кой отдясно, кой стъпил на стъпалото, кой слязъл от трибуната, кума ходи а нагоре, а надолу, аз само му шушукам кое как...ама важното е, че настъпих милото!  tease  Bravo А майка ми ми разправя, как свекървата през цялото време подвиквала тихо- Емо,Емо, настъпи я, настъпи я, накрая свекърът я сръгал да мълчи!  ROFL ROFL funnytooth Малеее, цирк! После след ритуалната-пак проблеми-някой не си знае къде му е хотеля, няма кой да вземе цветята, родителите не могат да се разпределят и всеки мен тегли и пита и от мен чака решение и аз чак почнах да викам, та видеооператора ми каза да се успокоя малко.  blush  pardon

Продължавам в другия пост,че стана дълго...  girl_wink
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #129 -: март 23, 2008, 18:18:51 »

Лелелллл, тъкмо си написах поста и го изтрих!  Oh my ...

Такаммм..отиваме във фотото, редим се да ни снимат, а аз нетърпелива да ходим само ние с кумовете на снимки в парка! И през цялото време във фотото се дразнех на статичните и изкуствени пози, които заемаха всички, и само си представях как сга всички ще си сложат тези гадни снимки в смешни рамки по секциите и на тях ще изглеждаме като подредени за разстрел с тия физиономии.  diablo
Но тръгнахме за парка..а милото-буреносен облак, кара се с кума, който само пита откъде да минем с колата...а то каква била работата-изнервен, защото му се скъсал ципът на панталона! И си трае и си се нервира сам на себе си! А фотографката дебре ли го кара да се кълчи и да заема странни пози-е,като обясних, че имаме проблем, се оправиха нещата...  blush

Отидохме после в ресторанта...тама пак проблем- първо DJ-ите имаха предоставен от мен списък с имената ни, откъде са гостите, коя песен, какво що, какъв ритуал- че ще ни захранват двете майки! И те решили на своя си глава да си правят ритуала- свекървата щяла да захранва..и още нещо не бяха разбрали и аз като се разлютих..щото ми писна толкова съвстно да оргнизирам всичко, да улесня всички, а накрая да правят квото си знаят! И като скръцнах със зъби и се оправихме набързо... diablo
Тъъкмо това уредих, идва брат ми и казва, че момчето, което ще танцува на кумата с тортата, не иска да танцува!  Oh my ... Аааайде и там разправии, убедих го!

Влязохме в ресторанта, брат ми взел чашите от съвета в ръце, вместо тези, които са за чупене!  ROFL Та и това не мина гладко съвсем...

И после сватбата си потече по мед и масло...много танци, много веселба...направих се на маймун-аз щото съм много емоционална и много бясна...и не с спрях, докато не си покажа цялата емоционалност  ROFL funnytooth Че на всичкото отгоре приятелите ни изненадаха- поздравиха ни с Джо Кокър  Oh my ... и ние-ами сега...на милото не можех да разчитам, та го сложих на един стол,ама аз какво шоу направих....  blush а баща му стои пред подиума, на който бяхме, и се кефи на макс  DANCE funnytooth /извинете ме за многото жаргон, но под влияние на емоцията се обажда тийнейджърката в мен  blush/.

Та не се спрях, мацки! Накрая обаче намалиха музиката заради хотела, а веселбата беше в разгара си- аз бях с разпорени и влачещи се тюлове на роклята, младоженецът поразпсан, ааа, аз и боса на всичкото отгоре, гостите във вихъра на танците....лудницааа! yahoo Ама нямаше как  pardon Поздравихме отново всички гости и се разотидоха...
С букето-венецът ми също стана голямо шоу, с жартиера също, но милото шмекеруваше-помогна си с ръце  pardon Имаше и булчинско хоро, и мазане и чистене с тортата /което бях предупредила, че не искам, ама се получи много естествено някак...и не съжалявам!/.
После с милото отидохме до вкъщи да си вземем малко багаж и ааайде в хотелааа...
И там в джакузито-кефффф за уморената ми снага.  blush Обаче...облякох си хубавото бельо....и заспах като пън...  blush а милото..стана му много криво..ама...какво сега-булката е уморена... blush

И такааа..днес се събудихме, пихме кафе, пазарувах си за заминаването утре..след малко ще се видим и с техните...Има толкова подробности, които не можах да споделя с вас! Надявам се скоро да показвам снимки, за да усетите и вие атмосферата на тази невероятна сватба, която надмина мечите ми!  yahoo Пожелавам на всички бъдещи булки такава сватба!  Girl_hide
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: март 23, 2008, 18:25:23 »

леле мила направо докато четях си представях всичко ,било е един невероятен ден за теб ,много се радвам  yahoo  danceg Girl_hide
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: март 23, 2008, 18:26:55 »

 Bravo give_rose
Страхотен разказ, Авичка!
Благодарим ти че споделяш всичко с нас! Толкова емоционално си го написала, че сякаш съм била там!!
Нека всеки ден от живота ви да е толкова красив и вълшебен!  girl_wink
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #132 -: март 23, 2008, 19:04:29 »

Ето единствените снимки, които мога да ви покажа! Предполагам, че Валентинка, която присъства със съпруга си на тържеството ни, ще ви покаже повече- тя беше неотлъчно до мен!  heart

Това е входната врата /всички снимки са любителски с телефон,така че ме извинете  blush-ама поне нещо да покажа  pardon/.


Това е ...сещате се какво  funnytooth



Кошничката и менчето /после му сложихме здравец/.



Колата...малко не както трябва снимана, ама...  pardon Цялата ми украса в ресторанта беше от живи лилиуми...и с тях имаше проблем-сутринта в деня на сватбата бяха разцъфнали само 10 цвята  Oh my ... Агентката ми е много печена обаче и разреши проблема като намери някак други-цъфнали!  good

Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: март 23, 2008, 19:05:07 »

Ава, разказът ти го изчетох на един дъх Girl_hide! Толкова е интересен! А изживяването е било с пъти по-вълнуващо, няма съмнение danceg! Бъдете много щастливи винаги give_rose!
« Последна редакция: март 23, 2008, 19:08:05 от Alannah » Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: март 23, 2008, 19:13:27 »

Аваlaugh невероятен разказ. Безкрайно се радвам, че всичко е надминало очакванията ви. За проблемите в деня на сватбата - съвсем скоро ще ги забравите и ще си умираш от смях като се сетиш за тях. Сега сладур се наслаждавай на Прага, на съпруга си и на свободата да сте си двамата. И свиквай с обръщението Госпожо... blum blum blum
Целувки от Бургаските булки!  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines