Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 15:52:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на beb4eto_na_me4o - 29.08.2009г.  (Прочетена 57627 пъти)
 
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: август 28, 2009, 12:07:48 »

Ей, минавам на бързо, че имам много неща днес, макар че ми се иска да напиша доста неща...
Благодаря отново на всички - много ви обичам!!! heart heart heart
И гледам за агенция си говорите - пишете ме и мен, ще видите, че ще рабптим чудесно!!!
Обичам ви, целувки!
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #151 -: август 28, 2009, 12:49:38 »

Хи-хи. Готска идея!  good

Вчера обаче, докато се рових из нет-а, за да почерпя идеи открих сигурно 20 сайта и те всичките бяха на агенции, организиращи само и единствено момински партита... направо...  Oh my ...

Тъй че... ще имаме конкуренция.  sarcastic
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: август 28, 2009, 13:14:43 »

Хи-хи. Готска идея!  good

Вчера обаче, докато се рових из нет-а, за да почерпя идеи открих сигурно 20 сайта и те всичките бяха на агенции, организиращи само и единствено момински партита... направо...  Oh my ...

Тъй че... ще имаме конкуренция.  sarcastic

Оооо, ние ще отганизираме и Ергенски пратита и бебешки, защо не и сватби...??? good
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: август 28, 2009, 14:35:26 »

Е  beb4eto_na_me4o неостана дойде и твоят вълшебен ден! Желая ти една спокойна нощ, прекрасно утро  и  нека сватбеният ви ден да надмине очаванията ви!  heart heart heart
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: август 28, 2009, 15:58:11 »


Миличка,
пожелавам ти спокойна нощ,
а утре един незабравим ден,
изпълнен с прекрасни емоциии!!!
И гледай ТИ да настъпиш Жоро!!!

« Последна редакция: август 28, 2009, 19:35:45 от Bulechka™ » Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: август 28, 2009, 16:10:46 »

Благодаряяяяяя!!!
Малко новини от куФнята  tease
Нямахме до сега вода и вече си мислех, че ще се наложи да ходя до на сестра ми квартирата,за да се изкъпя  tease Освен това едни приятели - СЕМЕЙСТВО, тъкмо ни съобщиха, е няма да дойдат...ами...отказвам категорично да се ядосвам повече! Целувки за сега!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: август 28, 2009, 16:40:20 »

...ами...отказвам категорично да се ядосвам повече! Целувки за сега!

Ето така те харесваме  good

Миличка, искам да ти кажа, че много се радвам за прекрасното парти, което спретнаха момичетата  Bravo
Аз следях подготовката, и макар че не успях да участвам и присъствам (Деничка знае по какви причини) - се надявах, а не се и съмнявах, че ще останеш приятно изненадана.

От мен имаш пожелания за спокойна вечер, а утре - знам, че ще бъдеш най-красивата и щастлива булка. Изживейте и почувствайте всеки миг от Вашия ден максимално и му се насладете, защото е толкова хубаво и толкова кратко. Целувки и от мен  give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: август 28, 2009, 16:43:15 »

Ей браво за партито, страхотна идея  Bravo Дени чакаме и твойте снимки не се покривай  blum
Герчо усмихвай се, мисли позитивно, избягвай да пишеш сценарий за утрешния ден, наспинкай се хубаво и ще видиш че всичко утре ще мине по-добре от колкото си си представяла (със или без някой хора). Срам ме е да кажа колко празни столове имаше на нашата сватба, плачаеше ми се, но кумата ми реагира бързо и помоли персонала да ги изнесе. Поплаках си малко, но пък после купона си мина с пълна пара. Сега ме е яд че въобще съм се трогнала че някой не е дошъл, ми хубава, като не е дошъл той губи  NO Та така, хич да не ти пука, ако бях от София щях да дойда утре да те видя. Сигурна съм че ще бъдеш прелестна  girl_wink Ако идвам по нататък през септември ще ти пиша да пием по едно кафенце някъде  Wink Хайде оставям те  give_rose
Между другото сега ли правиш тортичката? И другото което ми хрумва е няма ли да напишеш какво пишеше в картичката на Мили, ако разбира се тя няма нищо против де  blush  Като знам тя колко прекрасни стихове беше написала и събрала в стихосбирка за нейната сватба, сигурна съм че пак е нещо толкова дълбоко и трогателно  give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: август 28, 2009, 18:51:48 »

Гери,пожелавам ти една незабравима и красива сватба !
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

:)
« Отговор #159 -: август 28, 2009, 22:03:30 »

Геринце, и вашият ден дойде smile!
Радвам се, че снощи те изненадахме приятно  pleasantry. А ти се държа геройски /съдя по мен smile/. Направо ми се насълзиха очите, докато чете стихотворението на Мили.
Хайде, лека и спокойна последна моминска нощ smile!

« Последна редакция: август 28, 2009, 22:17:10 от danieIa ☼ » Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: август 28, 2009, 22:17:21 »

Гери, включвам се почти в края, но искам да ти пожелая един наистина незабравим и изпълнен с много любов ден. Бъди безкрайно щастлива в него, не спирай да се усмихваш и се опитай да запомниш всеки един момент. heart heart Wink give_rose
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #161 -: август 28, 2009, 22:33:44 »

Момичета,

Извинявам се за забавянето, но тази вечер ще спя у Гери и тук у тях е вълнение и смях.. и ... абсолютно предсватбено. Снимките от моминското парти ще се забавят, но мисля, че ще ви е интересно да видите една току що направена снимка на пред-булката. Дано намеря време и утре сутрин, за да пусна някое ранно фото на булката - мисля, че чак такъв папарак досега не е издавал настроението на някоя сватба във форума. smile

Ето и Гергана отпреди 2 минути - преди да започне да ми мести мебелите изпод ръцете. Хи-хи!

Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: август 28, 2009, 22:49:34 »

Лелелелееее Герииии, ама то почти не остана, а?lol)) yahoo yahoo yahoo
Тази нощ ти желая, колкото и да е невъзможно, да е много спокойна, бъди сигурна, че всичко ще е наред!!! give_rose
Утре ще си най-красивата, усмихната, щастлива, влюбена и обичана жена!!!!!!!! give_rose give_rose give_rose
Пожелавам ти приказна сватба, само положителни емоции и много въление
girl_wink girl_in_love
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: август 28, 2009, 22:57:45 »

Гери знам, че всичко ще е прекрасно утре!!!! Най-хубавата сватба и най-щастливата булка ще си ти!!!! give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Спокойна нощ мацки!!! Wink
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #164 -: август 29, 2009, 05:14:03 »

Доброоооо утроооо!

Малей как ни се спи тук, не мога да ви опиша. Гери се прозява,, аз търкам сърдито очи... направо... Гери казва, че съм говорила насън и съм казвала: "Застани еййй така, не, не, ето така!"
Ще ви държа в течение.

И много поздрави от булката.  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines