Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 00:04:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на beb4eto_na_me4o - 29.08.2009г.  (Прочетена 57595 пъти)
 
AlexsSs
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #75 -: август 08, 2009, 09:34:15 »

Капризче
радвам се че ти харесва прическата и мерси много за  Bravogive_rose за теб!
Аз вече ти писах за роклята , но още един път - страхотна е!
Целувки!
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 08, 2009, 16:47:53 »

Мила Капризче, съгласна съм с теб за вечерния грим, аз също почти не се гримирам денем или поне правя много деликатен дневния си грим. Обаче сватбата е дневна и за това не съм виждала причина да правя пробен вечерен, мисля, че ще стои твърде силно на ярката слънчева светлина и светлата рокля.  smile Аз още не съм смогнала да стигна до следващата ми идея за гримиране, но ще сложа в най-скоро време снимки и на нея. Целувки!
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 08, 2009, 18:06:08 »

Бебче, честита ти темичка. Не знам как съм я пропуснала. Пожелавам ти да си останеш винаги така лъчезарна, позитивна и усмихната. Нека вашата приказка продължи цял живот.
Ще продължавам да чета с интерес всичко публикувано от теб. give_rose
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 08, 2009, 22:06:19 »

Мила Капризче, съгласна съм с теб за вечерния грим, аз също почти не се гримирам денем или поне правя много деликатен дневния си грим. Обаче сватбата е дневна и за това не съм виждала причина да правя пробен вечерен, мисля, че ще стои твърде силно на ярката слънчева светлина и светлата рокля.  smile Аз още не съм смогнала да стигна до следващата ми идея за гримиране, но ще сложа в най-скоро време снимки и на нея. Целувки!

Леле, верно че е дневна. Хем го прочетох и пак глупости пиша. Извинявай!  give_rose В такъв случай наистина няма смисъл от вечерен грим, особено ако сватбата е навън smile
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 08, 2009, 22:27:55 »

Не се притеснявай,Капризче, ежедневието ни е достатъчно натоварено, така че нп че си се объркала. Мен преди време като ме питаха на коя дата ми е сватбата изведнъж се оказа, че не мога да си спомня и беше много сконфузно ама....карай...емоции  blum
Чакайте да дам малко отчет: днес купихме подарък за ДЖ-я ни. Не можахме да смогнем за шоколадовия фонтан, оказа се доста по0скъп от предвиденото, но взехме един комплект - бутилка червено вино от 2007 на Домейн Бояр заедно с чаша за вино, такава оригинална, и сме много доволни. Ники обича червено вино и много се надяваме да го изненадаме приятно. Утре отиваме за подарък за кумовете и като се върнем ще показвам снимки.
Аничка, миличка, благодаря ти много!!! Виждам, че и твоята сватба е близо, извинявай, че не съм намирала до сега време да пиша и в твоята темичка! Следя я с интерес обаче и скоро ще се опитам да се включа! Ще бъдеш прекрасна булка!
А сега пожелавам лека вечер на всички будни и до утре!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 08, 2009, 22:34:07 »

beb4eto_na_me4o намисли ли сте какъв подарък ще купувате на кумувете ви?
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: август 09, 2009, 16:26:33 »

Мацуранкииии...ние ей сега се прибрахме с любимия от пазар! Купихме подаръците за кумовете - рамки за снимки, метални, тежки, а много изчистен и стилен вариант, просто много ни харесаха. Ние попринцип се разбрахме да не си правим някакви големи подаръци и това ни се видя наистина ценно. В рамката ще сложим снимка с нас и тях пред гражданското и на самата сватба по време на тържеството ще ги изненадаме...с голямата помощ на Деничка, разбира се. После ще ги снимам и ще ги покажа!
Целувкииии!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 09, 2009, 16:32:55 »

Ммммм браво beb4eto_na_me4o това е доста интересен подарък с нетърпение чакам снимчица на рамките  blum
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 10, 2009, 11:17:19 »

Хайде, съкровища мили, сложих в галерията си снимки на новия пробен грим и на подаръците за кумовете и ДЖ-я. Чакам с нетърпение да чуя мнения. Между другото, гримът ми се вижда чудесен на живо, но на снимките не си личи и половината от красотата му. Я дайте съвет какво още да добавя? Може би още малко цвят? Знам ли и аз, хем не искам да си личи много на снимките - смисъл, да се набива първо той, хем пък и не искам да изглежда все едно изобщо нямам грим.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: август 10, 2009, 11:39:29 »

Може би цвета трябва да подсилиш защото иначе на снимките ще изглеждаш все едно нямаш грим. Пробвай малко по силен и се снимай по отдалеч да видиш дали ще се харесаш и как излиза на снимка  pleasantry
Подаръците са  judges
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: август 10, 2009, 12:02:03 »

Хоп и аз да дам съвет ,Сладурка според мен трябва да наблегнеш малко повече на спиралата и черния молив, да очертаеш хубаво окото и да направиш така погледа по-дълбок smile Незнам доколко ме разбра, но опитай с повече спирала Wink
Иначе цветовете са много нежни и ти отива много, а и прическата ти ми харесва good
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 10, 2009, 12:55:38 »

Ахам,очертай с черен молив очите преди да сложиш сенките.Наистина няма да личи на снимките,иначе.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #87 -: август 10, 2009, 13:20:55 »

Охоооо! Кой виждам днес в галерията на Бебчето на мечо - две готини мацки.  danceg danceg danceg (и аз съм едната) Хи хи!  sarcastic Аз ако сега не се добутам до Алекс (сестрата на Гери) да се направя на хубава, кога?  blum

За четящите, открехвам мистерията като кажа, че имахме опознавателна среща в събота с Гери и сестричката й, която още ми държи усмивката на лицето.

За грима (да се изкажа, я).  tease
Герганко, понеже знам, че държиш на лекия грим, мога да кажа да си го оставиш така, но понеже ще снимам и (моля, моля) мен ме интересува как ще излезеш на снимките - пробвай един много по-тежък от обичайния грим - не говоря за поп-фолк тип, а просто за стабилна очна линия, повече черен молив и доста спирала. Дори да се стреснеш в първия момент, нищо не губиш ако опиташ, като при това снимай няколко пъти резултата - на тъмно, на светло, в зависимост от това по кое време на деня ще правите пробата. И тогава пак ще говорим какъв да е, защото определено по-очертаните очи ще спомогнат за по-изразителния поглед.

За подаръците - говорихме си.  good good good

И браво за сложената снимка на младоженеца - сега парчетата от пъзела за сватбата ви се нареждат още по-добре.  Girl_hide

Хайде, целувки много и на теб, и на Алекс!

Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: август 10, 2009, 13:46:48 »

Герчо а имаш ли някакъв руж или от фотоапарата на последната снимка (3-тата) ми изглежда сякаш имаш някакво розово петно на лицето?! Както и да е, моя съвет обратното на всички е да не засилваш грима на очите, сори ама пак ще се върна на фондьотените и пудрите и т.н. без тях  и ня малкия грим на лицето си изглежда достатъчен... просто не ми се връзва комбинацията силно подчертани очи + чиста и свежа кожа в естествен вид  crazy Ама все пак от проба глава не боли де, тъй че пробвай може и да стане добре  Wink
Костюма на младоженеца е супер, браво  good
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: август 10, 2009, 15:31:29 »

Много благодаря на всички, страхотни сте!
Ще опитам още няколко пъти с грима, имам още време.
Герче, сложих малко от перлите, но те са златисти, това розовото дето се вижда е благодарение на алергията - общо взето веднага се зачервих и даже още ми парят бузите. Ще видим каква ще я свърша с ФДТ, защото никак не ми се дават пари за нещо дето няма да го ползвам и няма гаранция дали ще ми понесе, а марките, които бих си позволила да опитам, не са никак евтини.  diablo Тъпа история, ама какво да направя. И аз виждам как стои на снимка, ама се опитах да се настроя на вълна "гроздето ми е кисело"...ииии.... не се получи.
Радвам се, че и костюма на любимия ви харесва - той си го харесва още повече, щото няма да се налага да слага омразната вратовръзка с него, хахаха....
Днес се чух със свеки между другото и се разбрахме, че в сряда ще ходим да изберем погачите. Тя си е взела и някаква рокля за сватбата, та ще носи и нея да я видим със сестра ми и да си кажем мнението...Сууупер!
Целувки от мен и до скоро!
П.С.Деничко, с теб трябва да се чуем да говорим нещо  blum
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines