Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 06:05:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е!  (Прочетена 112834 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #165 -: март 09, 2017, 23:08:43 »

За героиня на труда определено е първото Wink, щото аристократите и тези от богат род ги пращаха в Белене.  pardon

 lol lol lol

Добре вьрви. В болницата вече сьм почти в свои води. Много е интересно, но всяка вечер като си трьгна си казвам, че имам огромен кьсмет пу-пу-пу !!!

Средата на май, като минат лекциите и изпитите, започвам в полицията допьлнителен стаж  danceg Сега си правя изследванията, че винаги искат пресни, по-пресни от 3 месеца и тези, дето си правих за болницата вече не важат.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: март 10, 2017, 08:09:07 »

Добро утро smile

Загубих се и видях само прекрасни обувки на Мери ми, аз също ще посетя любимия ми миш маш фест в събота, нямам търпение  danceg Имам кецове на Пеш арт, още от началото им, скапах ги от носене  good

Вчера бях на обучение за SEO - оптимизиране на сайтове и фейсбук маркетинг и реклама.. Безкрайно са ми интересни подобни неща, яд ме е че не завърших магистър Маркетинг, не ми се работи като счетоводител  Girl_hide Определено ще се развивам в тази посока smile

Днес е егати мрачното и не спира да вали, радвам се, че е петък  yahoo Леля ми от Гърция си идва в неделя и ще се занимаваме с нея  danceg
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: март 10, 2017, 09:36:23 »

Добър ден!
Къде е тоя фест? Заинтеигувахте ме. На открито или закрито място е?
Как може цял ден да го дават дъжд! Възмутена съм от времето, хахах, но пак планирам да излезем за малко поне с чадърче.
Тони, то никога не е късно за още една магистратура  Wink аз исках психология да запиша, ама мм ми каза да не се излагам и да съм мислила като си избирах специалностите навремето.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #168 -: март 10, 2017, 10:16:53 »

Днес я вно всички сте с настроението на времето отвън - дъждовно... Никой няма  huhhuh.gif

На мен ми се налага в това време да излизам по задачи и искрено се надявам да не е задръстено навсякъде, че тук като вали дъжд и всеки, който има кола я подкарва nea nea

Рататуй, фестът е на закрито в Червената къща на ул. Л.Каравелов. Става си доста препълнено на моменти. На него можеш да видиш български лейбъли, които не са масово популярни. На мен лично много ми допадат, нито са прекалено арт, нито са прекалено конвенционални. Цветни са ми  girl_wink

Това е линк за събитието, може да разгледаш част от участниците - https://www.facebook.com/mishmashfest/?fref=ts

Аз лично харесвам Vintage Summer - https://www.facebook.com/vintagesummerfashion/, едни са ми такива момичешки heart heart heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #169 -: март 10, 2017, 10:37:43 »

Малко да се посмеете:
http://www.obekti.bg/chovek/prevodacheski-biseri-dostoyni-za-kolekciya
И тук вали и ми тропа по изнесеното тяло на климатика на съседите. Имам много слугинска работа, а това яко ме дразни.
Завиждам на всички, които са на работа и не са на диета witch
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #170 -: март 10, 2017, 10:52:40 »

Аз днес съм с двата змея, сама. Готвя обяд и междувременно един онлайн курс мисля да си пусна, така за разнообразие и съвсем за разведряване минавам да ви видя smile Пу да не са ми уроки на продуктивността!
Миш маш феста много го харесвам, но все не ме огрява... Миналата година бях за 15 минути с 31 , той като реши да подрежда един щанд и трябваше да се евакуираме бързо. А сега нали имам нов, пристрастен към гърдите ми, мъж в живота... ептен няма да ме огрее да се разнасям натам  с него.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: март 10, 2017, 11:02:12 »

Аз обожавам дрехите на  Райна Косовка и Винтидж Самър също, главно заради тях отивам, другото е добре дошло Wink  - https://www.facebook.com/Raina-Kosovska-clothing-388869044648376/?fref=ts

Има и други, повечето ги харесвам  blush

Иначе дано прежаля 40 лв за един сладолед-бижу на Биби Капоева.. Че не знам, кога ще се захвана с правенето на мои собствени  crazy
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: март 10, 2017, 11:12:12 »

Пуу и тук едно заспало и мрачно.. angry

Малчо още спи. Сигурно му е хубаво така, докато навън вали.
Ако знаех, че разполагам с толкова време щях да си спретна едно мляко с ориз, че отдавна му се каня.

Към днешна дата съжалявам, че записах такава магистратура и ако бях на този акъл, нямаше да го направя тогава. Не виждам реализация и ще трябва да мисля други варианти, но на този етап не ми е на дневен ред. УжассТ nea
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: март 10, 2017, 11:14:29 »

Киви ей такива постове като твоя  
Аз днес съм с двата змея, сама. Готвя обяд и междувременно един онлайн курс мисля да си пусна, така за разнообразие и съвсем за разведряване минавам да ви видя smile Пу да не са ми уроки на продуктивността!
Направо подлъгват жените , колко е лесно с 2 деца. Как успяваш бе жена? И после змейове били. blum give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: март 10, 2017, 12:18:36 »

Здравейте smile

А тези дрехи и обувки има ли къде да се пробвам или си взимаш мерки и се надяваш да ти станат?

Днес го пишем дъждовен, буквално. С Бамбук ще се забавляваме в къщи. След малко ще му изнеса едно шоу на Синди Крауфорд Wink

Руми, мерси за инфото smile така ми звучи добре - 8 март ден на жената и ден на мама smile

Бубе, честито smile Успех и с дипломната smile


Тези о баг -  100 лева за гумена чанта   nea   не са мойто нещо   nea
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #175 -: март 10, 2017, 12:21:31 »

Тони, то никога не е късно за още една магистратура  Wink аз исках психология да запиша...

Сигурно много обидно ще прозвуча, но не виждам как с една година магистратура някой може да бьде обучен да работи като психолог.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: март 10, 2017, 12:41:46 »

Сигурно много обидно ще прозвуча, но не виждам как с една година магистратура някой може да бьде обучен да работи като психолог.

Имаме в нашия университет психология за неспециалисти. тя не е с цел да практикуват специалността ни, а за обогатяване и нови възможности за работа, но не непременно в областта на консултирането.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #177 -: март 10, 2017, 12:43:35 »

Мммм....да...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: март 10, 2017, 13:08:37 »

Е, то не пречи след магистратурата да продължиш да се развиваш. А и това може да ти е шанса. Два бакалавъра в държавен университет не може. Трябва да се надяваш да платен прием. Една позната две години се мъчи със СУ и не успя да се вреди в този платен прием.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #179 -: март 10, 2017, 13:18:14 »

За това сьм сьгласна, просто ми изглежда, че ти липсват основите, вьрху които да градиш следващото и които не се усвояват с една година магистратура. За мен тя е черешката на сладоледа - финеса и супер детайлите, които те правят специал(ен)ист, но преди това има много други неща, котио трябва да знаеш, за да може всичко да придобие смисьл.

А всичко, което идва след магистратурата и ти помага да се развиваш, е допьлнителното обогатяване, което разбира се е задьлжително.

Критиката ми е кьм системата, която е направена по такьв начин.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines