Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 07:19:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е!  (Прочетена 112835 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #120 -: март 08, 2017, 14:40:09 »

Аз пък се дразня цял ден на всички че ми казват еее ти сега щото си мама празнуваш... и с мм се разправяхме сутринта, той твърди че е празника на мама, а една позната чак днес разбра защо се празнува, в шок била, мислила че е ден на мама... shok shok shok В крайна сметка накарах мм да купи лалелта на жените от неговия екип, даже аз сутрин им вързах панделки, той беше много против, ама според мен си е уважение към жената. Не се бия в гърдите за този празник, но и не го подминавам с лека ръка, винаги честитя на трите най-важни жени в моя живот, мама, леля ми и свекърва ми, вече и на снаха ми smile

Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: март 08, 2017, 14:49:36 »

Аз също честитя. Просто, както казах, за себе си няма да се почувствам никога толкова пораснала, че да ми е комфортно да ми честитят празника pardon

НО - цветя не връщам...както и бонбони...най- вече бонбони
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #122 -: март 08, 2017, 15:13:17 »

Честит празник, прекрасни дами! Бъдете винаги прекрасни, вдъхновяващи, обичани и обичащи  heart
Аз пък винаги съм го чувствала много мой този празник. Защо иначе трябва да понасяме някои несгоди на това да си жена, ако нямаме един ден в годината, в който да ни поздравят по-специално (не казвам, че другите дни не трябва) и да се почувстваме по-обгрижени smile Тази година ми е още по-празнично с малката ми дама вкъщи  heart Е, ММ го няма, но тати и брат ми ще дойдат довечера да се почерпим семейно Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 08, 2017, 15:14:11 »

Аз също честитя. Просто, както казах, за себе си няма да се почувствам никога толкова пораснала, че да ми е комфортно да ми честитят празника pardon

НО - цветя не връщам...както и бонбони...най- вече бонбони


 good good good good


И една статия, когато се прекали с женствеността и определението й:
Нефритено или там квото беше яйце във вагината??? shok shok angry angry
https://www.facebook.com/notes/silvia-mateeva/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%BE%D1%82-%D0%B4%D0%B2%D0%B5-%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D0%BB%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%B1%D0%BD%D0%B8-%D1%81%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82-%D0%B2-10-%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D1%83%D1%82%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D0%BD/583329905197167
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 08, 2017, 15:24:36 »

Нефритено или там квото беше яйце във вагината??? shok shok angry angry

Не, че разбирам, но мисля че има такива практики и това не е лошо.
Реално като съм ходила на йога (до преди да се контузая преди няколко месеца) също имахме едни упражнения за таА работа. Включително и мъжете го правена, но за тяхната си точка pardon Странно е, но са полезни.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: март 08, 2017, 15:25:44 »

бе упражнението го знам. но това с яйцето ми дойде в повече. Може би ако си завират други неща, ще цъфне по бързо женствеността. biggrin
Бе не ми обръщайте внимание, днес съм зла. pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #126 -: март 08, 2017, 15:33:10 »

Така е, булче, за съжаление никой не знае какво празнуваме и защо. Точно затова ми и хареса статията и съм я запазила от по- миналата година.
Приемам го като ден на женската солидарност и наистина ми се иска да не ме оценяват по хубост и детеродни възможности, а за всичко онова, което съм постигнала с труд и знания. Не желая да бъда нежната половинка на света, а равноправната. Впрочем, винаги съм се смятала за такава. Wink
Хихи, Еми, много ми харесва Ей, най- накрая разбрах откъде е името на песента "Камъните падат" blum
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: март 08, 2017, 15:35:56 »

Еми - значи то това е проблема...че когато си завират другото, то често води до 9-месечни "усложнения", след отстраняването на които започваш да имаш нужда от яйцето ХАХАХАХАХАХА

Ма да не навлизам в любимата тема на моето мръсно съзнание, че админите ще ме изхвърлят за неприлични постове Girl_hide pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: март 08, 2017, 15:37:42 »

Скай, аз явно съм заблудена. мислех си че яйцето се ползва, за да си фанат сперматозоид, за да ги нерви и опложда biggrin ( не съм пила днес, заклевам се. чашата с пина колада отлежава от вчера вечерта на балкона )

п.с Свекс, най се дразня, кат ми честитят днес с : " майче ".
ПО дяволите,  преди майче и отгоре на майче, съм  загубила в кавички сума ти години в учене, бачкане, спорт и продължавам да правя тези неща, докато храня детето в 6 сутринта или ми иде да се метна в 12 вечерта от недоспиване.   biggrin biggrin biggrin
Дали да не почна да го отговарям това, вместо благодаря, на честитките днес?  pardon pleasantry beating crazy
« Последна редакция: март 08, 2017, 15:41:22 от emmmmmy » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: март 08, 2017, 15:56:19 »

Честит празник мили момичета. И аз не съм много от празнуващите, но пък получих неочаквано кошница с цветя от мъжът ми ,който е в командировка и който по-принцип неглижира празника.,но сега ме изненада много приятно. Имам подозрения, че секретарката му е свършила работата.,но пък важното е че се е сетил. Вчера беше и тържеството в градината ,което също много ме развълнува,че и имаше подарък за майките хартиено букетче много красиво, което Ники  каза че изцяло госпожата е направила. Сетих се едно време как аз правех подаръци за майка ми и колко много се вълнувах,когато и го подарявам.
Та така тези две изненади ме направиха истински щастлива и ми върнаха празничното настроение.
И аз знам за обичая златна ябълка в Асеновград. Май и някакви коланчета се слагаха и се носеха. На една приятелка свекърва и беше взела и и дала, като преди това на другата си снаха 10 години и давала от тези ябълки. Моята приятелка не се беше разсърдила, но тя е от хората, за които добрите семейни отношения са много са. Важни . Аз мисля,че е тъпо някой да ти се бърка в живота по този начин дори и най-близките.
За кърменето на открито аз съм твърдо против. Не съм го правила, не мисля и че трябва да се прави. Мен лично много ме притеснява като видя кърмеща жена. Най шокиращо ми беше като видях една скандинавка с 3 деца като извади бебето от количката което беше босо при 0 градуса ,не го облече ,беше по тънки дрехи и го разнасяше и кърмеше и обикаляше с другите деца по площадката и ги люлееше и тем подобни.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: март 08, 2017, 16:05:49 »

Съгласна съм, че ни е насадено в мозъците, че 8-ми март е ден на Мама,  да тя винаги ще е най-важната жена в живота ми.. Празник е, обаче и на всички други жени по света и честитя и приемам честитки.. Мисля, че от миналата година съвсем свободно.. Преди май си се чувствах детенце, момиче.. Сега ми е по-женствено  funnytooth Възрастта не прощава  blush

ММ винаги купува на колежките си цветя, я лалета, я зюмбюли. Винаги много се чуди, как колегите му дори не честитят  shok И при нас само колегата от офиса купува цвете на всяка жена. И шефът, всяка година подарък + 50лв на всяка жена и цвете. Ние сме си 67 жени, та си е бая разход, но ако се комбинират 8-те ни мъже, могат все по 1 цвете да купят, ама къде ти  angry

Поръчах обяд от името на всички жени, та 2 часа в раздаване на подаръци и ядене  Girl_hide
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: март 08, 2017, 16:25:10 »

Аз пък все чакам да ме оценят по хубост и като нежна половинка, ама нямам необходимото излъчване. Цветя така и не съм получавала за 8 март, днес ми честитиха само приятелки във ФБ, с които си пишем всеки ден така. Ама то като еманципирахте всички, те мъжете не смеят да честитят на никой.

Хареса ми това умотворение на Драго Симеонов: За мъжете Женският празник е като Женския цикъл. Идва периодично; принудени сме да се съобразим с него; държим се мазно и послушно, за да не ви ядосаме и чакаме да свърши, та пак всичко да си е както преди.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: март 08, 2017, 16:29:24 »

Хареса ми това умотворение на Драго Симеонов: За мъжете Женският празник е като Женския цикъл. Идва периодично; принудени сме да се съобразим с него; държим се мазно и послушно, за да не ви ядосаме и чакаме да свърши, та пак всичко да си е както преди.

Ей това е една от причините да не го харесвам тоА празДник. Ако нямаш мозък да купиш едно цвете без повод, няма нужда да се сещаш за мен на 8-ми март. pardon
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #133 -: март 08, 2017, 16:38:54 »

Аз харесвам празника. Особено, откакто работя в училище, всяка година се прибирам с цветя. И ми е празнично. Днес една колежка ми преподари роза, подарена й от дете, а аз я подарих на сестра ми - три жени бяхме зарадвани с една единствена роза. Усмивката да видиш срещу себе си е безценна, благодарността и признанието, че някой мисли за теб...че те цени, че те харесва....всичко...и от едната  и от другата страна.
Хубаво ми е да е ден не само на мама, а и мой. Чувствам се обичана. И Св.Валентин харесвам за това - защото хората стават по-ведри, усмихнати....изявяват се, мислят...има показност, която обожавам на пук на всичко. Харесва ми да си ходя по улиците и да нося цветя, кефи ме да ме гледат, кефи ме да виждат, че съм щастлива.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: март 08, 2017, 17:24:40 »

Аз ,празнувам всичко.Ама наистина всичко,,,,само да се каже ,че е празник и съм първа на хорото...Хич не се затормозявам в размисли дали да се еманципирам или да се кротна,та да си получа подаръците.Празнува ми се,даже и ден на труда си празнувам,при баба на село.Стига да има подаръци,нищо не връщам.И да си призная тази година си го чувствам специален денят.Някак си помъдряла (от недоспиване) и пораснала ( от пеене на детски песнички).Хубаво ми е,нямам търпение малките детски ръчички да сътворят някоя безумно грозна картичка и да си я пазя,както мама пази моите до ден днешен.
ММ пак ме срази с романтичен жест.Значи,ако не го познавах достатъчно добре,щях да си помисля,че има любовница,та за това се старае толкова напоследък хахахахахаха.Поръчал ми е колие с цирконий "майка и дъщеря" Две сърца,едното по-голямо,другото по-малко.Много ми допадна-лъскаво,джиджи биджи,,,чуднооооо.Даже и рози имам... shok Ма се подмазва,че ме ядоса миналата седмица много Wink
 Имам даже и шоколадова роза със златен прах,от една приятелка,,,абе много подаръци ,много чудо.
Аз пък, взех подаръците за РД на кумата,бутилка синьо шампанизирано вино и талисмани на пандора,голям фен им е.Взех им мече,и едно кръгче,символ на семейството,че ми допадна.Сега освен,че прганизирам нейния РД +РД изненада в един пиано бар,организирам и РД на малкия.....Злати знае Wink абе ,ако не ми изпуши главата накрая.....Сто часа гопиша този пост.....тц тц тц
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines