Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 18:41:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е!  (Прочетена 112806 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #90 -: март 07, 2017, 16:24:13 »

Аз пьк сьм на вьлна ей тия обувки, ама... не знам



Сьщо ей тия си бях харесала и чаках да ги намалят, а току що видях че са ги намалили, но вече няма моят номер  GROAN

http://www.adidas.fr/chaussure-stan-smith/S32271.html
« Последна редакция: март 07, 2017, 16:30:19 от inaxastra » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: март 07, 2017, 16:32:26 »

хубав ток. Цена?  good
аз съм на вълна последните зелени, на снимката най вдясно.

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: март 07, 2017, 16:48:28 »

Инче, това се казва кофти късмет.
Еми, много високи ми се виждат, ама щом носиш!

Аз само равни нося вече, качих се ботите ми с много малък дебел ток уж и винаги са ми било удобни, но вече не! Сега съм си харесала кецове, на същата марка като зимните ми обувки. Когамо мм ми ги показа 200лв ми се виждаха много, ама по- удобни обувки не съм носила! Не са ме обили за минута, а съм минавала и по 12км с тях.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: март 07, 2017, 17:10:52 »

Ина, и стан смитките са готини.
харесвам серията с крилата на адидас, но ми е скъпо 300 лв....
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #94 -: март 07, 2017, 17:16:27 »

В момента имам само едни, които дьржат на проливните дьждове тук, но такава адска болка няма просто. Точно след 10м едва издьржам вече. Особено в дни като днешния 8-21ч, но нямам избор.

Я да видя кецовете?

Иначе адидаските ги видях на крак в рейса и тьрсих в нета кои са точно. Страшно ме накефиха  heart
« Последна редакция: март 07, 2017, 17:18:14 от inaxastra » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: март 07, 2017, 17:27:16 »



Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #96 -: март 07, 2017, 17:32:48 »

Пьрвите не са мой стил  blush Втората снимка не се вижда  sad

Рат, а твоите, супер удобните ?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #97 -: март 07, 2017, 17:34:52 »

При нас ще настава война! Извиках проверка за асансьора и го спряха поради множество нередности. Комшиите ще изпищят, ама "А, дано!". Домоуправителката си взима заплата и хич не й пука. Вдига рамене и скляпа на парцали. Ще е интересно поне!
Разбих се! Обиколих сума си места. Свърших много работа, имаше и още за вършене, ама друг път. Накупих една камара мъниста и сега нижа гердан на кокона и на другото момиченце. Тъпото е, че ластикът е доста плътен и малко със зор стават нещата.
Хехе, за щъркела щях да казвам - на наши приятели на вилата двойка бяха свили гнездо. Същата година двамата им сина и племенника им чакаха деца! Уникална поличба си е smile И друг път съм казвала за приятели, които много години чакаха дете. Тя си беше на лекарства. След две неуспешни инсеминации, забременя по естествен път. Били на почивка в чужбина. Закъсняло й и реакцията била Олее, вече и лекарствата не действат. Правила тест, защото"докторът ще пита". Излязли две черти и реакцията била - Егати! На тия и тестовете им са на опаци! Много съм се смяла с тях...
Оф, пиша от сто часа...
Естествено 10 нови отговора... ама пускам.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: март 07, 2017, 17:42:38 »

http://www.sportdepot.bg/bg/product/lowa_obuvki_palermo_gtx_lo_ws-200000015507-search.html?state=cT1Mb3dhJmdlbmRlcj13b21lbiZzcG9ydD0wJmJyYW5kPTAmdGFiPTEmcGFnZT0x

Не са някви уникално яки, ама аз заради марката- надявам се зимните като бяха страшно удобни и тези да са така.lowa е марката. Опитах да кача снимка, ама не стана. Просто в бг има само този модел и за това на тях съм се апряла за сега.
А ти как издържаш по тошкова време с неудобни обувки си герой направо!
Али, ти на кой етаж си? Вчера Панди съм се смяла сама на себиз панди казваб че не може да излезе защото няма ток, а аз се чудя къв е проблема / който живее на 1я етаж не знае за неволите на хората с анассьори/
« Последна редакция: март 07, 2017, 18:15:57 от ratatui » Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #99 -: март 07, 2017, 17:47:16 »

Привет  Sunshine

Март ми е натоварен предимно служебно и чак сега успях да отделя два часа да си наваксам с четенето още от Февруари blush

Свекърва, със смесени чувства съм към Вайша. Като качеството на графиката и идея много ми харесва, но ще споделя следното. Гледах я и с български дублаж и с английски и осъзнах нещо много покъртително, как цветове и образи са дълбоко в подсъзнанието ни и колко е тежка нашата народопсихология. Ние дори важните неща ги представяме по начин, който ни кара да се чувстваме зле. Нямаше как да спечели Оскар, защото хората зад Океана нямат тази обремененост на съзнанието, която ние имаме (но си имат техни). При тях всичко трябва да е положително, хепи енд и Американците да спасят Света, защото са най-великата нация и "Да направим Америка отново велика!" За да ме разберете, просто гледайте го с дублаж и на английски, оставете цветовете и фигурите да влезнат в съзнанието ви, не го водете, нека то ви води, някой може и да се учуди какво ще изникне  girl_wink Затова е много трудно да гледаш Европейско кино (не само Българско) - винаги е сериозно.

За млечните барове ще прескоча по разбираеми причини  Girl_hide

Наде, моята майка така веднъж ми набута една ябълка с такава цел и ми обясни каква е, къде е стояла и т.н. Ябълката седя дълго време във фруктиерата и свеки я направи на кекс с ябълки, като беше на гости lol lol lol Тактично обясних на майка си, че няма как да се случи нещо, което не искахме към онзи момент lol Представям си, ако сме го искали, колко ли ябълки щяхме да получим  girl_impossible girl_impossible girl_impossible

За подаръците съм ЗА - даже вече и идеи имам blush

Уж исках да пиша много, започнах и забравих какво искам да кажа crazy  Ще си дописвам, когато се сетя Sunshine
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: март 07, 2017, 18:16:37 »

Най-удобноте ми обувки са едно найкове, които ми ги подари една приятелка, защото и били малко големи и две години само седяли не обувани в шкафа и. На мен ми лепнаха smile

Аз ходих до Лидл и си взех едни бойфренд и едни скини дънки, с идеята да върна едните, ама май нищо няма да връща, ще си ги броя за 8 март smile


Аз на вън не съм кърмила, не е мойто. Кърмила съм в стаи за кърмене в Ринг мол. Но не ми е удобно. Аз съм свикнала бебето да лежи на възглавница на краката ми, а не да го държа.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #101 -: март 07, 2017, 20:14:37 »

Добър вечер!
Аз млечния бар съм го отваряла къде ли не. В началото ми беше малко странно, после вече не ми пукаше, ММ повече ме криеше, сакън моят пищен бюст някой да го види  pardon
Аз най-много време откарвам на крак с Конвърс и Адидас (независимо коя серия), имам едни дето ги бях взимала на някаква промоция (адидас) за 50-60 лв, ей счупих ги от носене, не са мръднали! Сега играя тенис с тях щото ми е жал да ги изхвърля след такава вярна служба  smile
Аз също съм привърженик на теорията 50/50 за намесата на съдбата  Wink
Днес откарахме цял ден в скитосване, ходихме на пазар, любимо ѝ е в Мола, женска му работа  pardon После направихме една обиколка в Южния и се прибрахме към 17:30 доволни и двете  Wink
Защо на снимката със сандалите на Еми на модела му е половината крак по-светъл  huhhuh.gif
Свърши ми проектът и съм безработна вече lol Ще гледам да пиша вече по-често  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: март 07, 2017, 20:23:30 »

Пьрвите не са мой стил  blush Втората снимка не се вижда  sad

Рат, а твоите, супер удобните ?

вторите са златният вариант

 фери, отблясък е, защото подът на подиума е стъкло.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #103 -: март 07, 2017, 20:34:16 »

Привет!
Хехе, Панда ме накара да се замисля защо съм си държала децата плътно в ръце макар и малкото месеци кърмене и реших, че е защото ми е малък бюста pardon. Едно време рядко имаше открит бар,   ервизът по хигиенизацията след това беше особено труден /нямаше памперси и мокри кърпички/, та бързахме да се приберем.
marry_me, интересно предложение за Вайша на английски good В последно време и американската фантастика е в тъмни цветове, лани даже имаше номиниран черно- бял филм /по спомен/, та си е тенденция мрачния фон. Абсолютно права си за "хепи енд", особено след активното присъствие на телевизията в живота на хората, когато целта е да се правят предимно касови филми за забавление, не за мислене.  pardon
Две седмици преди Великден, тази година на 01.04, във всяка църква иконата на Св.Богородица се кичи с венци от ябълки, които после се раздават за здраве на родилки, бременни и скоро омъжени жени. Особено силна е иконата в една от църквите в Асеновград. Преди време я бяха докарали в Пловдив и тогава пращах ябълки и на съфорумка  heart. Е, тя си вървеше по медицинския път, но същата година забременя и износи успешно. Не зная тя дали вярваше, ама аз бях сигурна, че събитието ще се случи, имах някакво вътрешно усещане.
И аз тези дни съм захванала едни преводи от немски. Правила ги някаква мома, хем завършила немска филология, ама такъв батак се беше навъртолил, че започнах всичко наново. Бе не става да хванеш онлайн преводач и после само да коригираш съгласуването по род и число. Какво учат тези хора в университета, направо съм потресена diablo Хубаво, че не съм от знаещите английски, представям си какви чудесии има по постовете на младежта из ФБ, щото те на български рядко пишат Wink
Еми, тез крилца не се ли закачат като си кръстосаш краката?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: март 07, 2017, 21:29:41 »

сигурно Свекс, ама ако дам трицифрена сума за тях, просто няма да сядам biggrin biggrin biggrin

На открито не ми се кърми, просто това не съм аз и  не пробвах и да се насилвам. това с шала инак е супер идея.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines