Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 15:36:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 13  (Прочетена 188795 пъти)
 
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: март 08, 2011, 16:44:11 »



Аз не знам дали ми е за тук въпроса, но искам да си продам количката - http://family-bg.com/prX_3897.htm , според вас 100лв. ОК ли е? Хич нямам представа.....  crazy
Гери според мен цената е екстра  good
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: март 08, 2011, 21:06:35 »

Капризче, това за кокоса и алергиите аз лично не съм го взела предвид, коагот взимах матрак, просто защото не съм знаела. Моите момиченца спят на такъв матрак на Бертони и не съм имала никакви проблеми с алергии.
Активен
bobby
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: март 09, 2011, 11:47:57 »

Момичета какво ще кажете за тази количка http://kasida.bg/giordani-bebeshka-kolichka-ethos-trio-3-v-1-black-devil-2011-75-9116.html . Никога не съм предполагала колко е трудно това с избора на количка  shok
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: март 09, 2011, 12:12:41 »

Няколко препоръки от майка с 2 деца smile за количка

- Големи гуми
- Цяла дръжка
- По възможност олекотена конструкция
- Съобразете количката с асансьора си измерете ширина и дължина ,същото важи и за багажника на автомобила
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: март 09, 2011, 12:52:55 »

Момичета какво ще кажете за тази количка http://kasida.bg/giordani-bebeshka-kolichka-ethos-trio-3-v-1-black-devil-2011-75-9116.html . Никога не съм предполагала колко е трудно това с избора на количка  shok

Чувала съм че тази марка не е лоша, но нямам никакви преки наблюдения. На нас ни идва скъпа и изобщо не сме я гледали. Ние в крайна сметка се спряхме на ABC Design Mamba в бежово и кафяво, т.е. третара от показаните разцветки: http://www.abc-design.de/bg/produkti/kombinirani-detski-kolichki/mamba.html Питах и по други форуми за тази количка и само положителни отзиви чух, надявам се да не сгрешим в избора си smile
Активен
milish
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #395 -: март 09, 2011, 13:47:42 »

Момичета какво ще кажете за тази количка http://kasida.bg/giordani-bebeshka-kolichka-ethos-trio-3-v-1-black-devil-2011-75-9116.html . Никога не съм предполагала колко е трудно това с избора на количка  shok
Няколко препоръки от майка с 2 деца smile за количка

- Големи гуми
- Цяла дръжка
- По възможност олекотена конструкция
- Съобразете количката с асансьора си измерете ширина и дължина ,същото важи и за багажника на автомобила
Данитка е права аз лично си избрах лесно количката защото попаднах на страхотен консултант казах му какво търся и още първата която ми показа ми пасна лека маневрена лесно раглобяема с лесна смяна на кошовете. Мойта е червената http://www.google.bg/images?rlz=1T4SKPT_enBG412BG412&q=hauck+malibu&um=1&ie=UTF-8&source=univ&sa=X&ei=mmh3TbG1Co2WhQeKkbT0Bg&ved=0CEgQsAQ&biw=1345&bih=496
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: март 09, 2011, 13:56:35 »

milish  моля те сподели още мнение за твоята количка.Дръжката чупеща ли е.Маневрена ли е.Пата дали е хубав.Само в една посока ли се слага коша.Лека ли е и лесно и хубаво ли се сгъва.
Активен
bobby
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: март 09, 2011, 14:41:15 »

Мдаааа...ние също бяхме харесали ABC Design Mamba,но летния кош се оказва доста непрактичен,защото няма легнало положение т.е получава се много голям ъгъл и не мисля че ще е удобна и практична за сън. А все пак бебето се очаква да може и да спи вътре. За цената...те горе долу са на една и съща цена двете(като се вземе кошчето за кола и всички останали аксесоари към ABC Design Mamba). Или поне на нас така ни казаха,че ABC Design Mamba в пълен комплект излизала към 1000-1100 лв. Охххх...незнам...добре че имаме още доста време да мислим  girl_wink
« Последна редакция: март 09, 2011, 14:48:12 от bobby » Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #398 -: март 09, 2011, 21:09:45 »

Не съм milish , но и ние сме се спряли на нея. Не се върти дръжката-лесно се чупели. Върти се коша, първите два са към теб, летния - този до 3 год- гледа напред. Маневрена е, големи гуми-единични, плата е добре, лесно се сгъва и няма 8кг. Гаранция-година, като не чакаш да се ремонтира, ами направо се сменя рамата. Цената е супер,580 лева. Ако е Дисни вариант-680 лева.
Активен
SvetletoS
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


Нашето цвете Раличка


« Отговор #399 -: март 11, 2011, 11:10:07 »

Аз искам да попитам за тези столчета 0-18 кг стават за новородено.Четох какви ли не мнения.Но най-разпространеното беше,че нестават до 6 месец.Но пък нали е 0+,това би трябвало да значи че става.Ще ни се наложи ли да купуваме първо кошница и после столче или направо може да вземем такова столче.Изинявам се ако има някъде отговор на този въпрос или не му е мястото тук,но просто съм начинаеща в това. smile
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: март 11, 2011, 11:57:02 »

Мдаааа...ние също бяхме харесали ABC Design Mamba,но летния кош се оказва доста непрактичен,защото няма легнало положение т.е получава се много голям ъгъл и не мисля че ще е удобна и практична за сън. А все пак бебето се очаква да може и да спи вътре. За цената...те горе долу са на една и съща цена двете(като се вземе кошчето за кола и всички останали аксесоари към ABC Design Mamba). Или поне на нас така ни казаха,че ABC Design Mamba в пълен комплект излизала към 1000-1100 лв. Охххх...незнам...добре че имаме още доста време да мислим  girl_wink

Питах за летния кош и ми казаха че има почти изцяло легнало положение, което за дете над 6 месеца си било ок. Ние имаме кошче за кола от една приятелка и всъщност няма да купуваме, така че купуваме само количката и така успяваме да се вместим в нашия бюджет. Но си праче, че иначе излизат на една и съща цена в общи линии. Наистина е добре, че има още време за размисъл, макар че вече ми писна да мисля честно казано. Решила съм да не гледам други колички, но знае ли човек, ние жените си меним мнението през 10 мин  girl_haha

Аз бях харесала Малибу-то преди да се спра на АBC Design. Много добре идва като цена и ми харесва и на външен вид, обаче ми казаха че много се чупела рамата и се отказахме от нея. Макар че ако наистина както е писала mwpo ти сменят директно количката, а не чакаш за поправка, е супер.

SvetletoS нямам никакви наблюдния за столчета, за съжаление не мога да помогна sad
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #401 -: март 11, 2011, 11:59:10 »

Това столче нали има преходници? Ако няма-извивката ти идва мааалко голяма, но доколкото съм чела-имат преходници. Аз не бих заложила на такова, въпрос на избор.
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #402 -: март 11, 2011, 12:03:13 »

Капризче, количката на която сте се спрели е с двата коша-за новородено и летен, нали така?
Летния-за дете 6+ дори и да няма напълно легнало не е проблем. Проблем е ако количката е само с летен кош и тогава не ляга изцяло. Но доколкото видях линка-Мамбата е с двата коша.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: март 11, 2011, 12:25:36 »

Капризче, количката на която сте се спрели е с двата коша-за новородено и летен, нали така?
Летния-за дете 6+ дори и да няма напълно легнало не е проблем. Проблем е ако количката е само с летен кош и тогава не ляга изцяло. Но доколкото видях линка-Мамбата е с двата коша.

Да,да, с 2 коша е. Аз за това нямам притеснение за нея. Просто bobby беше изразила притеснение, че летния кош няма изцяло легнало положение и аз това питах отново дали е така и пречи ли. Добре че много магазини я предлагат тази количка и всеки път звъня на различен, че ако трябваше да звъня на един и същ, щяха да ме запомнят с досаждането ми  blush
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #404 -: март 11, 2011, 12:27:56 »

Нямаш притеснения тогава, ЖЗ "летния" ще го ползваш зимата, след 6-тия месец:)
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines