Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 15:31:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pebbles - 06.06.2009г.  (Прочетена 44631 пъти)
 
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 23, 2009, 23:50:53 »

Момичета, благодаря за окуражителните думи give_rose. Преди 2 дни се събудих с безумната фикс идея, че дължината е абсолютно никакава - нито къса, нито дълга, те къде ги правят такива роклите?!! и - бегом на компютъра да си намеря снимки на тази дължина - е, намерих си и се успокоих. И от тогава младоженецът ми, с пълното съзнание, че след 2 седмици ми трябва цял младоженец, ми се подиграва на параноичните пристъпи.
 Кристинка, хич нищо не разбирам от грим. Препоръчана ми е гримьорка, която се надявам да ме направи хубава. Просто не мога да имам друго изискване към грима, защото хич ме няма. Не, че не съм си слагала сенки и спирала, но това не е гримиране, а по-скоро маркиране на гримиране. Колкото да не съм без хич. И като дойде да ме гримира и на нея това ще кажа - да не блестя на снимките и да е дискретно.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 25, 2009, 16:12:29 »

На мен също ми харесва тази дължина, дори ще ти е много по-удобно да танцуваш. А за грима - аз ходих на курсове по гримиране, но не искам сама да се гримирам, защото ще се притеснявам. А щом са ти препоръчали гримьорка то със сигурност тя ще те направи много хубава. Може да си набележеш нещо от нета или от някое списани и да й го покажеш. Аз също искам на сватбата да съм с по-дискретен и нежен грим.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 25, 2009, 18:55:17 »

За грима - не съм гледала грим от снимки, защото не съм запозната с това какво ми отива. Нали не е пробвано преди това на мен. Каквото сабя покаже.
А аз да ви покажа и тук моята рокля


* roklq1.jpg (63.45 KB, 400x533 - видяно 257 пъти.)
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 25, 2009, 18:56:28 »

И рокличката на шаферката ми
Има повечко снимки в галерията.
Освен това си разпечатах номерцата на масите и когато ги приведа в нещо като окончателен вид и тях ще покажа.


* rokli4ka.jpg (50.17 KB, 450x338 - видяно 238 пъти.)
« Последна редакция: май 25, 2009, 18:58:56 от pebbles » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 25, 2009, 19:50:38 »

 Bravo с панделката е супер
а малката шаферка ще бъде истински бонбон - ще пуснеш снимки на сладураната да я видим нали  smile
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 25, 2009, 21:50:14 »

Много ти е сладурска роклята, Рали  Bravo Стои ти супер и деколтето е много интересно Wink
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 25, 2009, 23:26:38 »

Пебълс, роклята ти е мн готска,много лолитска ми е  tease
а шаферската е супер бонбонеста..представям си малкото човече като се облече как ще изглежда  blum
а ти с каква прическа ще бъдеш?
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 26, 2009, 08:29:26 »

pebbles,  роклята е сууууупер!  Bravo
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 26, 2009, 08:51:57 »

Ей, абе знаех си аз, че като я ушият роклята ще е много много по - 'убава!  heart  heart  heart

Пебълсче, прелестна си!  give_rose Изобщо няма какво да те притеснява! Дължината, деколтето, панделката - всичко си е съвсем на място и е правено точно като за теб!  girl_wink
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 26, 2009, 09:25:34 »

Много сте мили, сладурки! smile
Дребния няма как да го снимам, защото е доста далеко. Тя роклята е шита само по мерки, дано да му стане. Ама има коланче на кръста и трябва да има мегдан за коригиране.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 26, 2009, 12:44:21 »

Аз и тук да ти кажа - роклята е прекрасна, прекрасна, прекрасна.
Аз за моята шаферка ще се пробвам сама да ушия рокличката
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 26, 2009, 14:41:13 »

valia_diva, успех с ръкоделието. Ако не си твърде уверена - вземи си кройки от Бурда, по тях винаги става good
 Днес си поръчахме тортата от Юлинел. Най-ми е важно да е вкусна, дано я направят!
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 26, 2009, 15:03:23 »

Благодаря ти много за инфото. За Бурда не се бях сетила.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 27, 2009, 16:47:10 »

Днес взех масичката за кумовете. И купих и обкова, само трябва да произведа опаковката на плоскостите, хем да е красива, хем да става за транспортиране. Ама и това ще стане. Снимки няма да показвам, защото тя е разглобена и трябва да остане така за да си я закарат хората. Но е една от моите гордости, защото аз съм я начертала, намерих къде да ми я разкроят и разпробият за да стане лесна за сглобяване и се чувствам, за пореден път, производител на мебели, което чувство много обичам pardon
 Снощи проиграх Еленино хоро. Много ме измъчи, имам ужасна мускулна треска на прасците, обаче вече съм в играта  danceg. Е, при по-продължително хоро и при резки завои, каквито налага коридора, малко се оплитам на места, ама имам време за тренировки.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #74 -: май 28, 2009, 02:12:27 »

 Bravo за масата, Пебълс! Да цъкнеш едно кадро н асглобената вече масичка!

А за завоите не се притеснявай, давай мигач и пропускай тези с предимство и всичко ще е наред!



П.С. браво на вас с тези самоучители, аз май съм попадала на няколко във V-box-а. Ама само г имернах. Не съм пробвала още  pardon
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines