Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 20:53:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки 18  (Прочетена 145263 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: януари 30, 2014, 10:33:12 »

Момичета, за късметчетата колко са големи парчетата тюл, които сте използвали?
Активен
Sunnyy123
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #211 -: януари 30, 2014, 11:26:44 »

Аз ползвах 14х16 см.  smile
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: януари 30, 2014, 21:20:50 »

може ли някой да ми каже кутията за пари колко е голяма?
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: януари 30, 2014, 23:44:20 »

Колкото са ма си определиш, само направи по-широк отвор за пликовете, защото повечето са украсени. Аз ползвах чанта плик и беше супер удобно give_rose
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #214 -: януари 31, 2014, 00:47:10 »

Момичета, за късметчетата колко са големи парчетата тюл, които сте използвали?

аз моите ги правих на око, гледах да са долу горе еднакви, но не съм мерила и чертала. приблизително са 13/13. 
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: януари 31, 2014, 09:35:10 »

Мерси за съветите за размерите. Тези дни ще разчертая тюла и ще си набавя и пълнежа. Поне стотинки имам biggrin

Колкото до кутията за парите: искам само да добавя, че е хубаво да се гледа и височината на кутията, за да може един стандартен пощенски плик на падне в кутията съвсем лесно и безпроблемно.
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: януари 31, 2014, 09:59:49 »

моите късметчета претърпяха пълен провал  cray бонбонките нещо им стана и станаха на каша,а уж бяха твърди и не шоколадови  cray cray cray май ще си купувам  Плачещо момиче
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: януари 31, 2014, 10:15:32 »

Какви бонбонки беше взела ти?
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: януари 31, 2014, 10:28:13 »

Това с бонбоните си беше проблем и при мен. Какво търсене падна, понеже и аз се притеснявах, че ще стане провал заради тях, та търсих най-обикновени, от онези цветни, захарни топченца от едно време. Добре, че живея във Велико Търново, та в Горна Оряховица все още съществуваше фирмен магазин на "Захарни заводи", та оттам се снабдих, голямо чудо беше. Но наистина всичко друго, освен може би такива видове като захаросаните бадеми, които се ползват за подаръци за гостите, се топи или разрушава и разваля всичко.
Активен
sill
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #219 -: януари 31, 2014, 11:07:20 »

моите късметчета претърпяха пълен провал  cray бонбонките нещо им стана и станаха на каша,а уж бяха твърди и не шоколадови  cray cray cray май ще си купувам  Плачещо момиче

Здравей! Ако не намериш от старите бонбонки от едно време, може да пробваш с дъвки които са много твърди и няма поражения - от кауфланд малки цветни топчета са, на щанда с желираните бонбони. Вършат идеална работа. Снимки може да видиш в профила на NaMi art във FB.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: януари 31, 2014, 11:33:59 »

Аз не знам от къде е дошло това с бонбоните, но нашите късметчета ще са със стотинка на дъното (като подложка) и жито. За богарство и плодородие  good

В този стил

http://www.daninny.com/#!-/zoom/ches/imageww1
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: януари 31, 2014, 11:38:13 »

В Амазон много неща могат да се намерят, на прилични цени (от там са ми сватбените обувки). Задължително гледай датата за доставка, за да добиеш представа горе-долу за колко време ще дойдат нещата (защото ако продавачът не е Амазон, а друг, може да се позабавят и над месец).
Аз питам защото искам да поръчам от тези стикерите за обувки(за подметките по-точно) - I do!
Също така има и за младоженеца - She's mine!
Много ми харесаха,а и ги намерих и в синьо и се чудя дали да ги поръчам от там или от другаде..  blush
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: януари 31, 2014, 12:43:10 »

госпожица, бях чела нещо за символиката, уви, не мога да го открия.
Аз се сетих за друг вариант, защото пък новият ми каприз е, да са еднакви цветовете на бонбончетата. Ще ползвам декоративните сладкарски перли. Има в много красиво зелено с нежен сребрист отенък. Те са само от захар. И тук имам предвид българските, а не онези в пластмасовите шишенца, които се продават в специализираните сладкарски магазини.
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #223 -: януари 31, 2014, 13:34:50 »

Аз питам защото искам да поръчам от тези стикерите за обувки(за подметките по-точно) - I do!
Също така има и за младоженеца - She's mine!
Много ми харесаха,а и ги намерих и в синьо и се чудя дали да ги поръчам от там или от другаде..  blush

аз имам и двата стикера. i do в синьо за мен и She's mine  в сребристо за него. и двата съм взимала от ибей. струваха около 2£. Може би малко по- малко. не помня.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: януари 31, 2014, 14:29:59 »

Аз за лятна сватба не бих хвърляла зелени бонбони по гостите.
Ако се разтопи може да стане мазало pardon
Мен ми е все тая за късметчетата, даже не ги искам ама за да се радват родителите ще ги имаме, но искам да са по-еко и неутрални като самата сватба pardon
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines