Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 21:07:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Конкурс "Моята телевизионна сватба"  (Прочетена 47742 пъти)
 
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: януари 30, 2009, 22:29:46 »

На мен и двете двойки ми бяха фаворити, защото ми харесваха отношенията помежду им. Фотка и Иво - малко глуповати, но все усмихнати, а Пупенцата са като братче и сестриче. Много се радвам за всички!
Дали ще дават части от сватбата им в предаването?!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: януари 30, 2009, 22:39:15 »

Ще дадат 100%.
Иначе не е малко времето,то всичко е измислено остава само роклята да избере момичето и готово,не смятам че ще имат кои знае какъв избор,все пак които плаща той поръчва музиката blush
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: януари 30, 2009, 22:45:22 »

Честито на победителите...Аз лично бях за Фотка и Ивайло... Пък жалко, че така нагласено за сватбата...Пупето ще изпусне цялата тръпка на това да търсиш ресторант, да обикаляте с бъдещия съпруг за тоалети, за покани...знам ли, на нас с Жорко всяко мъничко нещо, което правим за сватбата ни е тръпка..(извинявам се, малко  Offtopic се получи)
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: януари 30, 2009, 22:48:56 »

И аз съм на същото мнение, че ще изпуснат емоциите по подготовката, но за сметка на това през тези пет месеца са преживели доста силни тръпки smile.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: януари 31, 2009, 00:13:02 »

Това предаване може ли да се гледа онлайн някъде? Аз пробвах в нетера, обаче ми иска да имам примиум акаунт, за който се плаща  nea. Kristinka, ти откъде го гледаш?
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: януари 31, 2009, 00:29:02 »

Ели, ние сме с БулсатКом, иначе мисля че може да се гледа през Нетера( провери в гугъл), спомням си че се плащаше там:) и др което се сещам, е в бтв, там мисля че също може..но не съм сигурна.. give_rose
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: януари 31, 2009, 13:28:50 »

Моите фаворити бяхя Татяна и Илиян, ама...
Не, че Пупенцата не са симпатяги, честита им победа...
Ама как ги ограничиха с броя на гостите, не е честно, Слави много се стисна, направо яд ме хваща, през какво ли не преминаха милите и накрая само 100гости.По мои наблюдения повечето сватби са с по 120-130-150 гости...
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: януари 31, 2009, 17:43:27 »

Това предаване може ли да се гледа онлайн някъде? Аз пробвах в нетера, обаче ми иска да имам примиум акаунт, за който се плаща  nea. Kristinka, ти откъде го гледаш?
На сайта на бтв го има качено,в нетера няма вече бтв,и няма смисъл да плащаш,бтв вече си качват предаванията на сайта good 
http://btv.bg/videos/broadcast_video.pcgi
Може и онлайн да гледаш това което дават в момента tease само сериалите не качват на сайта pleasantry
И мен ме е яд за 100 гости,поне 150 да са,при мен само най-близките роднини ще са 50 и милото е с толкова,ако не и повече и ето 100,можеше да е примерно 150,все пак всичко е реклама и Слави няма от своя джоб да плати украсата,ресторанта и т.н. blush Не мисля,че трябваше да има ограничение,защото реално те щяха да си поканят най-близките така или иначе Wink
« Последна редакция: януари 31, 2009, 17:51:29 от little.miss™ » Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: януари 31, 2009, 20:25:08 »

 good И на мен това ми направи впечатлени, уж сватбата на мечтите ви, както си я представяте, ние ще я реализираме, а сега в оя хотел, толкова хора, незнам как така й роклята не й е избрал?!!?  pleasantry
Както и да е, аз бях за Фотка и Иво и Татяна и ....... оф излезе ми от главата  crazy Абе и Пупенцата стават, въпроса беше да не са адвокатите  good
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: февруари 02, 2009, 08:33:13 »

А кои са победители?
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: февруари 02, 2009, 08:36:24 »

А кои са победители?

Ася и Станьо - ПУПЕНЦАТА

Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: февруари 02, 2009, 10:05:12 »

Всичко при Слави е пълна пародия. Уж щял да реализира сватбата на техните мечти както си я представят и т.н. а накрая един милион ограничения - сватбата е в хотела на когото правят реклама по време на целия конкурс и съответно ще им излезе безплатно като реклама и за двете страни, ограничение за бройката на гостите, той избира агенцията, а съм сигурна и още много неща. Всичко беше една голяма пародия за да си направи шоуто - него младоженците въобще не го интересуват.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: февруари 02, 2009, 10:29:29 »

И на мен ми стана малко тъпо като каза къде и кога ще е сватбата.  crazy Вярно, че няма да плащат нищо младоженците, но пък сватбата на мечтите им може да не изглежда точно така, както си я представят тези от "Приказен ден" например.  nea Важното е, обаче да гледат полжително на нещата и да се веселят, защото така или иначе всичко е нагласено и няма как да изказват предпочитания или нещо друго.  pardon
Всъщност те като не са от София трябва да мислят и за гостите (ако Слави не поеме и тези разходи, но не съм сигурна), които ще идват. А и както казаха тази сутрин по БТВ, те са покианили всички 12 двойки, които са участвали в предаването (което е много хубаво и редно според мен) и от 100 човека 24 само са те, т.е. остават още по-малко хора, които да поканят, но пък не се знае и те колко човека са искали да канят, така че все ще ги нагласят нещата. А пък ако искат повече хора, могат да си направят после отделно тържество да почерпят и останалите.  pardon
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: февруари 02, 2009, 11:40:50 »

Слави поема разходите по пътуването на гостите,поне така казаха,че е осигурена лимузина и транспорт за гостите. Аз да ви кажа размислих-все пак те май от началото са знаели какво ще получат,все пак договор са подписали,безплатно им излиза-логично е да има и '-',все пак ако искат сватба по тяхно желание-да не са се записали в шоуто. Затова и се радвам вече ,че не спечелиха Фотка и Иво-защото те сега ще си направят сватба както те си искат и с колкото хора те си искат tease
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: февруари 02, 2009, 11:53:46 »

Ее Наде откриваш позитивното дори там където го няма   girl_in_love Bravo
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines